Szukam Opiekunki dla starszej osoby po udarze mózgu w Toruniu

Szukam osoby która zaopiekuje się moją mamą lat 81... Jest 5 lat po udarze. Moja mama doznała lewostronny udar mózgu. Nie jest osobą leżącą. Ma niedowład lewej nogi ale może się przy pomocy innej osoby się poruszać...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2017-07-12 12:55:09

justa99
New member

Szukam Opiekunki dla starszej osoby po udarze mózgu w Toruniu

Szukam osoby która zaopiekuje się moją mamą lat 81...
Jest 5 lat po udarze. Moja mama doznała lewostronny udar mózgu. Nie jest osobą leżącą. Ma niedowład lewej nogi ale może się przy pomocy innej osoby się poruszać. Lewa ręka jest niesprawna. Szukam kogoś kto zgodzi się być z moją mamą przez weekend.. od czwartku po poludniu lub piątku do niedzieli i czasem do poniedziałku. Raz a czasem dwa razy w miesiącu mam służbowe wyjazdy wiec szukam kogos kto w tym czasie będzie z moją mamą.
Ja i moja mama mieszkamy w Toruniu...
Szukam osoby z entuzjazmem która umie gotować i zajmować sie osobami po udarze mózgu.

Reklama

Podobne tematy :

Nowy praktyczny blog o pracy opiekunki w Niemczech - Witam, tym razem ja zapraszam na mój blog o pracy jako opiekunka osób starszych i asystent osoby niepełnosprawnej w Niemczech http://nieocenioneopiekunki...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Aparat słuchowy dla osoby starszej - Szukamy aparatu słuchowgo z przeznaczeniem dla starszej osoby. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?

Zakupy dla podopiecznego i opiekunki - Jeszcze jedna kwestia - zakupy. Kto je robi rodzina czy my ? Czy mamy wpływ na to co będzie zakupione ? Czy chodzimy na zakupy same ? A może razem z rodziną ? Jaki mniej więcej budżet rodziny przeznaczają na cotygodniowe zakupy ? Czy to co dostajecie na zakupy od rodzin starcza wam czy nie ? Co najczęściej kupujecie ?

Szukam specerówki wózka dziecięcego - możecie jakiś polecić? - witam, proszę o opinie i informacje, które spacerówki polecacie dla małego szkraba, rodzice dziecka którym się opiekuję mają tylko gondolę ale z niej niedługo malec wyrośnie...

Stopka forum