Consulting group z Kielc

witam , nic nie znalazłam na forum o nich , moze ktos kto pracuje albo pracował powie cos konkretnego . proszę tylko z własnego doswiadczenia , bo co piszą niektóre panie po prostu powala ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2013-04-30 14:24:10

misia1967
Member

Consulting group z Kielc

witam , nic nie znalazłam na forum o nich , moze ktos kto pracuje albo pracował powie cos konkretnego . proszę tylko z własnego doswiadczenia , bo co piszą niektóre panie po prostu powala . jestem tu nowa i na początek poświęciłam trochę czasu na lekturę forum ale ciężko wyrobić sobie zdanie na temat konkretnej firmy. moze ktos pomoże i zdecyduję sie na którąs z nich ( dwie są mną zainteresowane ).

Reklama

Podobne tematy :

Nike Group Up pertaining to Exceptional Extremely Run LI Athletic shoe - Patriots fans can [b][url=http://www.cheapairmens.co.uk/]cheap nike air max uk[/url][/b] most likely purchase a end from the newest effort between the particular team's owner in addition to Nike in front of Sunday's Tremendous Dish LI rematch against the Atlanta Falcons...

Nike Serves up your Tantalizing Air Push JUST ONE Group - Nike possesses become a member allows [b][url=http://www.nkairmax90.co.uk/]nike air max 90 uk[/url][/b] having Berlin on the net vogue provider Zalando for your women’s AF1 bunch...

Wyjazd do Niemiec, okolice Kielc-> Frankfurt am Main - Witam wszystkich forumowiczów. Jadę samochodem osobowym VW Touran do okolic Frankfurtu. Wyjazd 12.08...

The Good Care Group uwazajcie na nich - Witam, postanowilam raz jeszcze napisac wątek w jaki sposob TGCG mnie zalatwilo Polecialam do stalego klienta do UK na kolejne 2 tygodnie pracy...

The Good Care Group - Hej dziewczyny, czy jest tu ktos jeszcze, kto pracuje w The Good Care Group w Wielkiej Brytanii? Zlozylam tam ostatnio podanie, bo slyszalam duzo dobrego od znajomych i znajomych znajomych...

Stopka forum