Stała praca ok. 70 km od Zgorzelca (okolice Drezna) Opiekun medyczny

Niemiecka firma poszukuje opiekuna medycznego (wykształcenie obowiązkowe) również tuż po szkole. Zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podstawy języka niemieckiego mile widziane...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-09-06 20:32:04

Anro
New member

Stała praca ok. 70 km od Zgorzelca (okolice Drezna) Opiekun medyczny

Niemiecka firma poszukuje opiekuna medycznego (wykształcenie obowiązkowe) również tuż po szkole. Zatrudnienie na warunkach niemieckich. Podstawy języka niemieckiego mile widziane. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowej.
Szczegóły: 0049 177 14 16 103  lub  883 17 17 60 Mówimy po polsku.

Ostatnio edytowany przez Anro (2017-09-19 20:47:32)

Reklama

Podobne tematy :

Praca dla OPIEKUNKI / OPIEKUNA w Anglii UK, domy opieki, od zaraz - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowiska: OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Miejsce pracy: Wielka Brytania/ Anglia/ różne lokalizacje Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz Opis pracy: • Praca w całodobowych domach opieki...

Oferta pracy - Opiekun/ka Seniorów w Niemczech - Witam serdecznie, Poszukuję osób chętnych do pracy przy opiece w Niemczech. Zarobki: 1100 - 1400 Euro netto/msc + premie My zadbamy o: - Legalną umowę (ZUS-odprowadzana od średniej krajowej) - Bezpłatne zakwaterowanie - Bezpłatne wyżywienie - Bezpłatny transport - Ubezpieczenie (formularz A1 i karta EKUZ) - Ciągłość umowy - Pracę zgodną z Twoimi predyspozycjami - Stały kontakt z koordynatorem z Polski Praca w opiece jest pracą specyficzną i odpowiedzialną, dlatego poszukujemy osób, które charakteryzują się ciepłem i empatią w stosunku do podopiecznych...

praca na czarno - pisze z prosba do was troche trudna sytuacja i wogule chodzi mi o namiary na pania ktora jest czlowiekiem i rozumie drugirgo czlowieka z powodu naiwnosci ludzkiej nie moge pracowac w niemczech legalnie wiec prosila bym namiary na jakas pania ktora jest w stanie zalatwic prace na czarno do opieki z gory dziekuje za pamoc

Opiekun/ka osób starszych+prawo jazdy/praca Irlandia Płn. luty 2014 - Praca dla opiekunów z prawem jazdy opieka nad pacjentami w domach prywatnych w Irlandii Północnej/rejon Belfast...

Praca w szwajcari - Cześć dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystkie panie jestem nowa pracuję jako opiekunka w szwajcarji jestem tu już drugi raz po krótkiej przerwie...

Stopka forum