PRACA w polsce z zakwaterowaniem

Witam Szukamy Pani opiekunki do osób starszych Praca na już oferta całodobowa okolice Koszalina Więcej informacji pod nr telefonu 516 450 150

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2017-09-15 10:53:12

symeon12345678910
New member

PRACA w polsce z zakwaterowaniem

Witam

Szukamy Pani opiekunki do osób starszych Praca na już oferta całodobowa okolice Koszalina

Więcej informacji pod nr telefonu 516 450 150

Reklama

Podobne tematy :

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Praca dla opiekunek- cała Polska - Koszalin/ Słupsk/ Warszawa/ Włocławek/ Kraków: Legalna praca dorywcza dla opiekunki, polegająca na wsparciu starszej osoby w codziennych czynnościach tj...

Praca w Koszalinie - Poszukujemy opiekunek do osób starszych z Koszalina i okolic. Wymagamy minimum doświadczenia w opiece, kontakt od 8 do 17 od poniedziałku do piątku 516450150

Gdzie szukacie ofert pracy w opiece w Polsce? - A z ciekawości.... bo wiem, że marne pieniądze (tak czytam co piszecie), ale gdzie można szukać ewentualnie ofert pracy przy opiece w Polsce? Jakieś agencje mają też takie oferty? Bo wiadomo, że czasem jeśli nie słaby język, to trzymają nas w kraju inne rzeczy (dzieci, sprawy rodzinne, choroby wśród najbliższych itd...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

Stopka forum