Praca w Koszalinie

Poszukujemy opiekunek do osób starszych z Koszalina i okolic. Wymagamy minimum doświadczenia w opiece, kontakt od 8 do 17 od poniedziałku do piątku 516450150

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2017-10-12 09:56:48

symeon12345678910
Member

Praca w Koszalinie

Poszukujemy opiekunek do osób starszych z Koszalina i okolic. Wymagamy minimum doświadczenia w opiece, kontakt od 8 do 17 od poniedziałku do piątku 516450150

Reklama

Podobne tematy :

praca na zmiany a utrzymanie w Polsce - Witam , interesuje mnie praca opiekunki jako ewentualne wyjście awaryjne na przyszłość a w szczególności praca w systemie zmianowym - 2mies...

Praca zdalna przez internet wysokie zarobki - Crypto Revenue jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów...

Moja pierwsza praca na opiece - Kochane koleżanki, Od ponad 5 lat wyjeżdżam do Niemiec za chlebem. Raz jest lepiej, raz jest gorzej - pamietam swój pierwszy raz na opiece, miało być bezproblemowo...

Dobra firma, a praca na czarno? - Obecnie jest mnóstwo firm oferujących legalne zatrudnienie, dość różnorodne stawki zależne od doświadczenia, wykształcenia...

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

Stopka forum