Acquire Care oxford

Iwtam co sadzicie o firmie Acuire Care z Oxford jest ktos kto tam oracowal/pracuje??? Prosze o jakoes opinie.dzieki pozdrawiam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2018-01-20 19:06:00

Karolina007
New member

Acquire Care oxford

Iwtam co sadzicie o firmie Acuire Care z Oxford jest ktos kto tam oracowal/pracuje??? Prosze o jakoes opinie.dzieki pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

Acquire Care - Pracuje ktos w Aquire Care?

Europa Care International - Jestem okolic Lublina, znalazłam w Urzędzie Pracy ofertę tej firmy. Wyjeżdżałyście z nimi, kojarzycie w ogóle? Podobno kiedyś mieli inną nazwę: LEGAL...

The Good Care Group uwazajcie na nich - Witam, postanowilam raz jeszcze napisac wątek w jaki sposob TGCG mnie zalatwilo Polecialam do stalego klienta do UK na kolejne 2 tygodnie pracy...

The Good Care Group - Hej dziewczyny, czy jest tu ktos jeszcze, kto pracuje w The Good Care Group w Wielkiej Brytanii? Zlozylam tam ostatnio podanie, bo slyszalam duzo dobrego od znajomych i znajomych znajomych...

Professional Care 24 z Torunia - Witam! Pracuję w opiece 3 lata. Dwa razy wyjeżdżałam z Professional Care 24 ostatnio, nie mogę niczego zarzucić...

Stopka forum