problemy.

Cześć. Fajnie jest mieć się komu wyzalic. W tamtym roku obiecywalam sobie ze nie pojadę więcej do jednej osoby gdy w domu są dwie😡 no masakra jakaś to jest...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-08-31 08:57:25

Monia73
Member

problemy.

Cześć.  Fajnie jest mieć się komu wyzalic. W tamtym roku obiecywalam sobie ze nie pojadę więcej do jednej osoby gdy w domu są dwie😡 no masakra jakaś to jest. Niby babcia tylko do opieki A dziad się we wszystko w....... A.  Dwie poprzednie osoby nie dały tu rady. A ja jestem tu dorywcza na 3 tygodnie i Leone minutę mehr jak sobie radzicie z dziadkami takimi?  Zostało mi pięć dni i kpoooooniec.

#2 2017-08-31 10:24:23

mobilna
Member

Re: problemy.

Dwa razy miałam dwójkę . Raz zrezygnowałam bo dwójka to koalicja skierowana przeciwko opiekunce.
Drugi raz byłam dwa lata u dwójeczki . Babcia z odlotem ale za to dziadek do rany przyłóż i do tego głebokie zrozumienie rodziny.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-08-31 10:24:48)

#3 2017-08-31 12:31:18

Monia73
Member

Taaaaa.  Byłaś do dwójki no miałaś kontrakt na dwójkę 😀 A ja przyjechałam do jednej "spokojnej babci bez nogi na wózku" nie uciekajacej A na miejscu okazuje się ze tak naprawdę dwie osoby są do opieki hahaha.  Poprzednia babka uciekła stąd po 10 dniach.  Nie miała jeszcze umowy podpisanej bo widziałam że jej kontrakt przyszedł na rodzinę należy koperta nawet nie otwarta A mi powiedzieli ze ona wariatka była i po prostu sobie poszła 😊😊😊😊
podziwiam was za to że jest to chleb powszedni bo ja bym nie dała rady żeby to bylnmoj jedyny zarobek. 
A to ich raus i weg to mi źle kojarzy.....

#4 2017-08-31 13:48:29

bozencina50
Member

Monia .Jak sie jest już po 50 tce to nie ma sie juz wielkiego wyboru w naszym panstwie prawa. Trzeba honor wsadzic do kieszeni i liczyc euro. Zreszta u nas w kraju ja osobiscie doświadczyłam jeszcze gorszego traktowania pracownikow.Tu przynajmniej moge powołac sie na prawo człowieka. Jak urzyjesz dobrych argumentow nikt cie nie obrazi a ponadto mozesz zjechac ze stelli .Pracy jest w brod.Grunt to znać swoje prawa i tego sie trzymać.Nue przywiązywać sie do dziadow , nie liczyć na wdzięczność .Robić swoje.Trzymać się umowy. Wszystko .
Ja osobiście nie wyobrażam sobie już pracowac w Polsce. Bo jako kto ? Z zawodu jeż wypadłam.W Polsce zostaje mi tylko oraca na kasie w jakims supermarkecie a to jest gorsze od opieki .Bo i masz nad sobą kilku kierownikow dla ktorych liczy sie tylko sprzedaż i z drugiej strony klientów , kłórzy nie rzadko wyładowują swoje frustracje na kasjerce .
Jednym słowem - dupa sad sad

#5 2017-08-31 14:06:58

Monia73
Member

No jeszcze mi kasy za podróż nie oddali a za pięć dni wyjeżdżam.  Nie wiem jak oni to w umowie mają,  że od razu po przyjeździe czy jaaakk?  Czy na koniec?  Pytałam w tej mojej firmie czemu jeszcze nie mam A dziewczyna mi powiedziała żebym przypomniała.....  Ja.  No to powiedziałam że nie ja jestem od załatwiania przecież takich spraw tylko firma.  Witki opadają 😕.

#6 2017-08-31 16:05:02

mobilna
Member

Byłam u dwójki . Miałam kontrakt i kase za dwójkę.

Reklama