Firma Familya s.c. Sopot zna ją ktoś ?

Witam potrzebuję opini o tej firmie znacie może ktoś pracuje w Szwajcarii od nich ?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2013-06-11 21:04:59

polin81
Member

Firma Familya s.c. Sopot zna ją ktoś ?

Witam

potrzebuję opini o tej firmie znacie może ktoś pracuje w Szwajcarii od nich ?

#2 2013-06-12 14:42:21

polin81
Member

Re: Firma Familya s.c. Sopot zna ją ktoś ?

dziękuje chociaż za taką odp. pozdrawiam a czy byłabyś w stanie dowiedzieć się więcej ?

pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

Dobra firma, polecam - zarobek 1800 euro - HausEngel na prawde jest OK kasa, dziadek, warunki - wszystko ok!!! O Gewerbe troszczy sie firma, nie trzeba sie znac na przepisach...

Active Intercare - sprawdzona przeze mnie firma - Witam, chciałabym polecić Wam firmę Active Intercare(https://www.active-intercare.pl/) zatrdudniającą osoby do opeki osób starszych...

HR Investment Sp. z o. o. Sosnowiec lub Wrocław czy ktoś słyszał?? - witam, jestem tutaj nowa, znalazłam ofertę z HR Investment, nigdy nie byłam w Niemczech, nie pracowałam jako opiekunka, ale sytuacja mnie zmusza do wyjazdu...

Piaseczno, Sopot,Bydgoszcz - Poszukiwane opiekunki z doświadczeniem, więcej informacji telefonicznie na nr 516 450 150

Sopot/Piaseczno- oferty pracy od już - Piaseczno/ Sopot (praca od już): Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj...

Stopka forum