Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2017-06-10 19:39:21

Emi77
Member

Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje. Pozdrawiam z PL 😊🤗

Ostatnio edytowany przez Emi77 (2017-06-21 22:35:50)

Reklama

Podobne tematy :

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

Oferty pracy dla Pań opiekunek w Niemczech. - Agencja Pracy Ponacare poszukuje zmienniczki dla opiekunki do seniorki: Miejscowość: Kolonia Termin: od 05 stycznia 2018 na 2 m-ce Wymagania: podstawowy niemiecki, doświadczenie w opiece nad osobą starszą...

szukam opiekunki zmienniczki do babci w Koeln-NRW od tego weekendu - szukam zmienniczki do siebie w Koeln.Babcia samodzielna,bez demencji..Duzy dom.internet,sporo wolnego codziennie...

Kupowanie polskich książek w niemczech - Gdzie zaopatrujecie się w polskie książki w Niemczech? Zarówno takie do poczytania w wolne wieczory jak i takie służące do nauki tego języka?

Obowiązki opiekunki - Kiedyś wyczytałam jakie obowiazki należa do opiekunki ale nie mogę teraz tego znależć. Gdyby ktoś z was mógłby mi pomóc to byłabym wdzieczna.

Stopka forum