Usg w Krakowie

Jest ktoś z Krakowa? Gdize zapisać sie na usg? Oczywiśćie prywatnie.I orientujecie się czy trzeba mieć skierowanie na badanie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-03-19 07:44:42

Eliza
Member
Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 169

Usg w Krakowie

Jest ktoś z Krakowa? Gdize zapisać sie na usg? Oczywiśćie prywatnie.I orientujecie się czy trzeba mieć skierowanie na badanie?

Offline

 

#2 2018-03-21 08:41:09

latinka
Member
Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 97

Re: Usg w Krakowie

Skierowanie jest potrzebne jeśli chcesz wybrać sie na narodowy fundusz zdrowia. Wiem niestety , że lekarze wcale tak chętnie tych skierowań nie wystawiają wink
Jeśli chciałabyś wybrać się prywatnie to jest bardzo wiele ośrodków zdrowia, jednak sama polecałabym zapisać się do centrum medycznego Prima Med:
https://prima-med.info/oferta/usg/

Nie ma tam problemów z zapisaniem sie. Poza tym mają tam nowoczesne urządzenie do usg.

Ostatnio edytowany przez latinka (2018-03-21 08:41:15)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Gabinet rehabilitacji w Krakowie - Polecicie dobry gabinet rehabilitacji w Krakowie?

Kursy angielskiego w Krakowie - Orientujecie się czy w Krakowie mozna zapisać się na jakiś kurs angielskiego z dofinansowaniem dla osób dorosłych?

Osteopata w Krakowie - Jakiego osteopatę w Krakowie polecicie? I czy ktoś może z Was chodził i czy jest zadowolony z efektów? Z jaką dolegliwością chodziliście?

Darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie z A&J Partners:) - Rusza darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie dla osób zainteresowanych pracą Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech...

Wybielanie zębów w Krakowie - Hej Kochane Mam pytanie. Chciałabym wybielić ząbki. Może jest tutaj osoba, która przeszła taki zabieg w Krakowie? Interesują mnie efekty oraz namiary na gabinet dentystyczny) Z góry dziękuję za pomoc

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies