Gdzie kupujecie ubrania

Cześć! Mam do Was pytanie jak w temacie. Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania? ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-02-12 10:13:37

klers
Member

Gdzie kupujecie ubrania

Cześć!

Mam do Was pytanie jak w temacie.

Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania?

ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań.

Rozmiar 34 jest generalnie ok choć bywa za duży, a przeważnie fajniejsze obrania zaczynają się od 36 rozmiaru.

Chodzi mi przede wszystkim o ubrania nie jakoś super eleganckie, ale nie takie typowe dla nastolatek (mam 25 lat) no i oczywiście w rozsądnych cenach, bo np. na firmę Victoria's Secret mnie nie stać.

Gdize kupujecie ubrania sportowe?

Może coś poradzicie?

#2 2018-02-12 13:24:32

Eliza
Member

Re: Gdzie kupujecie ubrania

Ubrania na co dzien kupuje w wielu sklepach. Nie jestem w stanie tutaj wskazać jednego bo jest ich przynajmniej kilka:
wólczanka
zalando
big star
mango
answear
Oraz mniejsze sklepy odzieżowe w moim mieście ( w niektórych mogę znaleźc perełki jeszcze fajniejsze niż w sklepach w sieci....).

Ubrania sportowe kupuję natomiast wyłącznie w autoryzowanych sklepach i staram się na nich nie oszczedząć bo liczy się dla mnie wygoda i jakość. I chcę kupować oryginalne a nie podróbę (na jaką łatwo można się nadziać jak się kupuje na allegro czy na olx).
http://zdrowietopodstawa.eu/jaka-odziez … -silownie/

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-02-20 07:40:38)

#3 2018-02-12 13:55:47

centova
New member

Re: Gdzie kupujecie ubrania

klers napisał:

Cześć!

Mam do Was pytanie jak w temacie.

Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania?

ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań.

Rozmiar 34 jest generalnie ok choć bywa za duży, a przeważnie fajniejsze obrania zaczynają się od 36 rozmiaru.

Chodzi mi przede wszystkim o ubrania nie jakoś super eleganckie, ale nie takie typowe dla nastolatek (mam 25 lat) no i oczywiście w rozsądnych cenach, bo np. na firmę Victoria's Secret mnie nie stać.

Gdize kupujecie ubrania sportowe?

Może coś poradzicie?

Ja ubrania kupuje w Reservedzie, Mohito - to są moje ulubione sklepy.

Liszaj twardzinowy może pojawiać się w okolicach odbytu - sprawdź więcej!

Ostatnio edytowany przez centova (2018-02-15 13:11:05)

Reklama