Praca w Austrii - straciłam już nadzieję

Chciałam podziękować za podanie mi kilku Agencji , które pośredniczą w załatwieniu pracy w Austrii ( dokładnie w Wiedniu ) sprawdziłam ale niestety nie mają żadnych ofert ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2013-06-01 22:42:24

dorota1963
Member

Praca w Austrii - straciłam już nadzieję

Chciałam podziękować za podanie mi kilku Agencji , które pośredniczą w załatwieniu pracy w Austrii ( dokładnie w Wiedniu ) sprawdziłam ale niestety nie mają żadnych ofert . No cóż deprecha . Wiem uparłam się na ten Wiedeń , ale mam powody. Szkoda , poddaję się .Czas zejść na ziemię . Pozdrawiam cieplutko wszystkie koleżanki i kolegów po fachu. Dorota

#2 2013-06-02 08:23:45

krysta63
Member

Re: Praca w Austrii - straciłam już nadzieję

Jedz do DE może na jakis czas a potem próbuj dalej.Ja natomiast zakochałam się  w austriackim Salzburgu.I gdyby trafila mi się tam stella,to zaraz bym tam pojechała,choć wogule nie mam dobrego połączenia z północy PL

#3 2013-06-02 09:07:26

dorota1963
Member

do krysta63. Jestem w De i cały czas szukam , ale wszystkie polskie agencje wycofały sie z tego rynku , albo sporadycznie coś mają . Ja jestem z południa Polski, połączenie mam bardzo dobre i odległość też jest nie duża . W Salzburgu nie byłam , ale słyszałam , że jest tam pięknie . Wiedeń też jest piękny , ale ja mam też inne bardziej osobiste powody dla których wybrałam właśnie to a nie inne miasto . Słyszałam , że w innych austryjackich miastach łatwiej jest o pracę niż w Wiedniu . Trzymam za Ciebie kciuki, kto wie może Ci się uda , życzę Ci tego z całego serducha. Pozdrawiam cieplutko.

#4 2013-06-02 09:16:48

krysta63
Member

dorota1963-bardzo dziękuję.Ja jestem w Monachium,do Salzburga mam 2 godz pociągiem stąd.Tak mi on się spodobał,ze tam bym chciała popracować.Czytałam że Austria jest opanowana przez Słowaczki,Czeszki i inne sąsiednie kraje,co maja blisko.Dlatego nasze agencje sporadycznie mają oferty.To wkońcu mały kraj.Nie pomieszczą nas Polek tyle tysięcy ile jest nas w DE.
ale nie rezygnuj,ustaw sobie powiadomienia na poloniuszu o stelli w  Wiedniu.

#5 2013-06-02 09:18:30

iza46
Member

Z pewnoscia dzwonilas do nich,ale wklejam z poloniusza."
Dodaj swoje ogłoszenie
w dziale Dam pracę
Opiekunka ? Austria od zaraz !

Ogłoszenie z 2013-05-21
Praca za granicą, Praca Wiedeń, Praca Austria, Praca Opieka nad starszymi, Austria
Powiadom nas jeśli ogłoszenie łamie prawo lub jest obraźliwe.

Poszukujemy opiekunek osób starszych zainteresowanych pracą w Austrii.

Oferujemy:
• Legalną pracę
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Opłacone składki ZUS (gwarancja ciągłości lat pracy i przyszłych świadczeń emerytalnych)
• Ubezpieczenie
• Pełne wyżywienie
• Opłacony przejazd do miejsca pracy
• Pomoc i wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wynagrodzenie 1300 ? 1500 euro netto (na rękę) za miesiąc pracy na terenie Austrii.

Wymagania:
• wysoka kultura osobista
• cierpliwość i wyrozumiałość
• dobry kontakt z podopiecznym
• doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się z podopiecznym

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:

opieka@praca-efekt.pl

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:

Agencja Zatrudnienia EFEKT

ul. Wyzwolenia 4

66-500 Strzelce Krajeńskie

woj. lubuskie

Tel. 95 739 7999

godz. 9:00 -17:00

#6 2013-06-02 09:55:02

dorota1963
Member

Iza 46 . Dzięki, faktycznie dzwoniłam do nich dosłownie przedwczoraj nie wiem dlaczego zamieszczaja takie ogłoszenia . Takie wprowadzanie ludzi w błąd nie wiem czemu to służy. Wcześniej napisałam na podany adres e-mail ale do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi. Ale każda informacja jest dla mnie wazna i każdą sprawdzam jak desperatka , ale może któraś sie w końcu sprawdzi , choć pomału tracę nadzieję.

#7 2013-06-02 10:06:48

dorota1963
Member

Krysta 63 Ale ja słyszałam , że Monachium to też piękne miasto . Muszisz sie wybrać na urlop do Salzburga skoro to tak blisko. Masz rację to fakt, że Słowaczki , Czeszki i Rumunki opanowały rynek w Austrii . Słowaczki są tam gotowe pracować za naprawdę niskie wynagrodzenie i dlatego ten rynek kurczy się dla Polek w zastraszającym tempie. Ustawiłam sobie powiadomienia z Poloniusza, ale chyba coś żle zrobiłam bo dostaję powiadomienia o pracy w budowlance . Zdolna bestia jestem prawda? smile

#8 2013-06-02 10:26:29

iza46
Member

dorota1963 napisał:

Iza 46 . Dzięki, faktycznie dzwoniłam do nich dosłownie przedwczoraj nie wiem dlaczego zamieszczaja takie ogłoszenia . Takie wprowadzanie ludzi w błąd nie wiem czemu to służy. Wcześniej napisałam na podany adres e-mail ale do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi. Ale każda informacja jest dla mnie wazna i każdą sprawdzam jak desperatka , ale może któraś sie w końcu sprawdzi , choć pomału tracę nadzieję.

czasem przypadek sprawi ,ze ma sie to co chce!Otoz sledze neta,bo szukam dla siebie dobrej pracy na godziny .Znajoma malo zorientowana w rynku tkwi za nedzne pieniadze pol roku .Traf chcial ,ze ktos sie w tym tygodniu oglosil z praca i....prawdopodobnie ma te prace .Jeszcze za wczesnie mowic ,jak juz tam bedzie napisze Wam.Nie chce opisywac bo przeciez miedzy nami sa i lisy agencyjne.

#9 2013-06-02 10:46:57

krysta63
Member

dorota1963- tak Monachium też jest pieknym i dużym miastem.Jestem juz  tu dość długo,ale mój podopieczny na jesieni wyemigruje za ocean na zawsze.Tak więc przyjade tu jescze tylko raz.I potem będe szukac nowej stelli.do Salzburga jezdzę jak mam tylko okazje na  Bayer ticket

#10 2013-06-02 12:51:12

dorota1963
Member

Krysta63 Moja kolażanka przez 10 lat tam przebywała w innym charakterze , ale jest tym miastem zauroczona . Dużo mi opowiadała, no cóż ja jestem w De pierwszy raz , ale wszystko wskazuje na to , że nie ostatni. Może kiedyś i tam trafię .

#11 2013-06-02 12:55:39

dorota1963
Member

Iza46 Dzięki zaczynasz wracać mi wierę , że może też mi się uda . Przypadki chodzą po ludziach a ja też jestem ludż smile

#12 2014-02-14 08:44:00

kryspinka
Member

Opiekunka legal in Austria 24h-Betreuung 2014-02-13
Arbeit wird in ganz Austria vermittelt: 1.100 EUR Werklohn pro Monat 157 EUR SVA-Assekuranz 17 EUR WK-Umlage Erich Lahner Moosstrasse 41G 5020 Salzburg, Austria Tel. 0043-662-822929 Mob.+43-650-8229291... takie ogłoszenie na Poloniuszu jakby ktoś chciał koniecznie do Austrii

#13 2016-10-24 20:07:19

KRYSIA5555
Member

a ja jechała w autobusie z babką sprzątającą stacje benzynowe w Austrii, mają własne pokoje, wyżywienie i 1700 eur na rękę i koniec pracy o 17,00
Nie zła fucha, ale ja nienawidzę sprzątać,
Dlaczego opiekunkom tak mało płacą?????
teraz do płaczki że trafiła do Monachium, Ja modle się od 7 lat żeby tam pojechać, ale nie mam takiego szczęścia, To naj waspanialsze miasto !!!!!!Mieszkałam tam 2 mies, nigdzie nie ma tak jak w Monachium, Podobno Salzburg też piekny, ale nie byłam,
Ma ktoś może bieżące informacje o pracy w Austrii ???/

Ostatnio edytowany przez KRYSIA5555 (2016-10-24 20:08:31)

#14 2016-10-25 10:03:42

krysta63
Member

A mnie jakoś los ciągle rzuca do Monachium.i tak już od 2007 roku ,z przerwami.Juz tak się tu zadomowilam w tym miescie,ze jak pojadę na inną Stella to czegoś mi brakuje i czuje się obco w innym mieście.
Salzburg - przepiękny.mialam okazje tam 3 razy na  cały dzień pojechac z Monachium
Insbruck też piękny,ale inaczej położony ,w zagłębieniu wysokich gór.
Wogule to uwielbiam góry.

KRYSIA5555 napisał:

a ja jechała w autobusie z babką sprzątającą stacje benzynowe w Austrii, mają własne pokoje, wyżywienie i 1700 eur na rękę i koniec pracy o 17,00
Nie zła fucha, ale ja nienawidzę sprzątać,
Dlaczego opiekunkom tak mało płacą?????
teraz do płaczki że trafiła do Monachium, Ja modle się od 7 lat żeby tam pojechać, ale nie mam takiego szczęścia, To naj waspanialsze miasto !!!!!!Mieszkałam tam 2 mies, nigdzie nie ma tak jak w Monachium, Podobno Salzburg też piekny, ale nie byłam,
Ma ktoś może bieżące informacje o pracy w Austrii ???/

Reklama