Alergolog w Warszawie

Witam wszystkich. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania doświadczonego alergologa. Kogo w Warszawie możecie mi polecić?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-03-04 08:59:54

Eliza
Member

Alergolog w Warszawie

Witam wszystkich. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania doświadczonego alergologa. Kogo w Warszawie możecie mi polecić?

#2 2018-03-05 11:22:55

mijam
Member

Re: Alergolog w Warszawie

Eliza napisał:

Polecam panią doktor Tupiekę Kołodziejską Annę. Ma bardzo duże doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych nie tylko u dzieci, ale równięz u dorosłych. NIe wiem czy przyjmuje gdzies na fundusz ale jeśli chciałabyś zapisać się do niej prywatnie to jest taka możliwość w centrum medycznym Balumed.
Daję tutaj kontakt:
http://balumed.pl/specjalizacje/alergolog/

Polecam jednak dzwonić z wyprzedzeniem bo często ma wielu pacjentów.

Ostatnio edytowany przez mijam (2018-03-05 11:23:03)

#3 2018-04-13 14:50:09

hannka
New member

Dr Janusz Jurczyk jest na pewno godny polecenia, przyjmuje w Porta Medica na ulicy Pory, w środy do niego chodziłam na wizyty. Przeprowadzał u mnie odczulanie, mój mąż astmatyk a przy tym aktywny sportowiec także u niego się leczy, z dużym powodzeniem. Bardzo sympatyczny, konkretny lekarz, pracuje z olimpijczykami - jeden z najlepszych w tym kraju moim zdaniem.

#4 2018-04-16 10:24:34

Tomek34
New member

Ja również polecam Dr Janusza Jurczyka. To wspaniały specjalista z bardzo dużą wiedzą. Mi pomógł, myślę że pomoże też tobie.  Na fundusz są długie kolejki więc polecam wizytę prywatną.

Reklama

Podobne tematy :

Jaki chirurg dziecięcy w Warszawie - Do kogo polecicie się wybrać? Córka ma pieprzyka do wycięcia.Mamy skierowanie od lekarza rodzinnego

Opieka nad starszą osobą w Warszawie - Mam na imię Barbara. Jestem miłą, sympatyczną, pogodną emerytką i chętnie zaopiekuję się starszą panią w Warszawie, najlepiej Praga Południe...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie i - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie! - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie i - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Stopka forum