Jak usunąć zapach ?

Witajcie Mam problem z przykrym zapachem, który pozostaje w moich ubraniach. Pomagam w lekcjach Wietnamczykowi. Jestem u niego około 18-ej. W czasie, gdy ja mu tłumaczę lekcje, jego mama gotuje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2017-11-20 13:12:09

Tosia
Member

Jak usunąć zapach ?

Witajcie
Mam problem z przykrym zapachem, który pozostaje w moich ubraniach. Pomagam w lekcjach Wietnamczykowi. Jestem u niego około 18-ej. W czasie, gdy ja mu tłumaczę lekcje, jego mama gotuje. Używa przypraw, które dla mnie są   przykre. Zapach wgryza się w moje ubrania. Odzież zmieniam poza kurtką, której nie mogę prać 2 razy w tygodniu. Wietrzę ją, ale to nic nie pomaga. Co robić? Zapach(fetor) jest na całym korytarzu w bloku. Jak wchodzę to już mnie mdli. W mieszkaniu jest czyściutko. Ale ten zapach... Nie wiem, czy im powiedzieć. Może znacie jakieś sposoby usuwania przykrego zapachu? Pozdrawiam

#2 2017-11-20 16:00:46

mobilna
Member

Re: Jak usunąć zapach ?

Nic nie poradzisz . Ten zapach niesie olej do smażenia . Klasyczny syndrom knajpowy , wychodzisz z pracy od greka i smierdzi wszystko , łacznie z włosami.
Może da się w jakiejs pobliskiej kawiarni przy kawie i herbacie ? Inaczej nie dasz rady , chyba że zapakujesz się w worek foliowy i drugi na głowę.

#3 2017-12-29 09:23:04

AnnaLis
New member
Od: Kraków

nic nie poradzisz , jak przesiąkniesz zapachem gotowanego  to jedynie pranie tu pomoże

Ostatnio edytowany przez AnnaLis (2017-12-29 09:23:49)

#4 2017-12-29 17:07:41

kasia63
Member

Tosia napisał:

Witajcie
Mam problem z przykrym zapachem, który pozostaje w moich ubraniach. Pomagam w lekcjach Wietnamczykowi. Jestem u niego około 18-ej. W czasie, gdy ja mu tłumaczę lekcje, jego mama gotuje. Używa przypraw, które dla mnie są   przykre. Zapach wgryza się w moje ubrania. Odzież zmieniam poza kurtką, której nie mogę prać 2 razy w tygodniu. Wietrzę ją, ale to nic nie pomaga. Co robić? Zapach(fetor) jest na całym korytarzu w bloku. Jak wchodzę to już mnie mdli. W mieszkaniu jest czyściutko. Ale ten zapach... Nie wiem, czy im powiedzieć. Może znacie jakieś sposoby usuwania przykrego zapachu? Pozdrawiam

Pogadaj z mamą dziecka i powiedz,że masz uczulenie na te zapachy/przyprawy,może się przejmie i zmieni godziny gotowania.

#5 2017-12-29 18:32:35

Tosia
Member

Nie zmieni. Przychodzę po kolacji. Ostatnio jakby poprawiło się. Mniej czuć ichniejsze przyprawy. Teraz mam wolne od ich zapachów. Wyjechali do Wietnamu. Wrócą po feriach. Zazdroszczą im wakacji w zimie. Ogólnie miła rodzinka. Dziękuję za odzew. Pozdrawiam

Reklama

Stopka forum