Wyjazd do Niemiec, okolice Kielc-> Frankfurt am Main

Witam wszystkich forumowiczów. Jadę samochodem osobowym VW Touran do okolic Frankfurtu. Wyjazd 12.08.2017r. Tel. 696202007.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formalności, organizacja wyjazdu Opiekunki za granicę - aktualne tematy :

#1 2017-08-03 09:37:05

Touran
New member

Wyjazd do Niemiec, okolice Kielc-> Frankfurt am Main

Witam wszystkich forumowiczów.
Jadę samochodem osobowym VW Touran do okolic Frankfurtu. Wyjazd 12.08.2017r. Tel. 696202007.

Reklama

Podobne tematy :

Szukam pracy jako opiekunka do niemiec - Witam! Szukam pracy jako opiekunka, na zastępstwo do niemiec w każdej chwili. J. niemiecki na poziomie podstawowym...

Pilny wyjazd do pracy bez języka na zastępstwo lub na dłużej - Ze względu na ciężką sytuację finansowa poszukuje pilnie wyjechać do Niemiec .Doświadczenie w opiece nad babcią na wózku 1...

Jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski? - Cześć. Jestem tutaj nowa. Chciałam Was zapytać jak przesyłacie pieniądze (euro) z Niemiec do Polski. Przyznam się że pracuję na czarno, kasę dostaję do ręki i nie mam tutaj konta...

co zabrac na pierwszy wyjazd do Niemiec na opieke - Witam za tydzien jade pierwszy raz na opieke do Niemiec i moze tutaj znajde pomoc co mam ze soba zabrac...

Zwrot podatku z Niemiec?? - Witajcie, niedawno wróciłam ze swojej pierwszej pracy w DE jako opiekunka :) Było ciężko ale jestem zadowolona tak z pracy jak i zarobku jak i przywiozłam ze sobą - na pewno zamierzam pojechać raz jeszcze :) Szperając po internecie dowiedziałam się, że mogę za tą całą swoją pracę odzyskać jakiś podatek :) Czy któraś z was odzyskiwała już podatek przez jakąś firmę w Polsce?? Proszę o rady :]

Stopka forum