Jaki materac kupić

Stoję w obliczu nie lada wydatku - muszę kupić łózko i materac. Nie jest łatwo wybrać, bo rodzajów materacy i ich kombinacji są dziesiątki. Lubię spać na twardym, śpię na boko-brzuchu :) Może ktoś ma podobnie i wybrał sobie już fajny dla siebie materac...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-03-09 08:03:57

Eliza
Member

Jaki materac kupić

Stoję w obliczu nie lada wydatku - muszę kupić łózko i materac. Nie jest łatwo wybrać, bo rodzajów materacy i ich kombinacji są dziesiątki. Lubię spać na twardym, śpię na boko-brzuchu smile
Może ktoś ma podobnie i wybrał sobie już fajny dla siebie materac. Bardzo prosiłabym o podzielenie się uwagami - jaki to materac, jak się sprawuje, ile czasu jest w użytkowaniu.

#2 2018-03-09 10:07:45

latinka
Member

Re: Jaki materac kupić

Eliza napisał:

Stoję w obliczu nie lada wydatku - muszę kupić łózko i materac. Nie jest łatwo wybrać, bo rodzajów materacy i ich kombinacji są dziesiątki. Lubię spać na twardym, śpię na boko-brzuchu smile
Może ktoś ma podobnie i wybrał sobie już fajny dla siebie materac. Bardzo prosiłabym o podzielenie się uwagami - jaki to materac, jak się sprawuje, ile czasu jest w użytkowaniu.

Moj mąż tak śpi. Sama jednak śpię na plecach ( co w sumie jest o wiele bardziej zdrowe niż spanie na brzuchu). Polecam kupić dwa materace mniejszej szerokości. Jest tak wygodnie i każda z osób będzie w stanie dobrac sobie materac swojej ulubionej twardości  ( u mnie maż woli materace średnio twarde, sama wolę miękkie).
Polecam Sembelle:
http://sembella.pl/produkty/materace/sprezynowe/
Ich materace sprawują sie idealnie.

Ostatnio edytowany przez latinka (2018-03-09 10:07:51)

#3 2018-07-16 14:10:04

MarekCoc
New member

Re: Jaki materac kupić

Dobór materaca może być dość problematyczną kwestią. Pamiętam jak długo zastanawiałem się dokonując wyboru materacyka dla swojego dziecka. Jednak postanowiłem kupić materac z pianki memory w tym oto sklepie: https://badumshop.com/  Od tam tej pory już minął rok czasu. Materac do tej pory trzyma swoją formę. Po tym, jak zobaczyłem że taki materac z pianki nie jest najgorszą opcją, kupiłem dla siebie poduszkę o właściwościach ortopedycznych. Poduszka jest profilowana. Bardzo dobrze się na tym śpi smile

Ostatnio edytowany przez MarekCoc (2018-07-16 14:11:24)

Reklama