Praca dla opiekunek- cała Polska

Koszalin/ Słupsk/ Warszawa/ Włocławek/ Kraków: Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2017-10-13 09:49:00

symeon12345678910
Member

Praca dla opiekunek- cała Polska

Koszalin/ Słupsk/ Warszawa/ Włocławek/ Kraków: Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj. ubranie, pomoc przy higienie, podanie posiłku, podanie lekarstw. JESTEŚ Z INNEJ DZIELNICY LUB MIEJSCOWOŚCI? Poszukujesz pracy dostosowanej do Twojej dyspozycyjności? Posiadasz choćby minimalne doświadczenie we wsparciu osób starszych? Zgłoś się do nas! Do Twoich obowiązków będzie należało: - wykonywanie zakupów - towarzyszenie w wizytach lekarskich - pomoc w higienie ciała - kontrola zawartości apteczki - czuwanie przy Podopiecznej/ym - organizacja czasu wolnego - dbanie o porządki w domu Seniora/ki TEL 516450150

Reklama

Podobne tematy :

Wymarzona praca... - Wymarzona praca, to atrakcyjna pod wieloma względami oferta. Oczywiście, że interesuje nas wynagrodzenie, adekwatne do pracy, ale co jeszcze? Żeby podopieczny był ciepłą i skorą do współpracy osobą, żeby był dostępny internet - żeby można było kontaktować się z bliskimi, żeby agencja fundowała lot samolotem, a nie ciasnym busikiem...

praca na zmiany a utrzymanie w Polsce - Witam , interesuje mnie praca opiekunki jako ewentualne wyjście awaryjne na przyszłość a w szczególności praca w systemie zmianowym - 2mies...

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Praca w prywatnym domu opieki - Drogie koleżanki .Czy któraś z Was pracowała już w prywatnym domu opieki? Kusi mnie ta praca bo podobno 8 godzin jest pracy a reszta jest moim czasem wolnym...

PREZENTY od Opiekunek dla PDP - czy to jest ZWYCZAJ? - W wielu miejscach pracy spotkałam się z takim zachowaniem Opiekunek. Po przyjeździe na miejsce pracy wyjmowały z walizek prezenty: dla PDP a nawet dla Rodziny...

Stopka forum