Zmarszczki

Dziewczyny jak sobie radzicie? Są jakies kosmetyki które dzialają na zmarszczki? BO u mnie z roku na rok jest gorzej

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-02-26 08:27:11

Eliza
Member

Zmarszczki

Dziewczyny jak sobie radzicie?

Są jakies kosmetyki które dzialają na zmarszczki?  BO u mnie z roku na rok jest gorzej

#2 2018-02-26 09:02:16

mobilna
Member

Re: Zmarszczki

Nie mam wiele , a tymi które mam kompletnie się nie przejmuje.
Do tego sama sobie dodaje te smiechowe big_smile

Mam w nosie ile i jakie mam zmarszczki. Dziewczyny wyluzujcie i polubcie siebie i swoje zmarszczki.
Nie ma cudownych kremów , obojetnie ile byscie na nie nie wydały.
Zamiast pakowac pieniadze w złudzenia sprzedawane przez koncerny farmaceutyczno-kosmetyczne , idzcie na lody , wino , albo kupcie sobie czekolade na dobry nastrój.

#3 2018-02-26 10:47:33

jagnak
Member

Norma. Starość nie radość. Nie masz jednak co liczyć na to,ze kosmetyki CI pomoga jeśli zmarszczki się już pojawiły. Nie docierają one do warstw skóry gdzie tworzą się zmarszczki. Tak wieć ich działanie nie jest takie dobre.

Zastanów się nad jakimś zabiegiem:
http://fashionandbeauty.pl/mezoterapia- … jacy-czas/

Na przykład nad mezoterapią. W pewnym sensie jest w stanie zatrzymać upływający czas.

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-02-26 10:47:40)

#4 2018-09-14 13:18:21

latinka
Member

A moim zdaniem jednak zastosowanie dobrego kremu na twarz ma bardzo duże znaczenie. Nawilżanie sprawia,ze opóźniamy powstawanie zmarszczek w przyszłości. Co polecam
dokładne oczyszczanie twarzy codziennie wieczorem
regularne peelingowanie bo to motywuje skórę do odnowy
nawilżające kosmetyki do twarzy, szczególnie z bogatą konsystencją. Polecam naturalne firmy takie jak Natura Estonica czy Natura Siberica. Niezłe są równiez kremy India z olejem konopnym. W sklepach stacjonarnych prawdopodobnie ich nie znajdziecie. Ale możecie zajrzeć sobie tutaj https://darmarsklep.pl/kremy-na-dzien

Ostatnio edytowany przez latinka (2018-09-14 13:18:39)

Reklama

Stopka forum