Przepisy na zdrowe dania dla seniora

Wpisujcie tutaj dobre oraz zdrowe dania, które smakują seniorom, którymi sie opiekujecie.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2017-09-03 10:53:59

klers
Zbanowany

Przepisy na zdrowe dania dla seniora

Wpisujcie tutaj dobre oraz zdrowe dania, które smakują seniorom, którymi sie opiekujecie.

#2 2017-09-03 12:08:40

barbara.b
Member

Re: Przepisy na zdrowe dania dla seniora

Krupnik i kazdy eintopf

#3 2017-09-03 18:08:34

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Gdybym chciał wpisywać co lubi to Heffeklosse czyli bułka na parze zalana kompotem. Nie wiem tylko jak długo pociągnąłbym na tej diecie

#4 2017-09-04 07:01:09

mijam
Member

Rosół
ziemniaczki plus jakieś lekkie gotowane albo duszone mięsko ( pulpety)
kaszy
budynie i kisiele
Zbliża się sezon na dynię i warto będzie przygotować puree z dyni: https://www.przepisy.pl/przepis/puree-z-dyni - które jest bardzo lekkie, nadaje się jako osobna potrawa jak również i jako dodatek do obiadku

Reklama

Podobne tematy :

Zdrowe jedzenie - Witam. Chciałam zapytać czy warto jest zdrowo jeść bo mowi się że jesteś tym co jesz. Jakie jes Wasze zdanie? Ja staram sie zdrowo jeść...

Przepisy na desery - Podzielmy się tutaj przepisami na smaczne desery.Zacznę od siebie. = Składniki: 2 kiwi 1 banan truskawki (ja dodałam mrożone ok 10 ) jogurt grecki Kiwi obrać i zmiksować z połową banana truskawki zmiksować z połową banana układać warstwowo mus z kiwi na dnie na to jogurt i na samą górę truskawki (można dodac bitą smietanę, syrop smakowy, bakalie-ja wybrałam formę mniej kaloryczną )

Opiekun/ka w Domu Seniora Berlin - Dzień dobry:) Dla jednego z naszych klientów, niemieckiego Domu Seniora, specjalizującego się w opiece nad osobami starszymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPIEKUN/OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ Misją naszego klienta jest zapewnienie osobom starszym i chorym komfortu, bezpieczeństwa i interdyscyplinarnej opieki...

Podstawowe zasady zdrowego odżywiania seniora - Konieczne wydaje się uświadomienie o prostej zasadzie, że to co jemy, bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie...

Czy zwierzę jako towarzysz to dobre rozwiązanie dla samotnego seniora? - O pozytywnym wpływie zwierząt domowych na nasze życie napisano już wiele publikacji. Tematowi warto się przyjrzeć również pod kątem relacji czworonóg-senior...

Stopka forum