Gdzie kupujecie ubrania

Cześć! Mam do Was pytanie jak w temacie. Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania? ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-02-12 10:13:37

klers
Zbanowany

Gdzie kupujecie ubrania

Cześć!

Mam do Was pytanie jak w temacie.

Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania?

ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań.

Rozmiar 34 jest generalnie ok choć bywa za duży, a przeważnie fajniejsze obrania zaczynają się od 36 rozmiaru.

Chodzi mi przede wszystkim o ubrania nie jakoś super eleganckie, ale nie takie typowe dla nastolatek (mam 25 lat) no i oczywiście w rozsądnych cenach, bo np. na firmę Victoria's Secret mnie nie stać.

Gdize kupujecie ubrania sportowe?

Może coś poradzicie?

#2 2018-02-12 13:24:32

Eliza
Member

Re: Gdzie kupujecie ubrania

Ubrania na co dzien kupuje w wielu sklepach. Nie jestem w stanie tutaj wskazać jednego bo jest ich przynajmniej kilka:
wólczanka
zalando
big star
mango
answear
Oraz mniejsze sklepy odzieżowe w moim mieście ( w niektórych mogę znaleźc perełki jeszcze fajniejsze niż w sklepach w sieci....).

Ubrania sportowe kupuję natomiast wyłącznie w autoryzowanych sklepach i staram się na nich nie oszczedząć bo liczy się dla mnie wygoda i jakość. I chcę kupować oryginalne a nie podróbę (na jaką łatwo można się nadziać jak się kupuje na allegro czy na olx).
http://zdrowietopodstawa.eu/jaka-odziez … -silownie/

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-02-20 07:40:38)

#3 2018-02-12 13:55:47

centova
New member

klers napisał:

Cześć!

Mam do Was pytanie jak w temacie.

Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania?

ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań.

Rozmiar 34 jest generalnie ok choć bywa za duży, a przeważnie fajniejsze obrania zaczynają się od 36 rozmiaru.

Chodzi mi przede wszystkim o ubrania nie jakoś super eleganckie, ale nie takie typowe dla nastolatek (mam 25 lat) no i oczywiście w rozsądnych cenach, bo np. na firmę Victoria's Secret mnie nie stać.

Gdize kupujecie ubrania sportowe?

Może coś poradzicie?

Ja ubrania kupuje w Reservedzie, Mohito - to są moje ulubione sklepy.

Liszaj twardzinowy może pojawiać się w okolicach odbytu - sprawdź więcej!

Ostatnio edytowany przez centova (2018-02-15 13:11:05)

#4 2018-08-02 11:09:45

baygur
New member

Zobacz sobie klub zakupowy Limango. Sama mam 160 cm wzrostu, noszę xs łamane na s i spokojnie mogę tam znaleźć fajne ubrania. Nawet czasem taki rozmiar dużo pomaga, bo standardowe (np. M) rozchodzą się o wiele szybciej, a w xs można upolować fajne ubrania po przecenach. Plus jest taki, że masz 30 zł na bezpłatny zwrot, więc jeśli coś by na Tobie nie leżało za dobrze, to po prostu możesz to odesłać smile

#5 2018-08-03 23:56:17

paniusiabogusia01
Member

Lubie buszować w ciucholandach

#6 2018-08-17 11:36:02

jagnak
Member

Oj jest wiele miejsc,  w których kupuje ubrania:
ciucholandy ( chociaż mam wrażenie, że kiedys w tego typu miejscach mozna było znaleźć o wiele fajniejsze ubrania niż obecnie, aktualnie wiele ciuchów jest przebranych)
olx
allegro
sklepy internetowe
ewentualnie hurtownie  ( dobre ceny ma reflect) https://www.reflect.pl/

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-08-26 11:07:51)

#7 2018-09-13 14:13:23

latinka
Member

Sama w ciucholandach nie kupuje. Moze kiedyś kupowałam częściej ale ostatnio wybrałam się do jednego z nich i nie mogłam niczego dla siebie znaleźć Ubrania są tam niesamowicie wprost przebrane i aby coś sensownego w takim sklepie napotkać, trzeba sie nieźle naszukać smile
Lubię kupować w mniejszych sklepach w sieci i w moim mieście.Jesli chodzi o większe sklepy to lubię dwa : Answear oraz Zalando.

Ostatnio równiez odkryłam sklep 2 skin, w którym zamówiłam sobie kilka ciuszków na siłownie. Polecam zajrzeć. Maja dobre ceny a jakość ubrań również jest super.

Reklama