Praca od 15 lipca w Getyndze. 1.450 Euro na rękę

Praca od 15 lipca to 66 letni niewidomy pan. cierpi również na parkinsona. Potrzebna pomoc przy spacerach i codziennych czynnościach. Potrzebna Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-07-10 17:58:53

bm-work
Member

Praca od 15 lipca w Getyndze. 1.450 Euro na rękę

Praca od 15 lipca to 66 letni niewidomy pan. cierpi również na parkinsona. Potrzebna pomoc przy spacerach i codziennych czynnościach.
Potrzebna Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Zatrudnienie przez naszą firmę tylko i wyłącznie legalne.
Pensja to 1.450 euro/netto miesięcznie oraz zwrot kosztów podróży.

Oferty proszę kierować na :
Grzegorz Blachura
BM - Work sp. z o.o.
Bielsko-Biała
tel. 33 821 6433 .kom. 515 29 19 19
mail: gb@ibh.pl

Reklama

Podobne tematy :

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

Praca opiekunki Niemcy ( cały kraj) - Witam serdecznie Poszukuje opiekunek do osób starszych ,do pracy na terenie całych Niemiec . Poniżej szczegóły oferty ...

Praca Opiekun / Reading / Anglia/ interview 5-6 listopada Warszawa - UK Praca dla opiekunów osób starszych / Care Assistants z angielskim. Domy opieki Anglia różne rejony...

praca na zmiany a utrzymanie w Polsce - Witam , interesuje mnie praca opiekunki jako ewentualne wyjście awaryjne na przyszłość a w szczególności praca w systemie zmianowym - 2mies...

Praca zdalna przez internet wysokie zarobki - Crypto Revenue jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów...

Stopka forum