img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



prosze o pomoc

Witam wszystkich,jestem opiekunka z doswiadczeniem pracuje w Polsce,szukam ludzi kturzy mi pomogą wyjechać do Niemiec na czarno,proszę o jakie-kolwiek namiary(będę b...

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2013-06-09 18:37:22

sasza176
New member
Zarejestrowany: 2013-06-08
Posty: 3

prosze o pomoc

Witam wszystkich,jestem opiekunka z doswiadczeniem pracuje w Polsce,szukam ludzi kturzy mi pomogą wyjechać do Niemiec na czarno,proszę o jakie-kolwiek namiary(będę b.wdzięczna)Pozdrawiam serdecznie Natalia

Offline

 

#2 2013-06-09 20:27:30

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: prosze o pomoc

www

Offline

 

#3 2013-06-10 13:41:45

ilenka
New member
Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 1

Re: prosze o pomoc

Witam, szukam pracy jestem opiekunką z doświadczeniem posiadam referencje ,pozdrawiam Irena

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania - zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych...

Pierwsza pomoc u podopiecznego - Byłam kiedyś na kursie pierwszej pomocy, ale było to bardzo dawno. Od czasu do czasu próbuję sobie przypominać pierwszą pomoc, ale z tego, co się orientuję, jej zasady cały czas się zmieniają...

Jakiego rodzaju pomoc potrzebna jest osobom starszym? - Przygotowanie śniadania z herbatą, kontrola przyjmowanych lekarstw, w międzyczasie trzeba jeszcze przygotować kolejny posiłek, poodkurzać, pomóc wstać z łóżka podopiecznemu i zrobić zakupy - to rzeczywistość pracy niejednej opiekunki realizującej powierzoną opiekę w sposób długoterminowy czy też dorywczo...

pomoc w zalezieniu agencji - Witajcie Czy znacie jakieś agencje gdzie proponują umowę o pracę? Bo jak na chwilę obecną znalazłam agencje która się odezwała do mnie Favoris czy ktoś może polecić tę firmę...

Pomoc domowa w Krakowie - Witam, chciałabym podjąć pracę jako pomoc domowa. Jestem z okolic Krakowa i do tej pory pracowałam w prywatnych domach...

Stopka forum