Agencje

Agencje Jutro kolejny mój wyjazd do pracy. Kolejna niewiadoma bo nie wiem co zastanę na miejscu.Nie liczę już na prawdomówność Agencji..zawsze coś zatają, zawsze coś ukryją, coś nie dopowiedzą...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2017-09-11 10:01:55

EwaElzbieta
New member

Agencje

Agencje
Jutro kolejny mój wyjazd do pracy. Kolejna niewiadoma bo nie wiem co zastanę na miejscu.Nie liczę już na prawdomówność Agencji..zawsze coś zatają, zawsze coś ukryją, coś nie dopowiedzą. I prawie zawsze jest tak ,że gdy do nich dzwonimy aby poinformować, że zastałe miejsce nie odpowiada ofercie złożonej przez Agencję to słyszymy wielkie oh!..niemożliwe, oh! to my będziemy to załatwiać /co często jest pustosłowiem/ albo wręcz Oj!!! da Pani sobie radę. ale zjechać, zrezygnować nie wolno..bo kara, bo umowa. Zdecydowanie w umowach winien się znaleźć punt, że w przypadku gdy oferta nie odpowiada stanu faktycznemu Agencja płaci nam odszkodowanie.

Teraz jadę z agencji SeniorVita. To mój drugi od nich wyjazd i wiem, że ostatni. Nigdy więcej już z usług tej Agencji nie skorzystam. powodów jest wiele ale najgłówniejszy to fakt, że są nieuczciwi odnośnie płacy. Są nieuczciwi wobec Opiekunek bo jak to możliwe, że wysyłając na moje miejsce inną Panią nagle stawka wzrosła o 100 euro? Staż pracy mam bardzo długi, język, mocny kontaktowy więc to na pewno nie jest argument do lawirowania stawkami. Mało tego Agencja reklamując się na grupach oferuje stawkę 1350 e a ja dostałam tylko 1250. Więc albo oferty na Fb są oszukańcze albo płaca jest zależna od widzi mi się.

...i jeszcze słówko o Agencjach.
Zasmuca mnie fakt...że my Polki..tam pracujące często podopiecznego staramy się zrozumieć,
pomóc...w przeciwieństwie do agencji dla których to głównie biznes.
Przed wyjazdem rozmawiałam z kilkoma agencjami..i usłyszałam takie zdanie:- "dla nas ta osoba to nie pacjent...dla nas to klient...."
i myślę ...że to nie tak winno być....
...a może się mylę ?????
/EE/https://swiatoczamiee.blogspot.de/

#2 2017-09-11 18:00:13

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Agencje

EwaElzbieta napisał:

Agencje
Jutro kolejny mój wyjazd do pracy. Kolejna niewiadoma bo nie wiem co zastanę na miejscu.Nie liczę już na prawdomówność Agencji..zawsze coś zatają, zawsze coś ukryją, coś nie dopowiedzą. I prawie zawsze jest tak ,że gdy do nich dzwonimy aby poinformować, że zastałe miejsce nie odpowiada ofercie złożonej przez Agencję to słyszymy wielkie oh!..niemożliwe, oh! to my będziemy to załatwiać /co często jest pustosłowiem/ albo wręcz Oj!!! da Pani sobie radę. ale zjechać, zrezygnować nie wolno..bo kara, bo umowa. Zdecydowanie w umowach winien się znaleźć punt, że w przypadku gdy oferta nie odpowiada stanu faktycznemu Agencja płaci nam odszkodowanie.

Po co punkt dodatkowy??? Jeśli stan podopieczny zdecydowanie odbiega od opisu przez agencje - to się zjeżdża!!!!!!! (oczywiście wolna wola).
przecież umowa to jest kontrakt zawarty przez dwa podmioty. My i Agencja.
Jak mam w umowie, że mam prowadzić samochód a na miejscu okazuje się, że to ciężarówka z naczepą - to zostałem wprowadzony w błąd. Zwrot kosztów podróży i przygotowań do wyjazdu - to jest minimum

#3 2017-09-12 06:54:13

barbara.b
Member

Re: Agencje

copyfield napisał:

EwaElzbieta napisał:

Agencje

Po co punkt dodatkowy??? Jeśli stan podopieczny zdecydowanie odbiega od opisu przez agencje - to się zjeżdża!!!!!!! (oczywiście wolna wola).
przecież umowa to jest kontrakt zawarty przez dwa podmioty. My i Agencja.
Jak mam w umowie, że mam prowadzić samochód a na miejscu okazuje się, że to ciężarówka z naczepą - to zostałem wprowadzony w błąd. Zwrot kosztów podróży i przygotowań do wyjazdu - to jest minimum

Copy szkoda czasu. Ktos chce sobie blog rozchulac. Juz kilka dni temu lecial ten temat. Zamiast pisac pod starym postem wznawia ten sam post. Zygac sie chxe.

Reklama