Jak przyrządzić kaczkę?

Dostalam od Babci kacze mięso (taka wiejska kaczusia) i chialabym jutro zrobić jakiś pyszny niedzielny rodzinny obiad ale brak pomysłu... - oczywiście bede wdzięczna za wszystkie propozycje ale chce zaznaczyć ze kaaczka z jakimiś owocami u mnie nie przejdzie ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2018-03-12 07:19:01

rozza
New member

Jak przyrządzić kaczkę?

Dostalam od Babci kacze mięso (taka wiejska kaczusia) i chialabym jutro zrobić jakiś pyszny niedzielny rodzinny obiad ale brak pomysłu...
- oczywiście bede wdzięczna za wszystkie propozycje ale chce zaznaczyć ze kaaczka z jakimiś owocami u mnie nie przejdzie ..inne gusta smakowe rodzinki
Zdązyłam sie zorientowac na necie że dobrze smakuje z czerwona kapustą i wlasnie z owocami i tez na slodko..tyle propzycji a ja chcialabym cos sprawdzonego co mozecie polecić i co napewno wyjdzie, bo raczej nie zdąże juz eksperymentowac
Jesli to nie sprawi klopotu to podzielcie sie swiomi specjałami
z góry wielkie dzieki!!!

#2 2018-03-12 11:35:07

klers
Member

Re: Jak przyrządzić kaczkę?

Na wiele sposobów:
kaczka pieczona
ewentualnie mozna rozporcjować kaczkę i przyrządzić osobno:
udka
piersi z kaczki
plus rosól z kaczki ( który jest dość tłusty ale ja osobiście bardzo go lubię - raz na jakiś czas można...)

Na stronie jest sporo przepisów, może z któregoś z nich skorzystasz:
https://www.unileverfoodsolutions.pl/Ak … aczka.html

Ostatnio edytowany przez klers (2018-03-12 11:35:15)

#3 2018-03-26 12:31:14

paniusiabogusia01
Member

Re: Jak przyrządzić kaczkę?

Za mną też chodzi kaczuszka. Taka pieczona z jabłkami i konfiturą żurawinową smile Robię według tego przepisu i wychodzi pyszna gotujmy.pl/kaczka-z-jablkami-eli,przepisy-jablka-przepis,176120.html

Reklama

Stopka forum