Praca dla opiekunek- cała Polska

Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj. ubranie, pomoc przy higienie, podanie posiłku, podanie lekarstw...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2017-10-09 11:25:33

symeon12345678910
Member

Praca dla opiekunek- cała Polska

Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj. ubranie, pomoc przy higienie, podanie posiłku, podanie lekarstw. JESTEŚ Z INNEJ DZIELNICY LUB MIEJSCOWOŚCI? Poszukujesz pracy dostosowanej do Twojej dyspozycyjności? Posiadasz choćby minimalne doświadczenie we wsparciu osób starszych? Zgłoś się do nas! Do Twoich obowiązków będzie należało: - wykonywanie zakupów - towarzyszenie w wizytach lekarskich - pomoc w higienie ciała - kontrola zawartości apteczki - czuwanie przy Podopiecznej/ym - organizacja czasu wolnego - dbanie o porządki w domu Seniora/ki TEL 516450150

Reklama

Podobne tematy :

Polska telewizja w internecie - Podaję wam link do odbioru telewizji polskiej za darmo http://www.telewizjada.net/ :)

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

zdecydowanie praca legalna. to juz nie te czasy saksów. - Praca nie czarno nie jest zadnym rozwiazaniem! Kiedyś za komuny, wszyscy jeździli na saksy, to jeszcze marki były, ale te czasy dawno za nami!! Jak coś się nie daj Boze cos stanie to można potem pluć sobie w brodę...

Poszukujemy Opiekunek do domu opieki w centralnej Anglii - Poszukujemy dwóch Opiekunek (Care Assistant and Senior Care Assistant) do domu opieki położonym w środkowej Anglii, w miasteczku Olney, w pobliżu Milton Keynes, 40 minut od lotniska Luton...

praca dodatkowa - hej, mam pytanie: czy ktoś wykonuje pracę dodatkową biurową albo chałupnictwo? przetestowałam już kilkadziesiąt ogłoszeń z takimi ofertami, ale nic uczciwego nie znalazłam.

Stopka forum