Interkadra - opinia

Interkadra to firma, która kontaktuje się telefonicznie z potencjalną opiekunką z ukrytego numeru telefonu. Nie zależy mi na podjęciu współpracy z kimś, kto ma coś do ukrycia...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2013-05-23 16:22:23

majorka
Member

Interkadra - opinia

Interkadra to firma, która kontaktuje się telefonicznie z potencjalną opiekunką z ukrytego numeru telefonu.
Nie zależy mi na podjęciu współpracy z kimś, kto ma coś do ukrycia.
Powiedziałam Pani X z Interkadry, że mam "zrujnowany kręgosłup" od dźwigania podopiecznego i w odpowiedzi usłyszałam, że Interkadra ma wyłącznie ciężko chorych do opieki, którzy wymagają m.in. transferu i dziękują mi za współpracę.
Otóż ja też dziękuję Pani X /z ukrytego numeru telefonu/.

#2 2013-06-11 15:50:46

iweta
Member

Re: Interkadra - opinia

Już na tym forum pisałam, jeżeli ktoś chce wyjechać do pracy to polecam firmę ATERIMA. W Niemczech jestem drugi raz, trafiłam za każdym razem super, panie za każdym razem dzwoniu w drugim dniu, przed samym wyjazdem kontakt jest wielokrotny, z każym pytaniem dzwonią, ja również przed wyjazdem, dzwoniłam, dla mnie jest jedna i ta sama koordynatorka, więc ma o mnie pojęcie, wie jakie mam życzenia. Naprawdę super i polecam

#3 2013-06-12 14:12:07

dorota1963
Member

Iweta czy ja mogę Cię prosić o kontakt np na E-mail? albo Skype ?lub jaki Ci pasuję mam parę pytań . Pozdrawiam Dorota. Jeżeli niei chcesz tu podać swojego to napisz ja podam Ci swój kontakt.

Ostatnio edytowany przez dorota1963 (2013-06-12 14:14:35)

#4 2013-09-10 15:20:50

ela5
New member
Od: lublin

Witam szukam pracy jako opiekunka od 10 go listopada .Mam doswiadczenie i referencje niemiecki komunikatywny

#5 2013-09-10 22:25:20

ulka
Member

ela5 napisał:

Witam szukam pracy jako opiekunka od 10 go listopada .Mam doswiadczenie i referencje niemiecki komunikatywny

Jeżeli niemiecki masz komunikatywny, to dlaczego dajesz ogłoszenie na pl stronach? a nie  na de? sorry ale nie rozumiem  takiego myślenia....

#6 2013-12-12 16:54:18

irinahol
Member

Pracując juz troche lat w Niemczech i segregując wiele polskich firm typu APN i inne,stwierdzam swoje zdanie nie jechałabym z tymi firmami nigdy,choćby pieniadze były nawet 2 dni wcześniej czy tydzień,ale to jest tylko moje zdanie i wielu moich kolezanek po fachu.
Proponuję firmy tez niektóre na zasadach niemieckich smile sama w takowej pracuje smile

#7 2013-12-12 19:01:18

Opieeekunka
Member

Interkadra razem z aterima to firmy,ktore chca sobie zrobic tylko dobra renowe za pomoca broszurek itd,a wcale to nie sa takie wcale wspaniale agencje.Sa inne o wiele lepsze.

#8 2013-12-12 19:04:18

Opieeekunka
Member

irinahol napisał:

Pracując juz troche lat w Niemczech i segregując wiele polskich firm typu APN i inne,stwierdzam swoje zdanie nie jechałabym z tymi firmami nigdy,choćby pieniadze były nawet 2 dni wcześniej czy tydzień,ale to jest tylko moje zdanie i wielu moich kolezanek po fachu.
Proponuję firmy tez niektóre na zasadach niemieckich smile sama w takowej pracuje smile

Kolezanko pochwal sie swoja firma jesli to taka wspaniala agencja.

#9 2013-12-12 19:11:25

Opieeekunka
Member

Bo to firma,ktora uwaza,ze wszystko jet wolno nawet zdzwonic z ukrytego nr w koncu maja dobra opinie.A zeby sie nie zdziwili.

#10 2013-12-12 19:38:00

irinahol
Member

A pewno że sie pochwale opiekunko moja kofana to jest firma SHD-Dortmund smile zarobek mam tez niezły zaprezentować? smile

#11 2013-12-12 20:15:07

Opieeekunka
Member

Irinahol To super ciesze sie:) i oby dalej dobrze Ci sie ukladalo.

#12 2013-12-13 07:29:49

irinahol
Member

Opieeekunka napisał:

Opiekunko nie zawsze sie układało,czasem było tak jak chyba u każdej z nas która ma troche stazu juz w opiece bardzo ciężko,ale teraz wiadomo mi jest jakie zlecenia brac a jakie nie i mam zasade jedna nie jadę do 2 osób bo prawda jest taka że mówią że drugiej nie trzeba pomagać a to nigdy nie jest prawdą smile

#13 2014-02-21 11:25:00

marttini6
Member

witam wszystkie kolezanki opiekunki,

zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, ja tez nie zgadzalam sie na dwie osoby ale za pierwszym razem jak jechalam no to wiedzialam ze syn na weekendy przyjezdza do babki i trzeba ugotowac wiecej i wyprac mu, to byla moja pierwsza oferta wiec chialam po prostu zaczac prace wiec sie zgodzilam, nie bylo tak zle a babcia kochana niestety zmarla we wrzesniu ubieglego roku.
Teraz jestem 3 raz i babka mieszka z synem ale ma sobne wejscie i bylo mowione ze jemu nic nie trzeba gotowac i robic. ok pojechalam.
Synek przychodzi czesto w czsie kolacji lub obiadu i glupio bylo nie zapytac czy tez zje ale nigdy raczej nie odmowil.
To jest okropne tylko gdy zglosilam do niemieckiej koordynatorki ta stwierdzila ze chyba raz kiedy to nie problem....wiec ma to gleboko gdzies.
Ostatnio pojawil sie nowy problem. Babcia do syc ze ma nietrzymanie moczu (wiedzialm o tym) okazuje sie ze na to drugie tez nie idzie do wc ani nie mowi ze chce isc wiec moze ma problem ze zwieraczem odbytu. Natomiast synek uwaza ze ja zle za tlusto gotuje...nie jest to prawda bo jak smazenie kotlet na 1 lyzce oliwy z oliwek jest szkodliwe to czy mielonka kielbasiana nie jest bardziej???? wlasnie to dal swojej mamusi wczoraj do zjedzenia.
psychicznie nie moge juz wytrzymac... babka bawi sie sztuccami,szmatkami,wyciera wszystko rekoma parapety itp,podloge. ale jej to wolno robic synek powiedzial a jak ma bakterie w organizmie i to jest przyczyna? ja jestem oczywiscie winna wedlug niego.
dziewczyny moze nie mam duzego doswiadczenia bo od roku pracuje ale takiego stresu i nerwow nie przezylam. Czekam do nastepnego tyg jak sie nic nie zmieni i bedzie mnie dalej winil to mowie do widzenia i wracam do polski.
pozdrawiam

#14 2014-02-21 11:45:51

amelia
Przyjaciel Forum

marttini6 napisał:

zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, ja tez nie zgadzalam sie na dwie osoby ale za pierwszym razem jak jechalam no to wiedzialam ze syn na weekendy przyjezdza do babki i trzeba ugotowac wiecej i wyprac mu, to byla moja pierwsza oferta wiec chialam po prostu zaczac prace wiec sie zgodzilam, nie bylo tak zle a babcia kochana niestety zmarla we wrzesniu ubieglego roku.
Teraz jestem 3 raz i babka mieszka z synem ale ma sobne wejscie i bylo mowione ze jemu nic nie trzeba gotowac i robic. ok pojechalam.
Synek przychodzi czesto w czsie kolacji lub obiadu i glupio bylo nie zapytac czy tez zje ale nigdy raczej nie odmowil.
To jest okropne tylko gdy zglosilam do niemieckiej koordynatorki ta stwierdzila ze chyba raz kiedy to nie problem....wiec ma to gleboko gdzies.
Ostatnio pojawil sie nowy problem. Babcia do syc ze ma nietrzymanie moczu (wiedzialm o tym) okazuje sie ze na to drugie tez nie idzie do wc ani nie mowi ze chce isc wiec moze ma problem ze zwieraczem odbytu. Natomiast synek uwaza ze ja zle za tlusto gotuje...nie jest to prawda bo jak smazenie kotlet na 1 lyzce oliwy z oliwek jest szkodliwe to czy mielonka kielbasiana nie jest bardziej???? wlasnie to dal swojej mamusi wczoraj do zjedzenia.
psychicznie nie moge juz wytrzymac... babka bawi sie sztuccami,szmatkami,wyciera wszystko rekoma parapety itp,podloge. ale jej to wolno robic synek powiedzial a jak ma bakterie w organizmie i to jest przyczyna? ja jestem oczywiscie winna wedlug niego.
dziewczyny moze nie mam duzego doswiadczenia bo od roku pracuje ale takiego stresu i nerwow nie przezylam. Czekam do nastepnego tyg jak sie nic nie zmieni i bedzie mnie dalej winil to mowie do widzenia i wracam do polski.
pozdrawiam

Wydaje mi się , że niechcący się sama w to uwikłałaś. Jeśli nie było mowy o obsługiwaniu drugiej osoby, to nawet nie powinnaś pytać . Ja w takiej sytuacji bym nawet nie zapytała. Jeśli by zapytała o jedzenie to co najwyżej powiedziałabym żeby się sam obsłużył. Zależało by to jeszcze jakie mam finanse na utrzymanie.

Teraz będzie Ci trudniej to odkręcić.

Nie wiem jak z Twoim niemieckim. Ja bym na Twoim miejscu poprosiła syna o rozmowę.
Spisałabym bym sobie w punktach co mam mu powiedzieć i powiedziałabym bym o co mi chodzi, na koniec postawiła swoje wymagania i ultimatum, że jeśli się to nie zmieni , to będę zmuszona odejść.
Oczywiście  starałabym się aby nie zostawić babci bez opieki. Termin wypowiedzenia jest przeważnie od tygodnia do dwóch , lub po uzgodnieniu z rodziną.

Jeśli masz kłopoty z językiem, możemy Ci pomóc. Napisz tekst po "polskiemu" a my Ci pomożemy przetłumaczyć.
Tyle z mojej strony. Może ociupinkę pomogłam?

#15 2014-02-21 14:15:00

mała32
Member

marttini6 napisał:

pozdrawiam

Wiem coś o tym. Ja mam małżeństwo, opieka tylko nad babcią, ale znosić trzeba obie osoby. Nie przejmuj sie ja też wszystko źle robię: gotuję źle, piorę też, sprzątam niedokładnie, kanalizacja zatkana przeze mnie( babcia wrzuca wkładki do sedesu), jak jestem z nią to pilnuję ale ona często chodzi sama do toalety więc to moja wina bo powinnam pilnować,  zmywarka zepsuta przeze mnie- znalazłam pełno szkła w środku a sama nic nie rozbiłam, ale cóż moja wina, kwiatki źle podlane,babcia czegoś szuka- pewnie ja wzięłam, córki babci twierdzą że źle sie opiekuję ich mamą, długo by wymieniać. Wiem jak to wpływa na psychikę, jestem tu 3 tygodnie i to mój pierwszy wyjazd. Trzymaj się.

#16 2014-02-21 16:00:19

kryspinka
Member

wezcie dziewczyny nie trzymajcie sie tak kurczowo tych stelli bo nic dobrego dla Was z tego nie wyniknie.po pierwsze co Ciebie moze obchodzic że synek przychodzi w trakcie obiadu ,przestańcie byc gościnne po polsku nie mieszka z Wami to ma swoja kuchnie do gotowania Ty masz obsługiwac tylko babcie.ja wiem że na poczatku trudno cokolwiek odmówic ale z biegiem czasu nauczycie sie tego ,a jak rodzinie nie pasuje to wyjezdzajcie zbliża sie powoli czas na zastepstwa swiątecznie pracy jest i oprucz tego bardzo dużo.

#17 2014-02-21 16:28:19

amelia
Przyjaciel Forum

kryspinka napisał:

wezcie dziewczyny nie trzymajcie sie tak kurczowo tych stelli bo nic dobrego dla Was z tego nie wyniknie.po pierwsze co Ciebie moze obchodzic że synek przychodzi w trakcie obiadu ,przestańcie byc gościnne po polsku nie mieszka z Wami to ma swoja kuchnie do gotowania Ty masz obsługiwac tylko babcie.ja wiem że na poczatku trudno cokolwiek odmówic ale z biegiem czasu nauczycie sie tego ,a jak rodzinie nie pasuje to wyjezdzajcie zbliża sie powoli czas na zastepstwa swiątecznie pracy jest i oprucz tego bardzo dużo.

... racja.....święta racja....

#18 2014-02-22 11:04:48

marttini6
Member

dzieki wszystkim za komentarze, moze i byla to po czesci moja wina ze sie zgodzilam sie pojechac wiedzac ze jest ktos jeszcze ale nie zawsze tak wychodzi ze ktos sie az wprasza na jedzenie bo to widac kupil 3sz miesa na rolady to wiadomo o co chodzilo,ale co chwile cos jest nie tak, babka ma biegunke moja wina bo za tlusto gotuje a na prawde lyzka oliwy z oiliwek to nie duzo, i gdy miala ja daw dni synek przyniosl kielbase mielona ze sloika z tluszczem zwierzecym tak wiec mu powiedzialam ze to gorzej tluste od oliwy ale nie bo babka to lubi i zawsze jadla, wczoraj zas mnie wkurzyl bo po kapaniu babki w srode ubralam ja w czyste ciuchy w czwartek swieze itp, wczoraj mowi zeby je dzis czyli w sobote zmienic. dzis mu powiedzialam ze jutro to zrobie bo nie smierdza ani nie sa brudne, no to ok. A co znaczy dla mnie tak czesto zmieniac? pranie,prasowanie,skladanie i wkolko robota.

dziweczyny przyjechalam tu 28lutego mieszkanie na nowo odremontowane,swierze ok. podlogi szafy,meble do mycia. Babka przyjechala za 3 dni z domu opieki,smierdzaca bo ona nie czuje ze pielucha mokra i smierdzi,ciuchy wczystkie do prania bo moczem jechaly...kochanie w tygodniu mialam wiecej prania niz w 2 miesiace. caly tydzien pranie szlo 2x dziennie a wiadomo ze na praniu sie nie konczy.takze po 2 tyg mialam serdecznie dosc ale powiedzialam ze ok zobacze co bedzie dalej, w tym tyg dzwonila koordynatorka i pytala czy zostaje i kobiety wierzcie mi chcialam jeszcze zostac bo wiadomo kazdy ma swoje cele i na nie pracuje. Ale dzis po tym wczorajszym z ciuchami mam dosc i koniec. dzi bede dzwinic do koordynatorki o powrot do kraju a wiadomo to potrwa tydzien lub dwa i wiecej nie zostaje ani dnia dluzej czy sie to komus podoba czy nie!
jestem psychicznie tez wykonczona.
zero szacunku dla mojej pracy co 2 dni odkyrzam bo babak kruszy chlebem i ciastkami a z kuchni przenosi sie na butach do innych pomieszczen,ale syn na to zeby ja zostawic w kuchni bo cale zycie gotowala i sprzatala, ae ja mam kurde podwojna robote on tego nie rozumie.
wpadlam na jedna wielka mine!!!!!
warunki ok albo super ale kosztem mojej psychiki:(
dziekuje za wysluchanie i rady,
po niemiecku umiem dosc dobrze mieszkalam kilka lat tu,poradze sobie zeby zalatwic wszystko, jestem zdecydowana ze wracam do Polski:-)
pozdrawiam

#19 2014-02-22 12:01:51

kasia63
Member

irinahol napisał:

Opieeekunka napisał:

Opiekunko nie zawsze sie układało,czasem było tak jak chyba u każdej z nas która ma troche stazu juz w opiece bardzo ciężko,ale teraz wiadomo mi jest jakie zlecenia brac a jakie nie i mam zasade jedna nie jadę do 2 osób bo prawda jest taka że mówią że drugiej nie trzeba pomagać a to nigdy nie jest prawdą smile

Popieram!Do 2 osób ,gdzie jedna niby nie do obsługi pojechałam tylko 1x,a prasowac jaśnie panu musialam nawet gacie i skarpety!!!!!Ale to byl mój 1x w ogóle i na szczęscie krótko bo tylko 6 tygodni.Oferty 2-osobowe z mety odrzucam,jak kto lubi niech jedzie.I nigdy tez nie biore miejsca gdzie np.na piętrze czy w domu obok mieszka rodzina-zawsze się wtrącają.Teraz od 1,5 roku mam stałe miejsce u samotnej babci i bardzo sobiwe chwalę:)Oczywiście nie z agencji:)Z nimi też juz dawno dawno zakonczyłam współpracę:)

#20 2014-02-22 12:44:38

kryspinka
Member

i tak róbcie szukajacie az do skutku a ten typek na pewno dostanie w końcu za swoje przyjedzie jakas charakterna babka i da mu popalic.z niemcami to jest tak że dasz palec a oni od razu cała rękę zarówno dziadki jak i rodzinka a jeszcze najgorsze jak ktos trzeci zaczyna sie w to wpieprzac to juz kaplica

#21 2014-02-22 13:21:05

marttini6
Member

oni sa z jugoslawii,ale chyba sie wstydza do tego przyznac, a z DIAKONIE przychodzi taka polka Gosia no i oczywiscie ze nie mozemy sobie pogadac po polsku ale tylko jak on jest w domu hahaha jak go nie ma to chwile sobie pogadamy, jejku to normalne. No i dziewczynki zalatwione, w polowie marca wracam do polski wlasnie rozmawialam z babka koordynatorka popiera mnie i bedzie z nim gadac zeby sie tak nie wtracal bo nastepna osoba tez nie da rady a to juz mnie nie obchodzi za bardzo bo kazdy i tak musi sie przekonac na wlasnej skorze co to za ludzie, ja bylam tu pierwsza i tez ich przeciez nie znalam, koordynatorka mowila ze spokojna rodzian grzeczna itp. tak to sie zgadza poza tym ona z tym synem babki sie znaja z domu starcow tam byl tez jej ojciec no i sa znajmomymi wiec ciezko jej bedzie mu o tym powiedziec ale mi to wisi... gdyz ja nie jestem maszyna i robtem.
pozdrawiam uff ulzylo mi

#22 2014-02-22 13:22:30

marttini6
Member

ps Kasia63 czemu na gadu sie nie odezwiesz??? pisalam do Ciebie Matra

#23 2014-02-22 13:26:58

marttini6
Member

ps Kasia63 czemu na gadu sie nie odezwiesz??? pisalam do Ciebie Matra

#24 2014-03-04 14:24:22

marttini6
Member

no wiec dziewczynki lipa z powrotu do pl:(sad
niby moge wrocic ale musze pokryc koszty podrozy, a przeciez mam bilet open lecz pani mi powiedziala z mojej firmy ze bez problemu po 2miesiacach moge na nim jechac ale nie po 6tyg haha normalnie nie rozumiem jaka roznica? skoro jest open to moge wracac nawet po 5tyg ale jak widzicie firma chyba nie moze znalesc do 12 marca kolejnej "Pani Domu" tu gdzie jestem bo praca odbiega daleko od opiekunki.  Duzo wiecej jest prac domowych bo syf jak nie wiem robi podopieczna i jej synek gdy przychodzi juz mu zwracalam uwage moze troche do niego dotarlo.
Nie pisze teraz co to za firma bo jeszcze w niej pracuje do 30 marca.
pozdrawiam

#25 2014-03-04 18:26:59

kryspinka
Member

marttini6 napisał:

no wiec dziewczynki lipa z powrotu do pl:(sad
niby moge wrocic ale musze pokryc koszty podrozy, a przeciez mam bilet open lecz pani mi powiedziala z mojej firmy ze bez problemu po 2miesiacach moge na nim jechac ale nie po 6tyg haha normalnie nie rozumiem jaka roznica? skoro jest open to moge wracac nawet po 5tyg ale jak widzicie firma chyba nie moze znalesc do 12 marca kolejnej "Pani Domu" tu gdzie jestem bo praca odbiega daleko od opiekunki.  Duzo wiecej jest prac domowych bo syf jak nie wiem robi podopieczna i jej synek gdy przychodzi juz mu zwracalam uwage moze troche do niego dotarlo.
Nie pisze teraz co to za firma bo jeszcze w niej pracuje do 30 marca.
pozdrawiam

no to juz czegos sie nauczyłas na pewno drugi raz z ta firmą nie wyjedziesz a jak juz znajdziesz nową pracę to daj znac co to za firma wczesniej niech wszystko Ci wypłacą i pożegnaj to towarzystwo chore

#26 2014-03-05 10:45:29

marttini6
Member

napewno napisze, ja z nimi jezdze od marca zeszlego roku, jako ze placili na czas i byla to moja pierwsza firma to trzymalam sie jej balam sie zaryzykowac i zmienic. Wyplaty zawsze na czas i bez zadnych wiekszych problemow. No moze poza jednym we wrzesniu 2013 roku zmarla mi podoopieczna na zastepstwie, zjechalam 2pazdziernika do polski,po jakims tygodniu Pna Ksiegowy dzwonil ze moze wystapic do rodziny z faktora ze wyplaca mi pieniazki za 7 dni od smierci babci. OK, dziewczyny czekalam,listopad,grudzien a wkoncu powiedzieli mi ze ten Pan Ksiegowy juz nie pracuje. A nowa ksiegowa nic o takim czyms nie wie, haha po 2 miala sie dowiedziec od szefostwa co w tym wypadku wiem ze moze to nie jest dla niektorych duzo ale skoro sie mowi A to pozniej trzeba powiedziec B a nie tylko obiecywac. To bylo ok 135euro.
Sluchajcie dalej.
Otóż owy Pan Ksiegowy w tym roku podpisal mi kolejna umowe haha zabawne prawda?
spokojnie poczekam na wszystkie pieniazki i milo sie pozegnam z ta firma.
Zarobki tez znacznie smieszne. Jezyk umiem DOBRZE jak ocenialo wiekszosc firm gdy zaczynalam prace rok temu (kiedys tez mieszkalam w de) A dostaje marne 950euro jak dobry miesiac bywalo troche mniej. 50euro zabieraja mi na ubezpieczenie w kraju i zagranica wiec na czysto mam te 950. Masakra tym razem mowilam ze za mniej niz 1000euro na reke nie jade nigdzie no i zobaczymy jak bedzie bo niby sie zgodzila Pani ale dopiero ok 15 marca jak sprawdze konto bede wiedziec. No i miesiac luty mial tylko 28 dni wiec sadze ze bedzie to mniej niz 900 euro ale dam znac.
Teraz sie zastanawiam z jaka firma wiazac przyszlosc??? gdzie zaczac od nowa???
pozdrawiam wszystkich:-)

#27 2014-03-05 11:15:28

amelia
Przyjaciel Forum

marttini6 napisał:

napewno napisze, ja z nimi jezdze od marca zeszlego roku, jako ze placili na czas i byla to moja pierwsza firma to trzymalam sie jej balam sie zaryzykowac i zmienic. Wyplaty zawsze na czas i bez zadnych wiekszych problemow. No moze poza jednym we wrzesniu 2013 roku zmarla mi podoopieczna na zastepstwie, zjechalam 2pazdziernika do polski,po jakims tygodniu Pna Ksiegowy dzwonil ze moze wystapic do rodziny z faktora ze wyplaca mi pieniazki za 7 dni od smierci babci. OK, dziewczyny czekalam,listopad,grudzien a wkoncu powiedzieli mi ze ten Pan Ksiegowy juz nie pracuje. A nowa ksiegowa nic o takim czyms nie wie, haha po 2 miala sie dowiedziec od szefostwa co w tym wypadku wiem ze moze to nie jest dla niektorych duzo ale skoro sie mowi A to pozniej trzeba powiedziec B a nie tylko obiecywac. To bylo ok 135euro.
Sluchajcie dalej.
Otóż owy Pan Ksiegowy w tym roku podpisal mi kolejna umowe haha zabawne prawda?
spokojnie poczekam na wszystkie pieniazki i milo sie pozegnam z ta firma.
Zarobki tez znacznie smieszne. Jezyk umiem DOBRZE jak ocenialo wiekszosc firm gdy zaczynalam prace rok temu (kiedys tez mieszkalam w de) A dostaje marne 950euro jak dobry miesiac bywalo troche mniej. 50euro zabieraja mi na ubezpieczenie w kraju i zagranica wiec na czysto mam te 950. Masakra tym razem mowilam ze za mniej niz 1000euro na reke nie jade nigdzie no i zobaczymy jak bedzie bo niby sie zgodzila Pani ale dopiero ok 15 marca jak sprawdze konto bede wiedziec. No i miesiac luty mial tylko 28 dni wiec sadze ze bedzie to mniej niz 900 euro ale dam znac.
Teraz sie zastanawiam z jaka firma wiazac przyszlosc??? gdzie zaczac od nowa???
pozdrawiam wszystkich:-)

Czegoś tutaj nie rozumiem?

Mówisz, że w lutym zarobisz zapewne mniej?
A dlaczegóż to? Masz płacę miesięczną ? czy dniówkową?
Jak miesięczną , to bez względu na ilość dni mamy zarobić całą wypłatę .
W przypadku miesiąca 31 dniowego zarobisz więcej?
Jeśli byś miała w umowie wynagrodzenie dniówkowe, to ok. W lutym mniej za 28 dni np, ale w styczniu więcej.
Możesz mi to wyjaśnić?
Właściwie to ja nie muszę wiedzieć. Sprawdź tylko dla własnego dobra, czy Cię nie robią w "bambuko".

#28 2014-03-05 12:18:49

marttini6
Member

otoz raczej mam za dzien placone 30euro tylko jeszcze nie pracowalam w lutym czyli w takim krotkim miesiacu.doliczaja jaks diete czy cos takiego, ale jeszcze musze dodac ze gdy zaczynalam bylo to 30,50 za dzien a im dluzej pracuje mam wrazenie ze coraz mnie dostaje pieniedzy. Jak bedzie wyplata w marcu za luty to napisze ile dostalam. jesli mniej niz 900 tzn ze mam te 30 marnych euro na dzien.

#29 2014-03-05 12:24:43

marttini6
Member

ps w umowie nie pisze Amelio ile za dzien tak mi tylko mowili podczas rozmowy chyba 1 ze to za dzien bedzie 30,5 ale z tego co ostatnio mowila Pani to 30euro wiec coraz mniej. i jesli luty mial 28 dni wychodzi ze zarobie 840euro+50dieta+20jeszcze jakies ktore sa w umowie razem 910euro ale minus moje ubezp. 50euro to tylko 860euro no coz zobaczymy i tak jestem zdecydowana odejsc od tej firmy bo sobie jaja robia ze mnie. za duzo juz wszystkiego.
pozdrawiam

#30 2014-03-05 12:38:19

kryspinka
Member

to jest bagno nie firma szukaj czegos nowego najlepiej od razu kilka i wtedy wybierzesz która daje Ci lepsze warunki bez tych gównianych zapisów  o niemozliwosci zjazdu .i jeszcze firma chce zarobic na bilecie żeby nie musiała zmianie zapłacic za bilet to chce oskubac Ciebie.nie od takiej agencji z daleka

#31 2014-03-05 13:50:16

amelia
Przyjaciel Forum

marttini6 napisał:

ps w umowie nie pisze Amelio ile za dzien tak mi tylko mowili podczas rozmowy chyba 1 ze to za dzien bedzie 30,5 ale z tego co ostatnio mowila Pani to 30euro wiec coraz mniej. i jesli luty mial 28 dni wychodzi ze zarobie 840euro+50dieta+20jeszcze jakies ktore sa w umowie razem 910euro ale minus moje ubezp. 50euro to tylko 860euro no coz zobaczymy i tak jestem zdecydowana odejsc od tej firmy bo sobie jaja robia ze mnie. za duzo juz wszystkiego.
pozdrawiam

Ale jak masz w umowie napisane?

#32 2014-03-05 14:02:55

marttini6
Member

1. tytulem naleznosci za wykonanie uslugi rekrutacyjno-informacyjnej w czzasie przebywania na terenie Polski ZLECENIODAWCA (czyli oni) zobowiazuje sie uiszczac ZLECENIOBIORCY(czyli mi) naleznosc w formie comiesiecznej zryczaltowanej kwoty pienieznej w kwocie stanowiacej wyrazona w euro rownowartosc 20 euro netto.
-za kazdypelny miesiac kalendarzowy obowiazywania niniejszej umowy oraz przy zastosowaniu wyliczenia proporcjonalnego w odniesieniu do niepelnych dni kalendarzowych obowiazywania niniejszej umowy.
2. Za prawidlowe wykonywanie uslugi Pomocy Domowej,Opieki i Pielegnacji, Zleceniobiorcy przysluguje wynagrodzenie miesieczne w wysokosci 50 euro netto przy zastosowaniu wyliczenia proporcjonalnego w odniesieniu do niepelnych miesiecy kalendarzowych swiadczenia uslugi.

Mam umowe zlecenie. Nic wiecej nie pisze o zarobkach.

#33 2014-03-05 14:07:57

amelia
Przyjaciel Forum

marttini6 napisał:

1. tytulem naleznosci za wykonanie uslugi rekrutacyjno-informacyjnej w czzasie przebywania na terenie Polski ZLECENIODAWCA (czyli oni) zobowiazuje sie uiszczac ZLECENIOBIORCY(czyli mi) naleznosc w formie comiesiecznej zryczaltowanej kwoty pienieznej w kwocie stanowiacej wyrazona w euro rownowartosc 20 euro netto.
-za kazdypelny miesiac kalendarzowy obowiazywania niniejszej umowy oraz przy zastosowaniu wyliczenia proporcjonalnego w odniesieniu do niepelnych dni kalendarzowych obowiazywania niniejszej umowy.
2. Za prawidlowe wykonywanie uslugi Pomocy Domowej,Opieki i Pielegnacji, Zleceniobiorcy przysluguje wynagrodzenie miesieczne w wysokosci 50 euro netto przy zastosowaniu wyliczenia proporcjonalnego w odniesieniu do niepelnych miesiecy kalendarzowych swiadczenia uslugi.

Mam umowe zlecenie. Nic wiecej nie pisze o zarobkach.

Jak się ma taką umowę, gdzie nie pisze o zarobkach , a chce się koniecznie z "takim" wyjechać to trzeba uzyskać od nich na piśmie dokładną wysokość wynagrodzenia. Teraz, to już musztarda po obiedzie.

Nic tylko szukać jakiej bardziej normalnej firmy.
pzdr

#34 2014-03-05 14:36:59

marttini6
Member

a no widzisz kochana ja nie przypuszczalam ze cos jest nie tak teraz jak piszemy pomyslalam o tym ze musi byc wysokosc zarobkow na umowie a pozniej wlasnie sa takie a nie inne wyplaty. ok dzieki bardzo za pomoc i odpowiedzi do postow:-)no i teraz trzeba znalesc odpowiednia firme haha tylko to tez takie nie jest proste roznie z nimi jest no coz w kwietniu wszystko zaczne od nowa.
pozdrawiam

#35 2014-03-05 15:16:27

iza46
Member

marttini6 napisał:

a no widzisz kochana ja nie przypuszczalam ze cos jest nie tak teraz jak piszemy pomyslalam o tym ze musi byc wysokosc zarobkow na umowie a pozniej wlasnie sa takie a nie inne wyplaty. ok dzieki bardzo za pomoc i odpowiedzi do postow:-)no i teraz trzeba znalesc odpowiednia firme haha tylko to tez takie nie jest proste roznie z nimi jest no coz w kwietniu wszystko zaczne od nowa.
pozdrawiam

Mze sie przyda?w ogole poczytaj o umwach cywilno prawnych,t nie umowa o prace http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porad … e-zlecenia

#36 2014-03-05 15:29:33

marttini6
Member

IZA 46
Dziekuje bardzo za linka przyda sie na przyszlosc:-)jak juz wspominalam wyzej jestem z ta firma do konca marca.
pozdrawiam:-)

#37 2014-03-05 18:27:36

kryspinka
Member

poszukaj na forum był taki watek odnosnie tego do jakich firm mozesz aplikowac ,te które mają jakie takie normy okresloną stawkę itd.wiadomo że nie znajdziesz idealnej ale teraz przynajmniej wiesz czego sie wystrzegać a watek na co masz uważasz przy podpisywaniu umowy tez się znajdzie.raczej nie spotkałam sie z agencja która proponuje umowę o pracę jedynie umowa na czas nieokreslony a przy wyjeżdzie umowa zlecenie.standartem tez jest okreslenie ile dostaniesz na miesiąc kasy ,zwrot kosztów podrózy lub wykupienie biletu i przedewszystkim że w razie czego możesz zjechac wczesniej.

#38 2016-11-16 14:01:04

Gosiaczek50
Member

nowe wypłaty w Interkadrze?słuchajnie czy wy tez macie wypłacaną od teraz wypłate w ratach/np za dany miesiac otzrymujecie jak zwykle wypłate w nastepnym miesiącu ale w dwoch ratach?do 15 a potem 30?

Reklama