Kurs j. niemieckiego

Serdecznie zapraszam opiekunki seniorów na kurs języka niemieckiego od podstaw oraz na kurs doszkalający. Miła, luźna atmosfera podczas zajęć sprawi, iż kurs będzie przebiegał bezstresowo a zdobyta na nim wiedza pomoże porozumieć się z seniorem i jego rodziną...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-10-06 17:40:08

Barbara84
New member

Kurs j. niemieckiego

Serdecznie zapraszam opiekunki seniorów na kurs języka niemieckiego od podstaw oraz na kurs doszkalający.

Miła, luźna atmosfera podczas zajęć sprawi, iż kurs będzie przebiegał bezstresowo a zdobyta na nim wiedza pomoże porozumieć się z seniorem i jego rodziną.
Po zakończonym kursie otrzymują Państwo Dyplom, możliwość otrzymania zaświadczenia.

Już od 15,00zł/godz. W cenie kursu materiały edukacyjne oraz napoje.

Zapisy pod numerem telefonu: 608 892 085

#2 2017-10-08 13:29:41

seriozna
New member

Re: Kurs j. niemieckiego

Kurs fajna sprawa, ale uważam, że dobrą agencję można rozpoznać m.in. po tym czy taki kurs oferują za darmo. A wiele z agencji tak robi, np. WE czy opiekunkawniemczech(eu).  taki kurs jest dodatkowo wzbogacony o słownictwo, ktore przydaje się w pracy opiekuna czy opiekunki. poza tym miłoby było gdyby Państwo podali stronę internetową, żeby zapoznać się ze szczegółami.

#3 2017-10-08 14:59:52

Barbara84
New member

Witam,
nie jestem agencją zatrudniającą opiekunki/opiekunów.
Ja jestem lektorem j. niemieckiego, który pracował dla wielu agencji prowadząc kursy j. niemieckiego. Chcę wyjść Państwu naprzeciw ze swoją ofertą.
Z doświadczenia wiem, że agencje oferują kursy j. niemieckiego "bezpłatnie", tzn. że kurs rzeczywiście nie kosztuje nic, pod warunkiem, że dla danej agencji będzie się pracowało kilka miesięcy w Niemczech. Jeśli opiekunki zrezygnują wcześniej z umowy czy kursu, obciążone są karami finansowymi. Zazwyczaj oferowane są Państwu niezbyt korzystne zarobki.
Oferuję Państwu kurs dla opiekunów, który obejmuje praktyczne słownictwo (wyżywienie, opieka osób starszych, służba zdrowia, etc.) Otrzymują ode mnie Państwo nie tylko tłumaczenie zdań w j. niemieckim, lecz praktyczną wiedzę, jak zachować się w pewnych sytuacjach.
Kurs jest korzystny cenowo i nie są związani Państwo żadną umową, która zmusiłaby Państwa do kilkumiesięcznego pobytu w Niemczech.
Zachęcam do skorzystania z kursu i wyszukiwania dla siebie tylko korzystnych ofert pracy. ;-)

Ostatnio edytowany przez Barbara84 (2017-10-08 15:01:11)

#4 2017-10-09 12:49:20

Aleksandra b
Member

seriozna napisał:

Kurs fajna sprawa, ale uważam, że dobrą agencję można rozpoznać m.in. po tym czy taki kurs oferują za darmo. A wiele z agencji tak robi, np. WE czy opiekunkawniemczech(eu).  taki kurs jest dodatkowo wzbogacony o słownictwo, ktore przydaje się w pracy opiekuna czy opiekunki. poza tym miłoby było gdyby Państwo podali stronę internetową, żeby zapoznać się ze szczegółami.

No w mojej jest za darmo teraz dla początkujących, ale dla mnie te lekcje są już za łatwe.

#5 2017-10-09 22:02:32

Barbara84
New member

Pani Aleksandro, zapraszam zatem do mnie na kurs doszkalający ;-)

#6 2017-11-10 09:17:45

annasing
New member

Dużo dobrych firm pożyczkowych które głównie chwilówkami się zajmują ma porównywarka na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Pokazują oferty sprawdzonych marek a nie jakiś pożyczkodawców spod ciemnej gwiazdy którzy dopiero parę miesięcy temu zaczęli działalność. Łatwo można dograć wszystkie szczegóły, od razu na stronie jest przekierowanie bezpośrednio do wniosku online. Ja na pieniądze ostatnio czekałem może parę godzin.

Reklama