Stała praca ok. 70 km od Zgorzelca (okolice Drezna) Opiekun medyczny

Niemiecka firma poszukuje opiekuna medycznego (wykształcenie obowiązkowe) również tuż po szkole. Zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podstawy języka niemieckiego mile widziane...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-09-06 20:32:04

Anro
New member

Stała praca ok. 70 km od Zgorzelca (okolice Drezna) Opiekun medyczny

Niemiecka firma poszukuje opiekuna medycznego (wykształcenie obowiązkowe) również tuż po szkole. Zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podstawy języka niemieckiego mile widziane. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowej.
Szczegóły: 0049 177 14 16 103  lub  883 17 17 60 Mówimy po polsku.

Ostatnio edytowany przez Anro (2017-09-19 20:47:32)

Reklama

Podobne tematy :

PRACA w polsce z zakwaterowaniem - Witam Szukamy Pani opiekunki do osób starszych Praca na już oferta całodobowa okolice Koszalina Więcej informacji pod nr telefonu 516 450 150

praca na zmiany a utrzymanie w Polsce - Witam , interesuje mnie praca opiekunki jako ewentualne wyjście awaryjne na przyszłość a w szczególności praca w systemie zmianowym - 2mies...

Wymarzona praca... - Wymarzona praca, to atrakcyjna pod wieloma względami oferta. Oczywiście, że interesuje nas wynagrodzenie, adekwatne do pracy, ale co jeszcze? Żeby podopieczny był ciepłą i skorą do współpracy osobą, żeby był dostępny internet - żeby można było kontaktować się z bliskimi, żeby agencja fundowała lot samolotem, a nie ciasnym busikiem...

Opiekun - niemiecka umowa - Witam. Poszukuje pracy jako opiekun ale wyłącznie na niemiecką umowę. Polskie zlecenie nie wchodzi w gre...

Praca w Niemczech - mam pytania - Witam, zamierzam podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Nie znam języka, brak mi doświadczenia, mam szczerą chęć podjęcia się tego rodzaju pracy i dlatego proszę o podpowiedź, od czego należy zacząć? Mieszkam w Bydgoszczy i proszę Panie z tej okolicy o polecenie odpowiedniej szkoły i pokierowanie co należy dalej zrobić i gdzie się zgłosić...

Stopka forum