Opiekunka Hannover od zaraz

Szukam kogoś do opieki Pani chodząca, z demencją, 4xtyg chodzi do Tagespflege. Hannover, mieszkanie w bloku, dużo wolnego czasu, od zaraz do 22.09, 1250€ na rękę , umowa zlecenie Kontakt: 0151 681 801 25

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2017-08-03 21:08:27

Seniorenservice24
New member

Opiekunka Hannover od zaraz

Szukam kogoś do opieki
Pani chodząca, z demencją, 4xtyg chodzi do Tagespflege. Hannover, mieszkanie w bloku, dużo wolnego czasu, od zaraz do 22.09, 1250€ na rękę , umowa zlecenie
Kontakt: 0151 681 801 25

Reklama

Podobne tematy :

Chciałabym pracować jako opiekunka, ale... - Dzień dobry, Myślę o podjęciu pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Lubię przebywać z osobami starszymi, jestem cierpliwa, spokojna, nie irytuje mnie powtarzanie 10 razy dziennie tego samego (po części opiekuję się babcią z początkami demencji, więc zachowania seniorów nie są mi obce)...

Chciałabym pracować jako opiekunka, ale... - Dzień dobry, Myślę o podjęciu pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Lubię przebywać z osobami starszymi, jestem cierpliwa, spokojna, nie irytuje mnie powtarzanie 10 razy dziennie tego samego (po części opiekuję się babcią z początkami demencji, więc zachowania seniorów nie są mi obce)...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Opiekunka jako forma pracy dorywczej w Polsce - Opieka nad osobami starszymi współcześnie nadal traktowana jest jako opcja zatrudnienia pełniona głównie poza granicami naszego kraju...

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Stopka forum