Zarabianie jako konsultantka kosmetyków

Czy któraś z Was sie w to bawiła? Napiszcie mi czy mozna na tym zarobić? I ile?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-03-27 13:29:12

Eliza
Member

Zarabianie jako konsultantka kosmetyków

#2 2018-03-28 11:51:06

jagnak
Member

Re: Zarabianie jako konsultantka kosmetyków

Eliza napisał:

No coż. Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Bo możesz zarobić dużo. Ale możesz równie dobrze nic nie zarobić jeśli nie robisz zamówień. Poza tym zdarza sie, że są miesiace kiedy jest dużo zamówień ( na przykład przed świetami czy na walentynki) ALe są miesiące kiedy jest totalna posucha. Moim zdaniem jednak warto jest wypróbować, chociazby dlatego aby móc kupować kosmetyki taniej dla siebie. Konsultantki mają spore zniżki ponieważ kupują kosmetyki w cenach hurtowych.
Na tej stronie po rejestracji możesz dostać aktualny katalog Oriflame i inne materiały promocyjne.  No i spróbować jak Ci idzie. Nic Cie to nie kosztuje.

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-03-28 11:51:13)

Reklama

Podobne tematy :

Chciałabym pracować jako opiekunka, ale... - Dzień dobry, Myślę o podjęciu pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Lubię przebywać z osobami starszymi, jestem cierpliwa, spokojna, nie irytuje mnie powtarzanie 10 razy dziennie tego samego (po części opiekuję się babcią z początkami demencji, więc zachowania seniorów nie są mi obce)...

Chciałabym pracować jako opiekunka, ale... - Dzień dobry, Myślę o podjęciu pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Lubię przebywać z osobami starszymi, jestem cierpliwa, spokojna, nie irytuje mnie powtarzanie 10 razy dziennie tego samego (po części opiekuję się babcią z początkami demencji, więc zachowania seniorów nie są mi obce)...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Opiekunka jako forma pracy dorywczej w Polsce - Opieka nad osobami starszymi współcześnie nadal traktowana jest jako opcja zatrudnienia pełniona głównie poza granicami naszego kraju...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Stopka forum