Usg w Krakowie

Jest ktoś z Krakowa? Gdize zapisać sie na usg? Oczywiśćie prywatnie.I orientujecie się czy trzeba mieć skierowanie na badanie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-03-19 07:44:42

Eliza
Member
Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 210

Usg w Krakowie

Jest ktoś z Krakowa? Gdize zapisać sie na usg? Oczywiśćie prywatnie.I orientujecie się czy trzeba mieć skierowanie na badanie?

Offline

 

#2 2018-03-21 08:41:09

latinka
Member
Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 128

Re: Usg w Krakowie

Skierowanie jest potrzebne jeśli chcesz wybrać sie na narodowy fundusz zdrowia. Wiem niestety , że lekarze wcale tak chętnie tych skierowań nie wystawiają wink
Jeśli chciałabyś wybrać się prywatnie to jest bardzo wiele ośrodków zdrowia, jednak sama polecałabym zapisać się do centrum medycznego Prima Med:
https://prima-med.info/oferta/usg/

Nie ma tam problemów z zapisaniem sie. Poza tym mają tam nowoczesne urządzenie do usg.

Ostatnio edytowany przez latinka (2018-03-21 08:41:15)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

USG brzucha w Krakowie - Od jakiegos czasu pobolewa mnie brzuch i bede niedlugo w mieście rodzinnym Krakowie.Chciałabym wykonać usg brzucha...

Jaki specjalista od rehabilitacji kręgosłupa w Krakowie - Wysiada mi kręgosłup w części lędźwiowej. Jakiego dobrego specjalistę od rehabilitacji w Krakowie byście polecili?

Dobra kosmetyczka w Krakowie - Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Jakie spa w Krakowie polecicie - Szukam gabinetu spa do którego można się zapisać na zabiegi na ciało. Wracam do Krakowa na kilka dni i chciałabym się w taki sposób rozpieścić :)

Jakie zabiegi w Krakowie na lepsze nawilżenie skóry - Czy ktoś poleci jakiś gabinet w Krakowie w którym mogę wybrać sie na zabiegi na lepsze nawilżenie skóry? Co byście polecili?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies