Zwrot podatku dochodowego?

Kiedy można starać się o zwrot podatku dochodowego? W bieżącym roku podatkowym? Czy za 17 rok rozliczamy się w 18 roku?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formy pracy: pośrednik, własna działalność, gewerbe - aktualne tematy :

#1 2017-10-21 10:43:51

mijam
Member

Zwrot podatku dochodowego?

Kiedy można starać się o zwrot podatku dochodowego? W bieżącym roku podatkowym? Czy za 17 rok rozliczamy się w 18 roku?

#2 2017-10-27 13:21:41

klers
Zbanowany

Re: Zwrot podatku dochodowego?

W dużym skrócie tak to wygląda Tamtejszy odpowiednik naszego US powinien wysłać Ci informacje na temat zapłaconej zaliczki na podatek dochodowy.
Najlepiej zgłosić się do jakiejś firmy zajmującej się zwrotami podatku dochodowego. Koszt nie jest wielki, ale zajmą się tym profesjonalnie i w ciągu jakiegoś krótkiego okresu otrzymasz zwrot. Masz tutaj namiar http://cuf-podatki.pl/rozliczenie-podatku-szczecin

Ostatnio edytowany przez klers (2017-10-30 13:54:17)

Reklama

Podobne tematy :

Zwrot podatku z Niemiec?? - Witajcie, niedawno wróciłam ze swojej pierwszej pracy w DE jako opiekunka :) Było ciężko ale jestem zadowolona tak z pracy jak i zarobku jak i przywiozłam ze sobą - na pewno zamierzam pojechać raz jeszcze :) Szperając po internecie dowiedziałam się, że mogę za tą całą swoją pracę odzyskać jakiś podatek :) Czy któraś z was odzyskiwała już podatek przez jakąś firmę w Polsce?? Proszę o rady :]

1% podatku na organizacje pożytku publicznego - Zbliża się okres składania zeznań podatkowych. A wiec czas w którym wiele osób decydować się będzie na przekazanie swojego 1% podatku organizacji pożytku publicznego...

firma PROVIVO , która nie odprowadziła za mnie podatku - Witam Was serdecznie w niedzielne popołudnie. Chciałam zapytać, czy ktoś z Was tak jak ja, spotkał się z takim (problemem)? W ubiegłym roku na jesień, dałam się zwerbować agencji PLEGEENGEL z Polski...

Zwrot kosztów podróży - Drogie koleżanki opiekunki, jestem od miesiąca w Hamburgu. Przyjechałam tu na własny koszt, a rodzina miała mi zwrócić po przyjeździe 120 euro, ale jakoś czas mija i pieniążków nie widzę...

Zwrot za podróż - Drogie forumowiczki i koledzy też, powiedzcie mi gdzie są takie agencje, gdzie nie trzeba martwić się o koszty podróży? Czasem słyszę, że firma płaci opiekunce za podróż, firma czy rodzina, jeden pieron, ale nie martwi się tym nic, bo nic nie płaci za podróż, często nawet dostaje bilet? Ja na taką jeszcze nie trafiłam...

Stopka forum