Mieszkanie w centrum Łodzi

Przytulna i przestronna kawalerka w centrum Łodzi, dostępna od 01.10.2017 r. przy pl. Dąbrowskiego. Idealne miejsce dla studentów, blisko UŁ., przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy, apteki, restauracje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2017-08-09 13:35:12

Zofia1313
New member

Mieszkanie w centrum Łodzi

Przytulna i przestronna kawalerka w centrum Łodzi, dostępna od 01.10.2017 r. przy pl. Dąbrowskiego. Idealne miejsce dla studentów, blisko UŁ., przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy, apteki, restauracje. Spokojna i bezpieczna okolica w okolicach Teatru Wielkiego i Sądu. Ogrzewanie miejskie. Urządzona w nowoczesnym stylu. Bezpośrednio od właściciela. Zachęcam do obejrzenia.
Powierzchnia m²:    32,62    Liczba pokoi:    kawalerka    Ogrzewanie:    elektryczne
Zabudowa:    kamienica
https://wszystkotujest.pl/nieruchomosci … -studentow

Reklama

Podobne tematy :

Malować mieszkanie samodzielnie? - Kochani mam do Was pytanie odnośnie malowania - obecna ekipa, która wykańcza nam mieszkanie delikatnie nam zasugerowała, że nie będziemy w stanie sami pomalować ścian i sufitów w taki sposób aby był bardzo dobry efekt...

Mieszkanie - Witajcie, chciałam się z Wami podzielić kilkoma zwrotami, które są przydatne w domu/mieszkaniu: das Bett / das bet – łóżko  das Dach / das dach – dach  das Erdgeschoss / das erdgeszos – parter  das Fenster / das fenster – okno   das Kissen / das kisen – poduszka  das Licht /das liśt – światło  das Möbel / das Mybel – mebel (-e)  das Parkett / das parket – parkiet   das Regal / das regal – regał  das Sofa /das zofa – sofa  das Treppenhaus / das trepenhaus – klatka schodowa  der Aufzug / der aufcug – winda  der Dachboden / der dachboden – strych  der Elektroherd / der elektroherd – kuchenka elektryczna  der Fahrstuhl / der farstul – winda W miarę możliwości podeśle znowu kilko przydatnych słówek...

Dom czy mieszkanie w Rzeszowie - Zastanawiam sie nad kupieniem sobie mieszkania albo domu w Rzeszowie ( chciałabym się wreszcie wprowadzić na swoje bo do tej pory wynajmowałam)...

centrum językowe Konik - Cześć. Korzystałam kiedyś z ich usług, tzn. z kursów niemieckiego i potem zaraz znaleźli mi pracę. Bardzo miło się z nimi współpracowało...

Centrum ADIUTOR - Drogie Kolezanki podzielcie sie opiniami.

Stopka forum