Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2017-06-10 19:39:21

Emi77
Member

Zmiana opiekunki w Niemczech

Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg. No chyba że jest wam tam tak dobrze że nikt nic nie planuje. Pozdrawiam z PL 😊🤗

Ostatnio edytowany przez Emi77 (2017-06-21 22:35:50)

#2 2021-01-22 11:40:11

malami4
New member

Re: Zmiana opiekunki w Niemczech

Polecam skontaktować sie z agenją Opieka Portus. Mają bardzo ciekawe oferty. Więc zanim pojedziesz wartos ię zastanowić jakie masz wymagania co do wyjazdu aby nie jechać w ślepo i potem się zrazić. Ja jeźdzę z firmą od kilku miesiecy więc wiem jaka jest różnica bo kiedyś też jeżdziłam sama. Tutaj mam opieke koordynatorki która wie co i jak

Reklama

Podobne tematy :

praca opiekunki - Dzień dobry. Chciałabym serdecznie polecić wyjazdy na zlecenie za pośrednictwem agencji Opieka Portus...

Praca opiekunki Niemcy ( cały kraj) - Witam serdecznie Poszukuje opiekunek do osób starszych ,do pracy na terenie całych Niemiec . Poniżej szczegóły oferty ...

Praca dla piekunki osoby starszej w Niemczech - Hej chciałam was zapytać czy korzystaliście z usług firmy eurocare znalazłam ofertę tej firmy na stronie http://eurocare...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Stopka forum