Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2017-06-10 19:39:21

Emi77
New member

Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje. Pozdrawiam z PL 😊🤗

Ostatnio edytowany przez Emi77 (2017-06-21 22:35:50)

Reklama

Podobne tematy :

Blog o moich wyjazdach i pracy jako opiekunka w Niemczech - Witam wszystkich, Polecam wam mojego bloga, gdzie dzielę się moimi doświadczeniami z wyjazdów do Niemiec jako opiekunka osób starszych i chorych: http://pracaopiekunekwniemczech...

Nowy praktyczny blog o pracy opiekunki w Niemczech - Witam, tym razem ja zapraszam na mój blog o pracy jako opiekunka osób starszych i asystent osoby niepełnosprawnej w Niemczech http://nieocenioneopiekunki...

Praca od zaraz dla wykwalifikowanej opiekunki do Holandii - Pani Monika szuka uczciwej opiekunki od zaraz - umowa legalna z rodziną ! Pilnie szukam osoby, która ze mną zamieszka na długo, pomoże mi w codziennym życiu Osoba powinna być wolna i bez zobowiązań, nie paląca, nie pijąca, silna fizycznie oraz empatyczna Mam 55 lat, nie ruszam rękoma, jeżdzę na wózku...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Poszukuję Opiekunki do pani Theresy, Mainburg, 1300 Eur, od ZARAZ - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydata na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEJ PANI Miejsce pracy: Niemcy/ Mainburg koło Landshut Termin rozpoczęcia pracy: 6/7 maj 2017 (wyjazd na min...

Stopka forum