Acquire Care oxford

Iwtam co sadzicie o firmie Acuire Care z Oxford jest ktos kto tam oracowal/pracuje??? Prosze o jakoes opinie.dzieki pozdrawiam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2018-01-20 19:06:00

Karolina007
New member

Acquire Care oxford

Iwtam co sadzicie o firmie Acuire Care z Oxford jest ktos kto tam oracowal/pracuje??? Prosze o jakoes opinie.dzieki pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

MASOVIA CARE - polecam! - Jeśli szukacie sprawdzonego biura pośrednictwa to z czystym sumieniem polecam Masovia Care. Zawsze dają ciekawą ofertę, głownie na terenie Niemiec.

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

Soft Care 24 Sp. z o.o. Toruń - Szukam opinii o tej agencji. Pozdrawiam El

UK live in care czy nursing home - Co wybrać? Jestem w UK od 10 lat, pracowalem w nursing home, residental home, learning disability, dementia,zrobilem NVQ 2 Health and social care, man duże doswiadczenia z zycia i pracy lecz ostatnio trafila mi sie okazja praca live in care za dobre pieniadze i mam dylemat co wybrac? Wiem że całe moje zycie sie zmieni nie wiem czy warto lecz mam juz dosc nacisków z pracy i odpowiedzialnosci gdzie odpowiadasz za 20 osób...

firma z polecenia MASOVIA CARE - Długo szukałam rzetelnej firmy opiekuńczej po tym jak się przejechałam na paru innych. Nie będę ich tu wymianiać...

Stopka forum