Opiekunka/ Opiekun, Niemcy, Vaihingen, od 17/10

Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje OPIEKUNKI / OPIEKUNA do starszego pana w Vaihingen koło Stuttgartu. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-10-06 10:46:16

rekrutacja@rzkancelaria.e
Member

Opiekunka/ Opiekun, Niemcy, Vaihingen, od 17/10

Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje OPIEKUNKI / OPIEKUNA do starszego pana w Vaihingen koło Stuttgartu. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Tylko osoby niepalące! Stawka 1170 Euro netto/miesiąc. Umowa zlecenie. Bezpłatny transport. Wyjazd na 6-8 tygodni. Wyjazd koło 17 października. 0048 74 840 48 57, rekrutacja@rzkancelaria.eu

Reklama

Podobne tematy :

Szukam pracy jako opiekunka do niemiec - Witam! Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili. J. niemiecki na poziomie podstawowym...

OPIEKUNKA SENIORKI 77L., MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU NA ŚWIĘTA DO DOMU - Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec. Poszukujemy Opiekunki do Pani 77 lat do 41849 Wassenberg, OD ZARAZ...

Opiekun/ka Monachium - Praca dla opiekuna/ki w Monachium Pan Klaus liczy sobie 90 lat, waży 65 kg i mierzy 175 cm. Dom jednorodzinny...

OPIEKUNKA DO PANI 85L. OD ZARAZ, MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU DO DOMU NA ŚWIĘTA - Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE PREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTO Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Stopka forum