img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Wyjazd do Niemiec, okolice Kielc-> Frankfurt am Main

Witam wszystkich forumowiczów. Jadę samochodem osobowym VW Touran do okolic Frankfurtu. Wyjazd 12.08.2017r. Tel. 696202007.

Reklama

Formalności, organizacja wyjazdu Opiekunki za granicę - aktualne tematy :

#1 2017-08-03 09:37:05

Touran
New member
Zarejestrowany: 2017-08-03
Posty: 1

Wyjazd do Niemiec, okolice Kielc-> Frankfurt am Main

Witam wszystkich forumowiczów.
Jadę samochodem osobowym VW Touran do okolic Frankfurtu. Wyjazd 12.08.2017r. Tel. 696202007.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

wyjazd z dnia na dzień - Co myślicie o takich wyjazdach z dnia na dzień? Słyszałam, że teraz agencje mają takie szybkie zlecenia i zastanawiam się jak się do takiej ewentualności się przygotować :) to co możemy zrobić wcześniej to chyba tylko spakowanie się? Czy są jeszcze inne formalności, które mogę załatwić? Do tej pory jeździłam prywatnie i jakoś ciężko idzie mi przestawianie się na taki oficjalny tryb ;)

Dlaczego wyjeżdzamy do pracy do Niemiec ? - Napiszcie , dlaczego chcecie pracować w Niemczech ? Moją główną motywacją są względy finansowe i oderwania się na moment od polskiej rzeczywistości...

Jakimi busami najczęściej jezdzicie do Niemiec - Jakich przewoźników polecacie? Słyszałam o busach takich, co dowożą pod same drzwi, ale jestem ze Świętokrzyskiego i nie mam nikogo sprawdzonego...

Pierwszy wyjazd w roli opiekunki-porady - Witam, mam zamiar jechać do Niemiec jako opiekunka. Niemiecki znam dobrze, gdyż jestem studentką ostatniego roku germanistyki...

Wyjazd do opieki do Niemiec - szok kulturowy - Zdaniem licznej grupy psychologów bardzo wiele czynników ma wpływ na to, czy uda nam się dobrze przystosować do życia za granicą...

Stopka forum