P&M Vanessa

Czy znacie jakieś opinie na temat firmy P&M Vanessa. Znalazłam sporo ich ogłoszeń na różnych portalach i jestem ciekawa jaką mają opinię. Czy ktoś z Was może z nimi pracował?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2017-07-19 15:31:26

izka1967
New member

P&M Vanessa

Czy znacie jakieś opinie na temat firmy P&M Vanessa. Znalazłam sporo ich ogłoszeń na różnych portalach i jestem ciekawa jaką mają opinię. Czy ktoś z Was może z nimi pracował?

#2 2017-07-19 16:03:48

barbara.b
Member

Re: P&M Vanessa

Nie mają w umowie napisane ile godzin w tygodniu się pracuje i nie słyszeli o czymś takim jak 40 godzin pracy w opiece 24 bo przecież to opieką 24 i różne rzeczy się robi w zależności od podopiecznej. Pan w pl jednak przyjemny. Koordynator w de burak. Pieniądze na czas i starali się pomoc na dziwnym stelle np. Gdy demencyjna zgarnęła gotówkę i córka uważała, że to jest ok zaingzaingerowali i to ja dysponowałam kasą na zakupy. Osobiście jeśli bym z nimi miała wyjechać wymagała bym pisemnej informacji ile godzin w tygodniu pracuje.

Reklama