OPIEKUNKA DO SAMODZIELNEGO MAŁŻEŃSTWA, OD ZARAZ, AKTIVMED24

Zlecenie 54829 Od kiedy: od zaraz Miejscowość: okolice Bonn Małżeństwo Płeć: Kobieta (98 l.) Poruszanie: rollator, Stan: samodzielna Płeć: Mężczyzna 95 l Poruszanie: rollator Stan: cewnik Pomoc: częściowa pomoc przy higienie, przebieraniu, prowadzenie domu, Inne: przychodzi pflegedienst Warunki domowe: dom, pokój dla opiekunki, osobna łazienka, Internet Zapewniamy: - wysokie zarobki w euro - jedną czytelną umowę - ZUS od średniej krajowej - dodatkowe premie - 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy Wymagamy: -minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem) - mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora - mile widziana osoba niepaląca Kontakt tel: 733 599 585

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2018-01-02 12:12:18

Edyta koordynatorka
New member

OPIEKUNKA DO SAMODZIELNEGO MAŁŻEŃSTWA, OD ZARAZ, AKTIVMED24

Zlecenie 54829
Od kiedy: od zaraz
Miejscowość: okolice Bonn
Małżeństwo
Poruszanie: rollator,
Stan: samodzielna
Poruszanie: rollator
Stan: cewnik
Pomoc: częściowa pomoc przy higienie, przebieraniu, prowadzenie domu,
Inne: przychodzi pflegedienst
Warunki domowe: dom, pokój dla opiekunki, osobna łazienka, Internet

Zapewniamy:
- wysokie zarobki w euro
- jedną czytelną umowę
- ZUS od średniej krajowej
- dodatkowe premie
- 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia
- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego
- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech
- możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy

Wymagamy:
-minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)
- mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora
- mile widziana osoba niepaląca

Kontakt tel: 733 599 585

#2 2018-05-23 08:48:15

grazyna123
New member

Re: OPIEKUNKA DO SAMODZIELNEGO MAŁŻEŃSTWA, OD ZARAZ, AKTIVMED24

Re: Poszukiwana OPIEKUNKA do pana, Vaihingen, 1250euro, od 1.06.2018
mam 53 lata.
Język  komunikatywny
Mam doświadczenie w pracy
Mój tel. 048691474183
Agnieszka.

Ostatnio edytowany przez grazyna123 (2018-05-23 08:54:04)

Reklama