Opiekunka - Alkoholiczka

Nie wiem jak u Was wygląda podejście do alkoholu, ale ja nie wyobrażam sobie picia alkoholu podczas zlecenia. Co jak bede musiała wezwać pomoc, karetkę a oni wyczują ode mnie alkohol...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2017-06-14 15:18:41

Basiakk
New member

Opiekunka - Alkoholiczka

Nie wiem jak u Was wygląda podejście do alkoholu, ale ja nie wyobrażam sobie picia alkoholu podczas zlecenia. Co jak bede musiała wezwać pomoc, karetkę a oni wyczują ode mnie alkohol. Chyba spaliłabym się ze wstydu. Dzisiaj znalazłam artykuł na www.opiekunki24.org gdzie jedna opiekunka opisuje, że poznała alkoholiczkę, która normalnie jeździ do niemiec i jeszcze się chwali, że pije podczas pracy.
Co o tym myślicie? Ja już chyba wiem czemu ciągle mamy opinię polaków - alkoholików.

#2 2017-06-14 18:11:50

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Opiekunka - Alkoholiczka

Basiakk napisał:

Nie wiem jak u Was wygląda podejście do alkoholu, ale ja nie wyobrażam sobie picia alkoholu podczas zlecenia. Co jak bede musiała wezwać pomoc, karetkę a oni wyczują ode mnie alkohol. Chyba spaliłabym się ze wstydu. Dzisiaj znalazłam artykuł na www.opiekunki24.org gdzie jedna opiekunka opisuje, że poznała alkoholiczkę, która normalnie jeździ do niemiec i jeszcze się chwali, że pije podczas pracy.
Co o tym myślicie? Ja już chyba wiem czemu ciągle mamy opinię polaków - alkoholików.

Nie alkoholików a pijaków alkoholik z reguły w 99% jest trzeźwy jak świnia.. Mój zmiennik codziennie po pracy jedzie na rowerku po browara. Zlecenie przecież nie trwa 24h/ na dobę

#3 2017-06-14 18:37:13

mobilna
Member

Ludzie po pracy maja prawo wypic sobie wodę , kawę , oranzade , wino , piwo , drinka.
Nie widze w tym nic nienormalnego.
Dzis byłam w Realu i prawie każdy miał w koszyku alkohol w róznych postaciach . Chyba sie tam nie zeszli sami alkoholicy na zakupy ?
W pracy nie , ale po pracy niech kazdy robi co mu się podoba.

#4 2017-06-15 18:19:54

andrea
Member

picie a picie
ja uważam,że alkohol jest dla ludzi i dla nas też, w końcu siedzimy na tych "Stellach" miesiącami, ale któregoś razu na moje miejsce przysłano zmienniczkę, która /bardzo miła kobieta/ po kilku dniach okazała się alkoholiczką i to upijającą się do nieprzytomności, musiała zjechać do domu i z tego co wiem to niewiele zarobiła a musiała ponieść duże koszty

#5 2017-06-15 22:04:02

bozencina50
Member

Ten artykuł jest głupi.
Już o tym pisaliśmy , że alkoholicy są w różnych zawodach. Kobiety i ludzie na stanowiskach z regóły ukrywają ten fakt. Tylko osoba w pełni świadoma swojej choroby potrafi się do tego przyznać. Najważniejsze , przed sobą.A przed innymi , to już nie ma znaczenia.Nawet kiedys slyszalam jednego psychologa od uzależnień - " tam gdzie ty ze wzgledu na swoją  chorobę alkoholową,  spotkał  byś się z odrzuceniem ,  nie musisz nikogo informować .Najważniejsze bys ty o tym nie zapominał "
Wyobrazacie sobie ,że przedstawiamy się firmie i w swoich zainteresowaniach ( zawsze one nas o to pytają) mowicie - " lubie wypić " albo " mam problem alkoholowy "
Raczej nie znam takiej firmy , ktora by przeszla nad tym do porzadku dziennego . Nie w naszym państwie.
Jedyny znany mi sposób , w przypadku osoby z problemem alkoholowym , to z dala od alkoholu .

Osoba , ktora nie ma problemu alkoholowego , a jest nią taka , ktora w kazdym momencie picia potrafi je przerwać, ma prawo wypić po pracy.
Niestety w naszej profesji jest tak , że my ciągle jesteśmy w pracy sad
No oczywiście oprocz Mobilnej smile i moze jeszcze tam kogoś.

Ja to bym sobie nie raz gulła  wink ale nie mam towarzystwa. Takie gulganie do lustra , mnie nie kreci .

#6 2017-06-16 08:19:43

barbara.b
Member

bozencina50 napisał:

Ten artykuł jest głupi.
Już o tym pisaliśmy , że alkoholicy są w różnych zawodach. Kobiety i ludzie na stanowiskach z regóły ukrywają ten fakt. Tylko osoba w pełni świadoma swojej choroby potrafi się do tego przyznać. Najważniejsze , przed sobą.A przed innymi , to już nie ma znaczenia.Nawet kiedys slyszalam jednego psychologa od uzależnień - " tam gdzie ty ze wzgledu na swoją  chorobę alkoholową,  spotkał  byś się z odrzuceniem ,  nie musisz nikogo informować .Najważniejsze bys ty o tym nie zapominał "
Wyobrazacie sobie ,że przedstawiamy się firmie i w swoich zainteresowaniach ( zawsze one nas o to pytają) mowicie - " lubie wypić " albo " mam problem alkoholowy "
Raczej nie znam takiej firmy , ktora by przeszla nad tym do porzadku dziennego . Nie w naszym państwie.
Jedyny znany mi sposób , w przypadku osoby z problemem alkoholowym , to z dala od alkoholu .

Osoba , ktora nie ma problemu alkoholowego , a jest nią taka , ktora w kazdym momencie picia potrafi je przerwać, ma prawo wypić po pracy.

Ja to bym sobie nie raz gulła  wink ale nie mam towarzystwa. Takie gulganie do lustra , mnie nie kreci .

Haha ja ostatnio wypelniajac telefonicznie Fragebogen na py5anie o Moje crazy Charakters opowiedzialam, ze nie jestem osoba empatyczna. Potem na py5anie, czy jestem gotowa zajac sie psem opowiedzialam, ze sie nad tym zastanawialam bo z takim psem to trzeba pewnie z trzy razy d ziennie wyjsc ale w sumie to lubie Psy i wyjscia z psem to wieksza przyjemnosc mit z babka. Pani byla w szoku 😂nic nie powiedziala ale Tak mi sie wydaje po nieakrtykulowanych dzwiekach i ulamkach Sekunden wypelnionych cisza 😂nie pije bo nie moge sie jakbym pila to bym powiedziala ze lubie Wieczorem wypic piwko 😂 te ich pytania sa naprawde idiotyczne. Niektore ankiety da do tego stopnia glupie ze nie chce pracowac z taka Firma bo po Anliegen widac ze Firma zaklada ze opiekunki to kretynki.

#7 2017-06-16 09:23:37

mobilna
Member

Tydzień temu byłam z dziadkiem na urodzinach synowej. Nie były to urodziny bezalkoholowe i spokojnie daliśmy sobie rade z naszym nałogiem. Obecni byli też rodzice jubilatki ( obywdwoje po 80-tce w tym pan diabetyk). Wszyscy czestowali się piwkiem , a potem dla zainteresowanych sznapsy.  Za tydzień urodziny syna i również jestesmy zaproszeni na party , widac traktują nas normalnie a nie jak jakis ożłopańców.
Jestem normalnym człowiekiem między normalnymi ludżmi.

#8 2017-06-18 16:06:01

szakira
Member

mobilna napisał:

Tydzień temu byłam z dziadkiem na urodzinach synowej. Nie były to urodziny bezalkoholowe i spokojnie daliśmy sobie rade z naszym nałogiem. Obecni byli też rodzice jubilatki ( obywdwoje po 80-tce w tym pan diabetyk). Wszyscy czestowali się piwkiem , a potem dla zainteresowanych sznapsy.  Za tydzień urodziny syna i również jestesmy zaproszeni na party , widac traktują nas normalnie a nie jak jakis ożłopańców.
Jestem normalnym człowiekiem między normalnymi ludżmi.

Cześć.......  smile  Moim zdaniem to już określać opiekunki jako alkocholiczki! Nie wrzucajta wszystkich do jednego wora! CZytałam o niejakim Waldemaru1,  to dał popis na forum, widać krerynów nie brakuje! big_smile

#9 2017-06-21 18:30:37

Ewela6453
New member

Moja zmienniczka z jesieni popijała sobie w pokoju a potem wylewała na siebie pół flakonu perfum ( bo niby nikt nie poczuje )
Jednak córka wyczuła minimalnie ale jednak . Koniec końców kobitka nie wytrzymała z babcia i wyjechała jeszcze przed świętami smile

#10 2017-06-21 22:21:26

bozencina50
Member

Ewela6453 napisał:

Moja zmienniczka z jesieni popijała sobie w pokoju a potem wylewała na siebie pół flakonu perfum ( bo niby nikt nie poczuje )
Jednak córka wyczuła minimalnie ale jednak . Koniec końców kobitka nie wytrzymała z babcia i wyjechała jeszcze przed świętami smile

Synowa mojej jednej z babek , ta to dopiero lubiala sobie gulnąć big_smile big_smile
Zawsze w czwartek , kiedy jej stary szedl na probę chóru to mnie zabierala albo do knajpy albo do domu na winko lub sekta.Wypijałyśmy flaszke winka, pobablałysmy i do łózek .Zawsze sie dziwilam ,ze ma taka slabą glowę , bo mnie nic a ona nawjana wkołko to samo.Wyczulam ja jednak , jak po mnie przychodzila , to przeważnie już byla po kielichu . Raz przed rozchodnym , poszlysmy sobie zapalić .Schodzimy z takich malych schodkow.On idzie za mną.Nagle patrze a ona lezy jak długa.Chcialam jej pomoc wstac ale nie dala się .Sama wstała.Na drugi dzień , jeszcze dobrze slońce nie wstało , a ona już jeżdzi traktorkiem i kosi trawnik.Kużwa , ja jak bym tak przecholowala , to bym miala kaca gigant , a ona jak nowa big_smile big_smile big_smile
Fajna była .Miło ją wspominam smile Też biedulka miala od cholery stresów.

#11 2017-06-22 16:22:19

MalPie64
New member
Od: Solec Kujawski

Powiem Wam, że chyba z cztery razy zmieniali mnie osoby (trzy razy kobiety, raz mężczyzna), którzy -jak się okazywało- lubili sobie popić nawet do nieprzytomności praktycznie. Zastanawia mnie jak tak można? po co pracować w tym zawodzie, narażając zdrowie/życie drugiego człowieka...

#12 2017-06-22 19:11:40

bozencina50
Member

MalPie64 napisał:

Powiem Wam, że chyba z cztery razy zmieniali mnie osoby (trzy razy kobiety, raz mężczyzna), którzy -jak się okazywało- lubili sobie popić nawet do nieprzytomności praktycznie. Zastanawia mnie jak tak można? po co pracować w tym zawodzie, narażając zdrowie/życie drugiego człowieka...

Nooo , dokladnie.Albo lekarze nawaleni  , politycy , nie wspomne już o kierowcach , przecież nawalony kierowca , zwlaszcza duzego samochodu , to gorzej jak broń...
Na budowach , w fabrykach , na statkach , tam sprawdzaja wyrywkowo alkomatem..lekarzy, księźy chyba nie sprawdzają hmm

Ostatnio edytowany przez bozencina50 (2017-06-22 19:12:09)

#13 2017-07-19 13:00:56

pik
New member

Pojawianie się w pracy po alkoholu to szczyt bezczelności. Praca jako opiekunka to odpowiedzialność, nigdy nie wiadomo co się zdarzy za godzinę.

#14 2017-07-19 23:27:48

opieka bezpieka crazy wor
Member

A propos alkocholu. Mialam raz taka sytuacje, tuz przed powrotem z kontraktu, ze na urodzinach podopiecznej jedna z kobiet siedzacych obok mnie zapytala  czy nalac mi piwa. Odpowiedzialam, ze nie, bo kiedy wszyscy skoncza bal ja zostaje z ta Pania sama i musze byc w stanie kontrolowac co sie dzieje. Musze przyznac ze czulam sie jak na wystepach z okazji Dnia Babci i jakbym recytowala wyuczony na pamiec wierszyk. Na to ta, ktora mnie pytala, ze jednak mi naleje. Ja, ze nie. Ona, ze tak. No i w koncu mi nalala. Siedze i nie pije tego. Ona sie pyta czemu nie pija. Bo tego nie chcialam. Ale sie zmarnuje, bo juz jest wylane z butelki i uleci gaz. Ja na to ,ze sie nie zmarnuje bo umyje sobie w nim wlosy bo piwo jest swietne do mycia wlosow by byly zdrowe. Na to maz tej kobiety ktora mi polala: ,,to w takim razie moja zona powinna umyc sobie w tym wlosy".Babka byla na pol wylysiala....  To bylo straszne . jakby mi tak maz powiedzial przy wszystkich gosciach.... A najlepsze ze ja wspomiajac o tym myciu wlosow w piwie nie chcialam jej dopiec tylko rozladowac sytuacje.

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-19 23:48:02)

#15 2017-07-20 08:53:09

mobilna
Member

opieka bezpieka crazy wor napisał:

A propos alkocholu. Mialam raz taka sytuacje, tuz przed powrotem z kontraktu, ze na urodzinach podopiecznej jedna z kobiet siedzacych obok mnie zapytala  czy nalac mi piwa. Odpowiedzialam, ze nie, bo kiedy wszyscy skoncza bal ja zostaje z ta Pania sama i musze byc w stanie kontrolowac co sie dzieje. Musze przyznac ze czulam sie jak na wystepach z okazji Dnia Babci i jakbym recytowala wyuczony na pamiec wierszyk. Na to ta, ktora mnie pytala, ze jednak mi naleje. Ja, ze nie. Ona, ze tak. No i w koncu mi nalala. Siedze i nie pije tego. Ona sie pyta czemu nie pija. Bo tego nie chcialam. Ale sie zmarnuje, bo juz jest wylane z butelki i uleci gaz. Ja na to ,ze sie nie zmarnuje bo umyje sobie w nim wlosy bo piwo jest swietne do mycia wlosow by byly zdrowe. Na to maz tej kobiety ktora mi polala: ,,to w takim razie moja zona powinna umyc sobie w tym wlosy".Babka byla na pol wylysiala....  To bylo straszne . jakby mi tak maz powiedzial przy wszystkich gosciach.... A najlepsze ze ja wspomiajac o tym myciu wlosow w piwie nie chcialam jej dopiec tylko rozladowac sytuacje.

Nietety ale to ty popełniłaś gafe.

#16 2017-07-20 17:20:56

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

pik napisał:

Pojawianie się w pracy po alkoholu to szczyt bezczelności. Praca jako opiekunka to odpowiedzialność, nigdy nie wiadomo co się zdarzy za godzinę.

w pracy tak po pracy moja sprawa
Notabene jestem abstynentem, ale bronie tylko wolności jednostki ...... .

#17 2017-07-20 18:27:45

andrea
Member

alkohol jest dla ludzi, odrobina alkoholu to jest  dla zdrowia

dwa, trzy miesiące to można w abstynencję wpaść

pić a pić to jest różnica

#18 2017-07-21 02:38:41

Member

A rodzina podopiecznych ma takie pojecie, ze my jestesmy w pracy 24 godziny na dobe.

#19 2017-07-21 08:30:15

mobilna
Member

A rodzina podopiecznych ma takie pojecie, ze my jestesmy w pracy 24 godziny na dobe.

To trzeba rodzinke wyprowadzic z błędu.

#20 2017-07-22 06:27:25

barbara.b
Member

Wiadomo ze od jednego piwa na urodzinach nic by sie nie stalo ,ale odmowilam picia go, bo ta kobieta ktora nalegala bym pila przy gosciach( i w koncu wbrew mojej woli mi nalala ) robila tak jakbym bez mozliwosci powiedzenia czy czegos chce ,czy nie, a na to mam alergie. Po prostu mi nala i koniec. Gdyby to byly urodziny dobrych znajomych to za ich zdrowie. Ale tak jak napisal pik ,wszyscy goscie na urodzinach tej staruszki pomysleliby ze.....

copyfield napisał:

pik napisał:

w pracy tak po pracy moja sprawa
Notabene jestem abstynentem, ale bronie tylko wolności jednostki ...... .

Bez przesady. 4az na urodzinach nie piłam szampana bo miałam odwieść podopieczna autem do domu. Tak pozatym nic nie widzę strasznego w wypicwypiciu łapki cY dwóch przy rodzinie jeśli kazd y pije. Wiadomo, że jesteśmy w opiece i w pracy Ale od jednej dwóch lampek ch6banikt bnie jest pijany. Miałam podopieczna co lubiła wiecZorem wypić lampkę wina a nie lubiła pić sama i wol Ala mnie. Inpilam z nią. I wszyscy o tym wiedzieli. Jak tam czytam co piszesz to mam wrażenie, że b6c może masz broblem, ze tak się wzbraniasz, żeby sobie nie pomyśleli. Dziwne.

#21 2017-07-22 09:03:59

mobilna
Member

W Niemczech pierwszy raz w zyciu widzialam osobne supermarkety z alkoholem. Niemcy pija o wiele wiecej niz Polacy, tam nawet dozwolone jest prowadzenie samochodu z jakas iloscia alkoholu we krwi. Raz zdazylo mi sie ze przy kawie siostra podopiecznej zaczela opowiadac jaka jest przerazona ze Polacy to tacy pijacy, ile oni pija tej wodki.... Chcialam jakos wybronic swoj polski paszport, ale nie powiedziec jej wprost czegos niemilego. Powiedzialam, ze to wszystko przez Rosjan ,ze Polacy tak pija. Bo jak sowieci rozgoscili sie w Polsce po wojnie to w sklepach nie bylo jedzenia trzeba bylo stac w kolejce. Jedyne co bylo w sklepie to ocet i wodka. I Polacy sie upijali z rozpaczy. I z glodu, zeby go nie czuc. Wszystko wina Sowietow. Wyobrazcie sobie mine tej baby. Przeciez kiedy ruscy szli na Berlin to nawet niemieckie krowy byly zgwalcone. Na chwile pomyslala o czyms innym niz Polacy alkoholicy....

Dawno nie czytałam wiekszych bzdur niz w twoim poście. Za " Supermarket z alkoholem " masz mojego lipcowego Pulitzera big_smile

#22 2017-07-22 09:18:57

Tosia
Member

Na szczęście w większości jesteśmy wspaniałymi ludźmi. Zawiść jest w każdej nacji. Wynika raczej jaką ktoś jest osobą. Wszędzie są zazdrośnicy. Trzeba zawinąć rękawy i pracować, a nie rzucać kłody komuś, kto ma więcej. Poza tym szczęściem jest dzielić się z innymi, chociażby opiekunkową wiedzą. Tu kilka osób potrafi odpowiedzieć na prośby innych.  Co do picia, nie piję w miejscu pracy. W ogóle piję śladowe ilości. Czasem piwo z sokiem.

#23 2017-07-22 09:45:31

mobilna
Member

W mysl zasady: nie dawaj komus broni do reki to nie bedzie mogl jej uzyc. Rodziny nawet jesli sa mile to bacznie nas obserwuja. Zwlaszcza jesli sa mili latwo zapomniec ,ze to nie nasi kumple jeszcze z podstawowki. Pracujemy dla nich i oni ta prace oceniaja, zwlaszcza ta czesc rodziny, ktorej nie widujemy czesto, ale raz np.  Na urodzinach. Dlatego nawet jak mnie czestuja nie pije z nimi. Pani barbaro problem alkoholowy mnie nie dotyczy bo jestem mloda kobieta, ktora nie pamieta tego ze za ruskich w sklepach byly kolejki ale nie bylo jedzenia i trzeba bylo sie upic z rozpaczy. I szkoda ze my Polki nie jestesmy dla siebie wsparciem tylko sobie dogryzamy. Jak tak dalej bedzie to zawsze beda nas mieli za nic bo i my dla siebie czesto jestesmy straszne. Polka Polce. Smutno mi. Wyprowadzam sie do Izraela.

Znajomosc historii na poziomie żenującym.

#24 2017-07-22 10:38:45

barbara.b
Member

W mysl zasady: nie dawaj komus broni do reki to nie bedzie mogl jej uzyc. Rodziny nawet jesli sa mile to bacznie nas obserwuja. Zwlaszcza jesli sa mili latwo zapomniec ,ze to nie nasi kumple jeszcze z podstawowki. Pracujemy dla nich i oni ta prace oceniaja, zwlaszcza ta czesc rodziny, ktorej nie widujemy czesto, ale raz np.  Na urodzinach. Dlatego nawet jak mnie czestuja nie pije z nimi. Pani barbaro problem alkoholowy mnie nie dotyczy bo jestem mloda kobieta, ktora nie pamieta tego ze za ruskich w sklepach byly kolejki ale nie bylo jedzenia i trzeba bylo sie upic z rozpaczy. I szkoda ze my Polki nie jestesmy dla siebie wsparciem tylko sobie dogryzamy. Jak tak dalej bedzie to zawsze beda nas mieli za nic bo i my dla siebie czesto jestesmy straszne. Polka Polce. Smutno mi, ze jestes taka mloda a taka zacofana. Myslalam, ze to domena starszego pokolenia.

Wyprowadzam sie do Izraela.

#25 2017-07-22 10:41:54

barbara.b
Member

mobilna napisał:

W mysl zasady: nie dawaj komus broni do reki to nie bedzie mogl jej uzyc. Rodziny nawet jesli sa mile to bacznie nas obserwuja. Zwlaszcza jesli sa mili latwo zapomniec ,ze to nie nasi kumple jeszcze z podstawowki. Pracujemy dla nich i oni ta prace oceniaja, zwlaszcza ta czesc rodziny, ktorej nie widujemy czesto, ale raz np.  Na urodzinach. Dlatego nawet jak mnie czestuja nie pije z nimi. Pani barbaro problem alkoholowy mnie nie dotyczy bo jestem mloda kobieta, ktora nie pamieta tego ze za ruskich w sklepach byly kolejki ale nie bylo jedzenia i trzeba bylo sie upic z rozpaczy. I szkoda ze my Polki nie jestesmy dla siebie wsparciem tylko sobie dogryzamy. Jak tak dalej bedzie to zawsze beda nas mieli za nic bo i my dla siebie czesto jestesmy straszne. Polka Polce. Smutno mi. Wyprowadzam sie do Izraela.

Znajomosc historii na poziomie żenującym.

Przykro mi że jesteś tak zacofana. A alkoholizm i pijaństwo nie ma nic wspólnego z ruskimi. To najgłupsze co w życiu słyszałam. Nic dziwnego że Niemcy zaniemowili.

#26 2017-07-22 11:55:04

mobilna
Member

Teraz nasza histeryczka pogubiła się w cytatach .
Natomiast z historii alkoholu w polsce to w telegraficznym skrócie.
Ze wzgledów geograficznych najpierw pito miody i piwo . Natomiast wódka przywedrowala do Polski z Europy Zachodniej w XVI wieku .Wino nie było prawie obecne na naszych stołach bo klimat na to nie pozwalał.

Matura zdana celująco.

#27 2017-07-22 12:13:19

barbara.b
Member

Studiowalam historie na Uniwersytecie Zielonogorskim. Czy moge poprosic by podzielila sie pani ze mna informacja jaka ocene dostala Pani z matury z histori? Chcialabym wiedziec czy ocene wystawia mi ktos dobry z historii.😊

Zacofana dębi.... Ponownie dowód na to, że studia nie dowodzą inteligencji.

#28 2017-07-22 12:15:38

barbara.b
Member

Pani Barbaro bardzo nialadnie ze przerobila pani tekst i podpisala moim nickiem. Wiem ze ta strona to umozliwia ,ale troche nieladnie. Pokarze pani jak to wyglada jak nagle wstawia Pani swoje slowa w podpisany przez kogos tekst.

barbara.b napisał:

Wiadomo ze od jednego piwa na urodzinach nic by sie nie stalo ,ale odmowilam picia go, bo ta kobieta ktora nalegala bym pila przy gosciach( i w koncu wbrew mojej woli mi nalala ) robila tak jakbym bez mozliwosci powiedzenia czy czegos chce ,czy nie, a na to mam alergie. Po prostu mi nala i koniec. Gdyby to byly urodziny dobrych znajomych to za ich zdrowie. Ale tak jak napisal pik ,wszyscy goscie na urodzinach tej staruszki pomysleliby ze.....

Bez przesady. 4az na urodzinach nie piłam szampana bo miałam odwieść podopieczna autem do domu. Tak pozatym nic nie widzę strasznego w wypicwypiciu łapki cY dwóch przy rodzinie jeśli kazd y pije. Wiadomo, że jesteśmy w opiece i w pracy BARBARA-WYPILA-Z-BABCIA-SZAMPANA😊Ale od jednej dwóch lampek ch6banikt bnie jest pijany. Miałam podopieczna co lubiła wiecZorem wypić lampkę wina a nie lubiła pić sama i wol Ala mnie. Inpilam z nią. I wszyscy o tym wiedzieli. Jak tam czytam co piszesz to mam wrażenie, że b6c może masz broblem, ze tak się wzbraniasz, żeby sobie nie pomyśleli. Dziwne.

Ty jesteś upośledzenia. Wierz mi - za żadne skarby nie podpisała bym się pod twoim tekstem.chcialam wstawić komentarz Ale nie został opublikowany i wyświetliło tylko twoj tekst. Przypuszczam, że dlatego że poleciał tam epitety w twoim kierunku. Co Ty tu robisz? Nie masz koleżanki po psychologi?

#29 2017-07-22 12:21:01

barbara.b
Member

mobilna napisał:

Teraz nasza histeryczka pogubiła się w cytatach .
Natomiast z historii alkoholu w polsce to w telegraficznym skrócie.
Ze wzgledów geograficznych najpierw pito miody i piwo . Natomiast wódka przywedrowala do Polski z Europy Zachodniej w XVI wieku .Wino nie było prawie obecne na naszych stołach bo klimat na to nie pozwalał.

Matura zdana celująco.

Od czasu do czasu musi trafić się jakiś wariat alkoholik 😂wypiłem z babka szampana. Zaraz się załamie 😂szampana nie wypiłem bo jechałam swoją miarą. Jechała bym babki autem to może bym nawet wypiłaś. Piłam natomiast szampana nie raz z córka pierwszej podopiecznej i jej matka oraz wino, piłam wino z 94 letnia podopieczna za przyzwoleniem syna, który twierdzi, że matka zawsze pola wino i dozyla takiego wielu, że Głowno obchodzi co mów i lekarz i nie będzie jej zabranial, piłam wino z siostrzeńca podopiecznej na kolacji w restauracji, pilam piwo z córka kolejnej podopiecznej gdy szliśmy z nią i podopieczna na miasto. Jeszcze nikt pode mną dołka nie wykopał..
Zawsze twierdziłam, że dużo osób pracujących w opiece ma problemy finansowe albo lekko zryw berety albo jedno i drugie Ale to już jest schizofrenia jak ktoś uważa, że musi być czujny na imprezie rodzinnej 😂przecież to taki wariat może kompletnie oszalec. Jest z babka 24 godziny na dobę i jak te 24 godziny na dobę uważa, że jest bacznie obserwowany..  sorry ale ja maksymalnie 2- 3 dni wytrzymała bym z takim założeniem. W restauracji, gdy byłam nowa fakt, że pierwsze dni patrzono mi na ręce Ale nie 24 godziny to po pierwsze Ale jak do maksymalnie tygodnia to się nie zmieniało to dziekowalam takim ludziom. Albo się ma zaufanie albo nie. Kto na własne życzenie serwuje sobie taką pracę?

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-07-22 12:40:11)

#30 2017-07-22 13:04:19

Member

Pani Barbaro ja proponuje zebysmy wyciagnely lekcje z histori ze wojny prowadza tylko do tego ,ze jest kupa zgliszczy do sprzatania i ogolnie poranieni ludzie. Zabic sie nie zabijemy ,ale mozemy sie skrzywdzic slowem. Dlatego nie kontynuujmy tego mniemania kim mozemy w rzeczywistosci byc( wariatem ,alkoholikiem, osoba nie znajaca histori, kims zacofanym😊) Nie prowadzmy wojny na slowa, bo powinnysmy sie wspierac a nie obrazac, tak ze wyciagnijmy wnioski z histori ze wojny nie przynosza nic dobrego.  Pozdrawiam Pania

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-22 14:19:03)

#31 2017-07-22 16:11:24

barbara.b
Member

Pani Barbaro ja proponuje zebysmy wyciagnely lekcje z histori ze wojny prowadza tylko do tego ,ze jest kupa zgliszczy do sprzatania i ogolnie poranieni ludzie. Zabic sie nie zabijemy ,ale mozemy sie skrzywdzic slowem. Dlatego nie kontynuujmy tego mniemania kim mozemy w rzeczywistosci byc( wariatem ,alkoholikiem, osoba nie znajaca histori, kims zacofanym😊) Nie prowadzmy wojny na slowa, bo powinnysmy sie wspierac a nie obrazac, tak ze wyciagnijmy wnioski z histori ze wojny nie przynosza nic dobrego.  Pozdrawiam Pania

A Ty wyciągnij wnioski z tego co tu się do Ciebie pisze. Forum jest po to by być mądrzejszym a nie trwać w głupocie.
Z historii chyba faktycznie byłaś kiepska albo nie rozumiesz teraźniejszości. Dla Niemców druga wojna światowa chociaż ja przegrali i wstydza sie do dzis przyniosła więcej korzyści niż strat.
Dobra rada- nie odnosi historii do stosunków ludzkich bo ani jednego ani drugiego nie rozumiesz dziecinko.

#32 2017-07-22 17:20:47

barbara.b
Member

Masakra jakas kompletna,, z siostra baska pila wino, z wujkiem piwo, z ciotka podoliecznej bimber" No masakra po prostu... A moge cie Barburka podpytac czemy ty juz w tej restauracji nie pracujesz? Bo pewnie degustowalas alkohole przed podaniem klientom.  Agresywny, rzucajacy obelgami babsztyl , ktory z histori zapamietal tyle ,ze z wojny mozna miec korzysci. To ja Ci powiem jaka jest dla mnie korzysc z wojny z toba. Ide sie umyc, bo czuje sie jakbym bila sie z gownem.

Tylko czytam Pani Pani i zygac  mi się chce a nie czytać więc się nie odniosę do twojej treści bo nie mam pojęcia co napisałaś.

#33 2017-07-22 17:34:25

barbara.b
Member

Masakra jakas kompletna,, z siostra baska pila wino, z wujkiem piwo, z ciotka podoliecznej bimber" No masakra po prostu... A moge cie Barburka podpytac czemy ty juz w tej restauracji nie pracujesz? Bo pewnie degustowalas alkohole przed podaniem klientom.  Agresywny, rzucajacy obelgami babsztyl , ktory z histori zapamietal tyle ,ze z wojny mozna miec korzysci. To ja Ci powiem jaka jest dla mnie korzysc z wojny z toba. Ide sie umyc, bo czuje sie jakbym bila sie z gownem.

Naprawdę odnoszę wrażenie, że masz niezły problem z alkoholem.

#34 2017-07-22 18:16:51

andrea
Member

a ja chętnie wypiłabym pięćdziesiątkę polskiej białej wódki

#35 2017-07-22 19:29:43

barbara.b
Member

andrea napisał:

a ja chętnie wypiłabym pięćdziesiątkę polskiej białej wódki

Andrea jak możesz 😲😉u Ciebie ruskie też doprowadzali  alkohol rurociagami 😂?

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-07-22 19:30:55)

#36 2017-07-22 19:55:23

mobilna
Member

hehehe
Przysiąde sie ze swoją piedziesiateczką big_smile

Na wojnach robiło , robi  i bedzie sie robiło najlepsze interesy.
Swoja droga to te uniwersytety tumanów wypuszczają.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-07-22 19:56:31)

#37 2017-07-22 22:53:10

barbara.b
Member

Wypadaloby nie gadac w ogole z prostaczkami, ale odejsc tak po prostu bez odpowiedzi gdy smierdzace wodeczka kloce obrazaja i w ogole nie zareagowac? Pewnie to co napisze ruszy fale waszego jadu ale nie ja zaczelam. Atakowac nie trzeba ale bronic sie jak najbardziej. Totez lomot wam sie nalezy zapite brzydale. Mobilna. Wojna to najlepszy interes? To wypowiedz jakiemus krajowi wojne. Zarobisz w koncu tyle ,ze nawet jak bedziesz przepijac tyle co teraz to cos ci zostanie. Baska. Wiesz dla kogo to jest imie? Dla konia. I ty pewnie jestes taka kobyla pociagowa co rzadnej roboty sie nie boi, a po alkoholu lepiej grzeje. Naprawde dla was tez znalazlaby sie praca na Uniwersytecie. Baska chodzilaby w takim poliestrowym fartuchu jako wozna a mobilna dowozila wegiel. Tylko na Uniwersytecie nie zarobicie tyle by po przechlaniu starczylo wam na karte do telefonu.

Teraz już wiemy co robiłaś na uniwersytecie. 😂histeryczka od siedmiu boleści. Ty nawet nawet nie wiesz po co kraje toczą wojnę 😂

#38 2017-07-23 08:41:42

mobilna
Member

Wypadaloby nie gadac w ogole z prostaczkami, ale odejsc tak po prostu bez odpowiedzi gdy smierdzace wodeczka kloce obrazaja i w ogole nie zareagowac? Pewnie to co napisze ruszy fale waszego jadu ale nie ja zaczelam. Atakowac nie trzeba ale bronic sie jak najbardziej. Totez lomot wam sie nalezy zapite brzydale. Mobilna. Wojna to najlepszy interes? To wypowiedz jakiemus krajowi wojne. Zarobisz w koncu tyle ,ze nawet jak bedziesz przepijac tyle co teraz to cos ci zostanie. Baska. Wiesz dla kogo to jest imie? Dla konia. I ty pewnie jestes taka kobyla pociagowa co rzadnej roboty sie nie boi, a po alkoholu lepiej grzeje. Naprawde dla was tez znalazlaby sie praca na Uniwersytecie. Baska chodzilaby w takim poliestrowym fartuchu jako wozna a mobilna dowozila wegiel. Tylko na Uniwersytecie nie zarobicie tyle by po przechlaniu starczylo wam na karte do telefonu.

Prezentacja "uniwersytecka" w pelnej krasie. No to dołozyłas tego wegla do pieca.
Wspomniałas wczesniej w swoim poscie ..." Wyprowadzam się do Izraela"... Moje gratulacje big_smile
Miłej podrózy do kraju w którym tłuką się od niepamietnych czasów , do kraju który jest jednym z 10-ciu najwiekszych producentów broni na swiecie.
Strasznie dużo absencji zaliczyłaś na tym swoim wydumanym uniwersytecie którego dowód mozna poczytac powyzej.

Wożna mobilna życzy "pacyfistce " szerokiej drogi big_smile

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-07-23 09:16:08)

#39 2017-07-23 11:59:29

urszula47
Member

Piwko dobre na upaly ale typu bezalkoholowe ,wiec niechby mi nalali 1/3 szklanki i dolalabym sobie jakiegos napoju typu Sprite i wcale by mi nie przeszkadzalo wypic kilka lykow podjadajac przy okazji .Dodam tylko ,ze tzw rausz od razu czuje i nienawidze alkoholu.Polecam wszystkim Fassbrause http://www.supermarktcheck.de/img/product/picture/large_0de5ec543f63ba2889ec609702a94f80.jpg kwas foliowy ,wit b i inne wazne mineraly plus slonce /bez okularow slonecznych/i bay bay hashimoty,cukrzyce,depresje,luszczyce albo podobne cos http://germandeli.co.uk/1079-large_default/bionade-holunder.jpg przestancie sie pograzac w depresji wreszcie smile https://daten.buffcoach.net/upload/foto/800/gaffel-fassbrause-zitrone.jpg

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2017-07-23 12:07:02)

#40 2017-07-23 12:26:38

urszula47
Member

barbara.b napisał:

Teraz już wiemy co robiłaś na uniwersytecie. 😂histeryczka od siedmiu boleści. Ty nawet nawet nie wiesz po co kraje toczą wojnę 😂

Nie skonczylam uniwersytetu zielonogorskiego ale "rzadna robota" mnie jakos kole w oczy smile a moze to "rzadna robota" z a z kropka  to i tak zle bo powinno byc "rzadowa robota" a od "zadzy"  z z kropka tyz mi nie pasi smile

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2017-07-23 12:28:39)

#41 2017-07-23 14:11:18

barbara.b
Member

urszula47 napisał:

barbara.b napisał:

Nie skonczylam uniwersytetu zielonogorskiego ale "rzadna robota" mnie jakos kole w oczy smile a moze to "rzadna robota" z a z kropka  to i tak zle bo powinno byc "rzadowa robota" a od "zadzy"  z z kropka tyz mi nie pasi smile

A ja tu tylko od jednej osoby jad widzę. Goraczkuje się jakąś niedojrzałe i niedouczona dziewczyna, wina, rzuca a my w bliskim nastroju, spokoju... jak ona pracuje w opiece z takim umysłem, jadem i jeszcze do tego gorączkowo. Wstyd. No Ale dZięki temu później jak rodzina trafi na normalna opiekunkę to potrafi docenić.

#42 2017-07-23 17:55:29

maja35
Member

w DE nie pijam jak jestem po pracy wieczorem raz ze nie mam z kim a dwa nie mam ochoty wole w domu spokojnie wino lub drinka z sokiem ,jak ktos ma ochote po pracy wypic wino czy piwo to co w tym złego? nie mówie o skrajnosciach upiciu sie do nieprzytomnosci bo to juz głupota
smieszne zachowanie tej pani która pisze ze tak odmawiała piwa bo pilnuje pdp skoro juz zostaąl pani poczestowana to dlaczego nie? piwo nie jest czyms złym bardziej podejrzane jest ta pani odmowa bo moze popija pani a chcac odsunąć podejrzenia odmówiła pani( moje dywagacje tylko jak uraziłam przepraszam) na drugi raz mozna powiedziec ze bierze pani leki itd niz o płukance dowłosów bo to głupie takie jakies ,choc oczywiscie kazdy moze odmóic alkoholu i nie nalezy zmuszac
jezeli chodzi o kulture picia hmm Niemcy tak mówia ze Polacy wodka i wodka ja osobiscie wole napis sie wodki z sokiem niz ich wina za 2 euro bez korka tylko z zakretka jak do napoju wiecej tam siarki niz w rodzimych jabolach haha
aha kiedys tu pisalam jak mnie ugoszczono na jednej imprezie do toastu wszystkim nalano szampana a ja dostalam wode bo byłam w pracy nie musze mówic jak sie czułam jak idiotka stukajaca sie kieliszkiem z wodą dlatego sie ciesz ze sie ciebie zapytano i podano piwo jak dla normalnej osoby

#43 2017-07-23 18:02:24

barbara.b
Member

maja35 napisał:

w DE nie pijam jak jestem po pracy wieczorem raz ze nie mam z kim a dwa nie mam ochoty wole w domu spokojnie wino lub drinka z sokiem ,jak ktos ma ochote po pracy wypic wino czy piwo to co w tym złego? nie mówie o skrajnosciach upiciu sie do nieprzytomnosci bo to juz głupota
smieszne zachowanie tej pani która pisze ze tak odmawiała piwa bo pilnuje pdp skoro juz zostaąl pani poczestowana to dlaczego nie? piwo nie jest czyms złym bardziej podejrzane jest ta pani odmowa bo moze popija pani a chcac odsunąć podejrzenia odmówiła pani( moje dywagacje tylko jak uraziłam przepraszam) na drugi raz mozna powiedziec ze bierze pani leki itd niz o płukance dowłosów bo to głupie takie jakies ,choc oczywiscie kazdy moze odmóic alkoholu i nie nalezy zmuszac
jezeli chodzi o kulture picia hmm Niemcy tak mówia ze Polacy wodka i wodka ja osobiscie wole napis sie wodki z sokiem niz ich wina za 2 euro bez korka tylko z zakretka jak do napoju wiecej tam siarki niz w rodzimych jabolach haha
aha kiedys tu pisalam jak mnie ugoszczono na jednej imprezie do toastu wszystkim nalano szampana a ja dostalam wode bo byłam w pracy nie musze mówic jak sie czułam jak idiotka stukajaca sie kieliszkiem z wodą dlatego sie ciesz ze sie ciebie zapytano i podano piwo jak dla normalnej osoby

Haha no nieźle z ta woda.

#44 2017-07-24 00:19:38

mobilna
Member

Same jasnowidzki. W swoich magicznych kulach odczytaly ze skoro wzbraniam sie od piwa na urodzinach to jesem alkoholiczka.  To chyba alkoholiczka z tytanowa odpornoscia na czestowanie 😊  Otorz dlatego odmowilam i jeszcze raz wam  napisze na tablicy malo pojetne osoby, ze dlatego ze nasza praca wiaze sie z tym ze po imprezie jakby podopieczna zaslabla i musialabym wezwac karetke a czuc byloby ode mnie alkohol co niemieccy lekarze pomysleliby o Polkach? Ale dlaczego ja mam bronic waszego honoru jako pracownic skoro nie czumecie ze mna porozumienia i podobienstwa i odsylacie mnie do Izraela. Nigdzie nie jade😊 Chociaz jestem tak bardzo inna od was zostaje w Polsce. Mam nadzieje, ze nie wszystkie Polki sa takie jak wy i nie wyskoczy kolejne piecdziesiat zeby sie bic.P.S. A wiesz moze Mobilna czemu Izrael tak duzo sobie tej broni produkuje? Bo wie, ze jest duzo takich jak ty i zeby moc sie przed takimi jak ty obronic😊 Bo pacyfizm nie skutkuje. Prosby o spokoj nie skutkuja. Tak jak ja zaproponowalam wam zebyscie nie atakowaly, ale zabawa w wojne za bardzo wam sie podoba.Bo jak sie chwali Mobilna,, wojna to najlepszy interes" Ty wez sie lepiej za pedzenie bimbru.  Prosze was wezcie nastepnym razem mowcie gdzies za granica, ze jestescie z Kazahstanu. Ja nie chce byc pozniej postrzegana przez wasz pryzmat.

Dla potomnych.

#45 2017-07-24 00:22:26

mobilna
Member

Ja ma taka propozycje dla was. Jestescie na tyle odwazne by ujawnic swoje dane imie i nazwisko? Zebym wiedziala z kim chce isc na droge prawna o znieslawia  ze jestem alkoholiczka? Zaloze sie ze tego nie zrobicie, bo jestescie zwyklymi tchorzami. Jezeli nie to pidpiszcie sie imieniem i nazwiskiem. Ale wy tego nie zrobicie😊 Bo chociaz jestescie tepe to na tyle rozumu macie, zeby wiedziec, ze pod tym co wypisujecie wstyd sie podpisac. Poza tym anonimowosc daje wam wieksze pole do pipisu. To jak? Jak sie nazywacie?

Dla prokuratora . Tak by ci słonko nie zgineło.

#46 2017-07-24 00:25:40

mobilna
Member

No pochwalcie sie, jak sie nazywacie?  Mariola Kacowska? Bozenka Wczorajsza?  Teresa Bimberska? Cokolwiek tu napiszecie ja wam juz na nic wiecej nie odpowiem.  A wiecie dlaczego? Bo dla was ta klotnia to paliwo😊 wiec odetne wam dostep do ropy😊

Ja benzyną jeżdze.

#47 2017-07-24 00:27:13

mobilna
Member

Z tymi zszarganymi nerwami to coś zrób bo sie bidulko wykończysz big_smile

#48 2017-07-24 01:25:46

mobilna
Member

Tak jak twoj ojciec twoja matke wykonczyl?😊  To od niego nauczylas sie wstawiania usmiechu po zdaniu,, wykonczysz sie bidulu". A teraz  wylogowuje sie z tej strony ide spac i nawet jutro nie sprawdze co mi tu odpisalas. Uwierz😊  Nie dostaniesz wiecej paliwa ,wegla do pieca, czy tej calej energi ktora Cie napedza.  Naprawde. To juz KONIEC tej klotni i nie bedziesz skad miala czerpac wegla do pieca.  Pa pa.

Mama i Tata mają sie dobrze.
Niestety z tobą jest kiepsko.

#49 2017-07-24 06:30:47

barbara.b
Member

Same jasnowidzki. W swoich magicznych kulach odczytaly ze skoro wzbraniam sie od piwa na urodzinach to jesem alkoholiczka.  To chyba alkoholiczka z tytanowa odpornoscia na czestowanie 😊  Otorz dlatego odmowilam i jeszcze raz wam  napisze na tablicy malo pojetne osoby, ze dlatego ze nasza praca wiaze sie z tym ze po imprezie jakby podopieczna zaslabla i musialabym wezwac karetke a czuc byloby ode mnie alkohol co niemieccy lekarze pomysleliby o Polkach? Ale dlaczego ja mam bronic waszego honoru jako pracownic skoro nie czumecie ze mna porozumienia i podobienstwa i odsylacie mnie do Izraela. Nigdzie nie jade😊 Chociaz jestem tak bardzo inna od was zostaje w Polsce. Mam nadzieje, ze nie wszystkie Polki sa takie jak wy i nie wyskoczy kolejne piecdziesiat zeby sie bic.P.S. A wiesz moze Mobilna czemu Izrael tak duzo sobie tej broni produkuje? Bo wie, ze jest duzo takich jak ty i zeby moc sie przed takimi jak ty obronic😊 Bo pacyfizm nie skutkuje. Prosby o spokoj nie skutkuja. Tak jak ja zaproponowalam wam zebyscie nie atakowaly, ale zabawa w wojne za bardzo wam sie podoba.Bo jak sie chwali Mobilna,, wojna to najlepszy interes" Ty wez sie lepiej za pedzenie bimbru.  Prosze was wezcie nastepnym razem mowcie gdzies za granica, ze jestescie z Kazahstanu. Ja nie chce byc pozniej postrzegana przez wasz pryzmat.

" prosimy o spokój " jak w przedszkolu. My tu jesteśmy spokojne. Ty się rzucasz i wijesz. Żadne z nas jasnowidzki Ale jak ktoś ze szklanki piwa robi taką aferę na urodzinach i teraz na forum to jest to zastanawiające. Ja się zastanawiazastanawiam co pomyśleli o nas Niemcy jak wyskoczyła z ruskimi. 😂

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-07-24 06:46:56)

#50 2017-07-24 08:11:34

mobilna
Member

Otóż nie " otórz" absolwentko Harvardu.

#51 2017-07-24 10:26:46

barbara.b
Member

mobilna napisał:

Ja ma taka propozycje dla was. Jestescie na tyle odwazne by ujawnic swoje dane imie i nazwisko? Zebym wiedziala z kim chce isc na droge prawna o znieslawia  ze jestem alkoholiczka? Zaloze sie ze tego nie zrobicie, bo jestescie zwyklymi tchorzami. Jezeli nie to pidpiszcie sie imieniem i nazwiskiem. Ale wy tego nie zrobicie😊 Bo chociaz jestescie tepe to na tyle rozumu macie, zeby wiedziec, ze pod tym co wypisujecie wstyd sie podpisac. Poza tym anonimowosc daje wam wieksze pole do pipisu. To jak? Jak sie nazywacie?

Dla prokuratora . Tak by ci słonko nie zgineło.

Hmmm ja raczej nie jestem anonimowa. Jak ktoś chce to znajdZie mnie na Facebooku 😂swego czasu nawet mój tel. Był tu podany 😎jeśli firmy tu buszuja to też raczej te dla których pracuje lub pracowałam powinny wiedzieć jak moje nazwisko leci dalej. Piza tym jest ip. Prokuratura jak Chciał a to by znalazła i mnie i mobilną. Niej się cal y czas na baczności tak jak z tym piwem bo Ciebie też mogą znaleźć i nie tylko rodz8na niemiecka się przygląda co robisz 😂Rosjanie znajdą Cię za pomówienie i Ale na w Ciebie kektolitry ruskiej wódki byś się uzależnia 😂

#52 2017-07-24 10:28:05

barbara.b
Member

mobilna napisał:

Z tymi zszarganymi nerwami to coś zrób bo sie bidulko wykończysz big_smile

Przynajmniej coś się dzieje 😂Ale się nasmialam. A taki zrypany humor miałam po wizycie u lekarza...

#53 2017-07-24 11:29:38

mobilna
Member

Cześc wozna barbara b smile
Miłego dnia od dziewczynki z weglem mobilnej big_smile

Nie dziwie sie tej niemieckiej rodzinie że uważnie się przygladała osobie niestabilnej psychicznie.

#54 2017-07-24 16:02:20

barbara.b
Member

mobilna napisał:

Cześc wozna barbara b smile
Miłego dnia od dziewczynki z weglem mobilnej big_smile

Nie dziwie sie tej niemieckiej rodzinie że uważnie się przygladała osobie niestabilnej psychicznie.

A kto zbiera suchy chleb da konia? Bozenka? 😂
Dziwne, że z ta woźna i palaczem wyskoczył a młoda dziewczyna bo dla mnie to obraz rodem z "misia" 😂

#55 2017-07-24 23:21:46

Member

Baska specjalnie dla Ciebie. Skoro klotnie poprawiaja Ci humor kiedy wrocisz od lekarza ze zlymi wiesciami... Mozemy klocic sie dalej😊 Ja lubie dawac ludziom radosc. Jezeli dla ciebie radoscia jest klotnia to dam Ci klotnie.A jesliby przyjemnosc sprawialoby Ci ze bym sie usmiechnela tobym sie usmiechnela. Widze tez ,ze przyjemnosc sprawia wam wylapywanie literowek. To ziobacz co ja tutaj mam dla niuni: cale zdanie z bledami. Byk na byku. Musk Baszce wypalylo od ruskego spyrytu. Wybrala se wiec do Niemiec dla dobrobytu. Lecz co to za dobry byt w Niemcach gdy chleb jest suchy dla konia. Lecz kon jest silny i ciagnie. Az piane ma spod ogona. Lecz chwila lecz chwila nie ogon.... Jest to lecz basi twarzyczka. Spienila sie wprostu po prostu nasza polska siostrzyczka.

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-25 16:02:32)

#56 2017-07-25 00:18:25

Member

Mobilna  marnujesz sie w pracy za biurkiem. Powinnas zostac sledczym obserwatorem ktory wspiera niemieckie rodziny w obserwacji opiekunek z europy srodkowo wschodniej.  I dbac o to by  opiekunki dobrze zajmowaly sie milymi niemieckimi staruszkami. Ty wiesz jakie te opiekunki to zlo? Codziennie jedna staruszka z niemiec dzwoni do biura jakie te polki to wariatki. Obiad ma byc o 12: 00 a te szurniete Polki stawiaja go na stole o 11:57. Niepunktualnie. Masz racje mobilna. Obserwuj razem z niemieckimi rodzinami. A ja pojde za rada baski i bede pic. Bo niepicie wzbudza podejrzenia u obserwujacych.  Oczywiscie zartuje. Ale moje ulubione zarty to te z sowietami w rolach glo wnych.

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-25 16:04:52)

#57 2017-07-25 06:54:09

gosia12369
Member

o rany, ale przypadek się trafił,  opieka bezpieka crazy wor- usiądź wygodnie, weź głęboki wdech, przeczytaj wszystkie wpisy te które napisałaś i błagam, powiedz że "crazy" to tylko niewinny nick.
wg słownika- crazy oznacza- szalony zwariowany stuknięty pomylony zbzikowany bzikowany kopnięty
niestety, bardzo często nick, przezwisko , ksywa odzwierciedlają cechy osobowe i u ciebie bardzo wyraźnie to widać, czy oprócz tego że jesteś agresywna, masz jeszcze jakieś nietypowe objawy? Mam na myśli choćby "głosy". Coś lub ktoś mówi do ciebie, podpowiada ....
A teraz znowu weź głęboki wdech.....jeszcze jeszcze.... i zastanów się czy w tym momencie tu i teraz jesteś naprawdę opiekunką czy może podopieczną.
Mała uwaga, jeżeli nie będzie już na tym forum odpowiedzi od ciebie to znaczy że jeszcze jesteś na wdechu... po 5-7 minutach ........ ale spoko, damy rade

#58 2017-07-25 08:08:25

Member

A Ty gosia jestes opiekunka czy polozna? Gosia glosy to slysza takie pobozne katoliczki jak Ty. Zbieracie sie o umowionej godzinie i czekacie az Matka Boska do was przemowi. Sprawdz mi prosze w slowniku angielskie slowo vain, bo nie wiem co znaczy. Nie wiedzialam , ze slowo crazy znaczy to co znaczy. Dziekuje.

#59 2017-07-25 08:31:19

Member

A teraz ja juz naprawde nie bede odpowiadac wam bo jestescie NUDNE. Przewidywalne. Bardzo slabe. I intelektualnie i fizycznie. Macie po trzy pary cyckow, ale tylko jeden biustonosz, medalik z ktorym rozmawiacie i wierzycie ze was uslyszy. A jeszcze lepiej obroni. Kleczycie na kolanach co niedziele przed kims kogo nie widac i jeszcze wyzywacie osoby ktore tego nie robia od wariatow. Biedne malenstwa. Czy zdajecie sobie sprawe, ze diagnozowanie wchodzi w sklad praktyki lekarskiej. A prowadzenie praktyki lekarskiej bez stosownych uprawnien jest zabronione. Nieraz widuje sie w w wiadomosciach takie przypadki jak to zamozwanczy znachorzy brali sie za medycyne. Rozumiem ze grzejaca barbara jest absolwentka studiow z zakresu medycyny. I odbyla stosowna specjalizacje. Bo ,ze gosia jest polozna to zauwazylam. Sory. Akuszerka. Mama jej ten zawod przekazala z pokolenia na pokolenie. Zostawiam was tu na jakis tydzien. Popiszcie sobie. Zobacze czy bedzie mi sie chcialo to podsumowac. Ale nie wczesniej niz za siedem dni😊

#60 2017-07-25 08:45:30

mobilna
Member

Ślinotoku kretynki ciąg dalszy. Pisz kochana pisz . To twoje pisanie to też forma terapii tongue

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-07-25 08:47:11)

#61 2017-07-25 12:57:17

mobilna
Member

A teraz ja juz naprawde nie bede odpowiadac wam bo jestescie NUDNE. Przewidywalne. Bardzo slabe. I intelektualnie i fizycznie. Macie po trzy pary cyckow, ale tylko jeden biustonosz, medalik z ktorym rozmawiacie i wierzycie ze was uslyszy. A jeszcze lepiej obroni. Kleczycie na kolanach co niedziele przed kims kogo nie widac i jeszcze wyzywacie osoby ktore tego nie robia od wariatow. Biedne malenstwa. Czy zdajecie sobie sprawe, ze diagnozowanie wchodzi w sklad praktyki lekarskiej. A prowadzenie praktyki lekarskiej bez stosownych uprawnien jest zabronione. Nieraz widuje sie w w wiadomosciach takie przypadki jak to zamozwanczy znachorzy brali sie za medycyne. Rozumiem ze grzejaca barbara jest absolwentka studiow z zakresu medycyny. I odbyla stosowna specjalizacje. Bo ,ze gosia jest polozna to zauwazylam. Sory. Akuszerka. Mama jej ten zawod przekazala z pokolenia na pokolenie. Zostawiam was tu na jakis tydzien. Popiszcie sobie. Zobacze czy bedzie mi sie chcialo to podsumowac. Ale nie wczesniej niz za siedem dni😊

Niestety po wpisach widać że wieczorem za kołnierz nie wylewasz.
Już raz obiecywałaś że się wylogujesz. Nie wytrzymasz na bank i dasz upust swej frustracji połaczonej z agresją w stosunku do innych ludzi.

#62 2017-07-25 13:49:01

urszula47
Member

Oj malutki czlowieczku oj malutki ....poogladaj i zainteresuj sie tematem https://www.youtube.com/watch?v=LkqBSrwiQwg

#63 2017-07-25 14:04:57

mobilna
Member

Mówiłam ze pustak nie wytrzyma big_smile

#64 2017-07-25 14:43:34

barbara.b
Member

Baska specjalnie dla Ciebie. Skoro klotnie poprawiaja Ci humor kiedy wrocisz od lekarza ze zlymi wiesciami... Mozemy klocic sie dalej😊 Ja lubie dawac ludziom radosc. Jezeli dla ciebie radoscia jest klotnia to dam Ci klotnie.A jesliby przyjemnosc sprawialoby Ci ze bym sie usmiechnela tobym sie usmiechnela. Powiedz mobilnej, ze to nieprawda ,ze u jej  Mamy i Taty wszystko w porzadku. Naprawde to nie faceboom, ze trzeba udawac ze wszystko jest super i kazdy ma nam czego zazdroscic. Mobilna to moze zadzialac terapeutycznie jesli powiesz:  tata bardzo zle traktowal mame.... Widze tez ,ze przyjemnosc sprawia wam wylapywanie literowek. To ziobacz co ja tutaj mam dla niuni: cale zdanie z bledami. Byk na byku. Musk Baszce wypalylo od ruskego spyrytu. Wybrala se wiec do Niemiec dla dobrobytu. Lecz co to za dobry byt w Niemcach gdy chleb jest suchy dla konia. Lecz kon jest silny i ciagnie. Az piane ma spod ogona. Lecz chwila lecz chwila nie ogon.... Jest to lecz basi twarzyczka. Spienila sie wprostu po prostu nasza polska siostrzyczka.

Głupot a ludzka śmieszy. Gdy nie ma granicy tak jak u Ciebie przychodzi taki moment, że załamuje...

#65 2017-07-25 14:48:19

barbara.b
Member

Psychopatka po przejściach i z kompleksami. Psychiatryk. O czym ona pisze. Też jestem po przejściach Ale ona podchodzi pod zakład zamknięty jak tak czytam.

#66 2017-07-25 16:07:44

Member

Barbara postawila diagnoze😁 No to skoro ty jestes lekarka to co ty robisz w niemczech jako opiekunka? Reaserch do ksiazki ?

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-25 16:12:54)

#67 2017-07-25 16:10:49

Member

Do zobaczenia za tydzien. Chyba, ze wcale. Nie wiem, czy sie z Krystynami tu jeszcze spotkam 😊

Ostatnio edytowany przez opieka bezpieka crazy wor (2017-07-25 16:34:19)

#68 2017-07-25 18:22:23

andrea
Member

ale śmieszne

#69 2017-07-26 11:43:47

urszula47
Member

..?eto napisał:

Cześć!
Już żem emerytka , uch , jak dobrze, od 1 lipca....
Tak śledzę pojawiające się nowe niki i  dochodzę do wniosku, że mój nick , to nic dziwnego do tych nowych wydziwów.
Mój nikk to skrót powiedzenia z lekcji języka rosyjskiego(wiem stare dzieje): kropka, kropka zapiataja(znak zapytania po rosyjsku) Eto(To jest)
mordoczka całaja i do tego rysowało się obrazek okrąg w nim dwie kropki czyli oczy i znak zapytania , jako nos. Ot taka rymowanka.
Te nowe niki , to nie da się nawet wymówić....
U mnie leje , jak z cebra, ale myślę, że koło piętnastej wyjrzy słońce. Taki cykl letni obowiązuje w Pl w tym roku, rano , w południe
chmurzasto , deszczowo, a ok. piętnastej odsłania się słoneczko.
Ale lepsze chyc, jak nic!
Pozdrawiam!

Takiej to dobrze smile teraz mozesz ciut spokojniej podejsc do wszystkiego .Moze sie skusisz na krotkie wyskoki jako opiekunka ,tak zeby sobie choc waciki lepszej jakosci kupic? mnie jeszcze duzo latek zostalo do przerobienia niestety .

#70 2017-07-26 13:30:54

Dalia
Member

..?eto napisał:

Cześć!
Już żem emerytka , uch , jak dobrze, od 1 lipca....
Tak śledzę pojawiające się nowe niki i  dochodzę do wniosku, że mój nick , to nic dziwnego do tych nowych wydziwów.
Mój nikk to skrót powiedzenia z lekcji języka rosyjskiego(wiem stare dzieje): kropka, kropka zapiataja(znak zapytania po rosyjsku) Eto(To jest)
mordoczka całaja i do tego rysowało się obrazek okrąg w nim dwie kropki czyli oczy i znak zapytania , jako nos. Ot taka rymowanka.
Te nowe niki , to nie da się nawet wymówić....
U mnie leje , jak z cebra, ale myślę, że koło piętnastej wyjrzy słońce. Taki cykl letni obowiązuje w Pl w tym roku, rano , w południe
chmurzasto , deszczowo, a ok. piętnastej odsłania się słoneczko.
Ale lepsze chyc, jak nic!
Pozdrawiam!

Pozdrawiam serdecznie. Lato w Polsce do dupy. Zimno i pada. A tutaj w Anglii miałam piękny lipiec. Dużo słońca, parę dni jak dla mnie zbyt upalnych, ale ogólnie lato po prostu. smile Może sierpień w kraju będzie lepszy, bo zamierzam nie ruszać się znad jeziora. Jadę i siedzę do końca sierpnia - taki mam plan. Pies i kot ze mną a pozostali jak chcą. W niedzielę ruszam do Polski. big_smile
A jak tam w Niemczech: lato czy jesień?

#71 2017-07-26 13:36:48

mobilna
Member

W Niemczech przeplatanka , z upałow wpadamy w strugi deszczu i tak na ogrągło.

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-07-26 13:37:37)

#72 2017-07-26 15:21:07

barbara.b
Member

mobilna napisał:

W Niemczech przeplatanka , z upałow wpadamy w strugi deszczu i tak na ogrągło.

Pozdrawiam smile

A może ja przez tą pogodę taką pamiętam? Do tego narzekalam, że nie zapraszają na grila no i zaprosili a ja nie mam siły, babka nie ubrana, prezenty nie mamy a to 60 urodziny...  niech ten dzień się skończy.

#73 2017-07-26 20:34:07

barbara.b
Member

Przeżyłam urodziny. Babka powiedziała, że bez prezentu nie pójdzie i w ostatniej chwili lecielismy po kwiatka. Nie było tak strasznie. By pozostać w temacie- wypiłaś lampkę szampana 😂pito piwo, ouzo, drinki... co kto chciał. Nikt się nie patrzył na mnie krzywo, ze napilam się szampana... Na zdrowie 😂

#74 2017-08-01 11:20:05

Aleksandra b
Member

bozencina50 napisał:

Ten artykuł jest głupi.
Też uważam że artykuł jest głupi. Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.

#75 2017-08-29 12:10:09

mobilna
Member

Jakby co to w sobote idziemy się z dziadkiem alkoholizowac do syna dziadka. big_smile

#76 2017-09-23 16:12:40

mobilna
Member

Dzisiaj  idziemy sie alkoholizować do steak haus w doborowym gronie big_smile
Synek zamówił taksówkę w obie strony żeby nie pominąć w kolejeczkach opiekunki big_smile

Prost !

#77 2020-02-29 21:36:36

Olina
Member

I dobrze że nie kręci, bo gdyby się spodobało, konieczne mogłoby się okazać skorzystanie z takich usług jak odtrucie alkoholowe warszawa . Jednak powinniśmy takie miejsca zostawić osobom uzależnionym, wobec czego jeżeli już sięgać po alkohol, to tylko i wyłącznie w rozsądnych ilościach.

Ostatnio edytowany przez Olina (2020-02-29 21:37:00)

#78 2020-05-01 15:15:45

Marta Pflegasus
New member

Witam,

reprezentuje platformę dla opiekunów seniorów w Niemczech Pflegasus. Pracujemy nad jej rozwojem i potrzebujemy Waszej pomocy. Chcemy, aby spełniała Wasze oczekiwania i byście chętnie z niej korzystali. Czy mogłabym prosić o odpowiedzenie na kilka pytań w tej ankiecie: https://www.surveymonkey.com/r/CDLH7CH? Jest ona w pełni anonimowa i pozwoli nam stworzyć miejsce, przez które łatwo i przyjemnie znajdziecie swoją przyszłą pracę na terenie Niemiec. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcą poświęcić pięć minut.

Pozdrawiam,

Marta z Pflegasus

Ostatnio edytowany przez Marta Pflegasus (2020-05-01 15:16:06)

Reklama