nie polecam nikomu tej firmy

Panie w biurze jak to ktoś napisał są przyjemne , ale nie na długo . potrafią być nieprzyjemne również . byłam niemile zaskoczona niestety . gdy powstały problemy panie przestały byc miłe ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Helper 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-05-17 15:38:01

misiunia44
New member

nie polecam nikomu tej firmy

Panie w biurze jak to ktoś napisał są przyjemne , ale nie na długo . potrafią być nieprzyjemne również . byłam niemile zaskoczona niestety . gdy powstały problemy panie przestały byc miłe .
ignorują pisma do nich skierowanie , czekam na odpowiedz od nich juz pół roku . przyznacie ze to kpina ....
nie wypłacono mi wszystkich obiecanych pieniedzy , nigdy ich szefowa nie jest osiągalna . zamierzam skierowac sprawę do inspekcji pracy , bo zastrzezeń mam jeszcze więcej
to typowa firma kogucik , nerwy można stracić , nie polecam nikomu pracy w tejze firmie.

#2 2011-05-25 16:04:57

helper24
New member

Re: nie polecam nikomu tej firmy

Szanowna Pani misiunia44. Jeżeli w jakikolwiek sposób poczuła się Pani zignorowana przez firmę Helper24, proszę skierować się do nas bezpośrednio. Bardzo zależy nam aby wyjeżdzające z nami Panie były zadowolone zarówno w trakcie pracy za granicą jak również po powrocie do domu. W związku z czym z miłą chęcią pomożemy Pani rozwiać wszyskie wątpliwości i wyjaśnić dręczące Panią pytania.

Pozdrawiam, Koordynator Helper24

#3 2012-01-16 15:57:16

elka19692
Member

Panie koordynatorze prosze napisac dlaczego oszukujecie ludzi?moja znajoma byla, powiedzieliscie jej ze rodzina byla z niej niezadowolona i nie zaplacili.ona dzwonila do rodziy i okazalo sie ze zaplacili wam a wy jej nie.a poza tym ona jednak pracowala a za kazda prace nalezy sie zaplata.nie nawidze jak ktos oszukuje a sam czerpie z kogos korzysci niczym alfons z prostytutki.

#4 2012-05-17 13:46:48

helper24
New member

Taka sytuacja jest niemożliwa. Domeną naszej działalności jest pomoc w pośrednictwie pracy i absolutnie tylko na tym się skupiamy.

Ostatnio edytowany przez helper24 (2012-05-21 09:35:07)

#5 2013-12-05 16:39:48

Maytaya
Member

elka19692 napisał:

Panie koordynatorze prosze napisac dlaczego oszukujecie ludzi?moja znajoma byla, powiedzieliscie jej ze rodzina byla z niej niezadowolona i nie zaplacili.ona dzwonila do rodziy i okazalo sie ze zaplacili wam a wy jej nie.a poza tym ona jednak pracowala a za kazda prace nalezy sie zaplata.nie nawidze jak ktos oszukuje a sam czerpie z kogos korzysci niczym alfons z prostytutki.

sorry ale nie wierze

#6 2013-12-09 12:06:34

elka19692
Member

nie wierzysz?no to uwazasz ze klamie tak?nie oklamuje innych,nie wymyslam i nie mam powodu do tego.chodzi tylko o to by inne osoby sie nie sparzyly tak jak ja kiedys.ja bylam z innej firmy i to co przezylam to nie zycze zadnej innej opiekunce.jestesmy tez ludzmi i kazdej z nas nalezy sie szacunek i powazne traktowanie.chcesz moze tel do osoby ktorej Firma nie zaplacila?

#7 2013-12-10 13:36:26

chmurka33
New member

Zszokowana jestem tym co piszecie. Nie wiem, ja pracuuje w helperze i wszystko jest w porzadku! Nigdy nikt mnie nie oszukal, a jak mialam klopot z babcia bo mi sie faktycznie ciezki przypadek trafil to babki z biura pomogly i po kilku tygodniach bylam juz u innej rodziny. Wszystko sie da zalatwic. Ja nie moge powiedzieć zlego slowa o tej firmie.

#8 2013-12-10 13:51:28

amelia
Przyjaciel Forum

chmurka33 napisał:

Zszokowana jestem tym co piszecie. Nie wiem, ja pracuuje w helperze i wszystko jest w porzadku! Nigdy nikt mnie nie oszukal, a jak mialam klopot z babcia bo mi sie faktycznie ciezki przypadek trafil to babki z biura pomogly i po kilku tygodniach bylam juz u innej rodziny. Wszystko sie da zalatwic. Ja nie moge powiedzieć zlego slowa o tej firmie.

O proszę " wyskoczyła sroce spod ogona"!  Jak ci się chce  zakładać konto na jeden wpis. Chyba nie myślisz, że uwierzę w twoje "dobre intencje". Jedna z nas jest naiwna i myślę że to nie ja big_smile.

#9 2013-12-11 00:28:24

agawron
New member

amelia napisał:

O proszę " wyskoczyła sroce spod ogona"!  Jak ci się chce  zakładać konto na jeden wpis. Chyba nie myślisz, że uwierzę w twoje "dobre intencje". Jedna z nas jest naiwna i myślę że to nie ja big_smile.

Dzień dobry. Z tej strony anna gawron. Amelio, nie rozumiem, czytam wiele for od dawna bez rejestracji, tutaj tez jestem często i zazwyczaj czytam jak tu ganisz nowych użytkowników, że w swoim pierwszym wpisie pozytywnie oceniają jakąś agencję. Czy to oznacza, że mam zacząć od wpisu negatywnego? A co jeżeli nie mam w zwyczaju wyrzucać swoich żali i czasu na rozmowy? Jesteś tu moderatorką czy reprezentujesz interesy wybranej agencji?

Zarejestrowałam się przed chwilą. Zacznę zatem od oczekiwanych negatywów: pracowałam dokładnie w 4 rożnych agencjach. Jeżdżę do Niemiec od 7 lat, w tym 1 rok na czarno. 3 agencje dały mi tak popalić, że wyjechałam bez nich. Oszukiwali na premiach, wysyłali do nowych rodzin, gdzie objawy były niezgodne z profilem podopiecznego, nie pomagali, utrudniali, trzymali stronę rodziny.

Wyjazd na czarno okazał się błędem. I tak trafiłam do Helper 24 (jestem też ze Śląska). Jestem z nimi od 2 lat. I tak jak chmurka bardzo ich sobie chwalę. Nie oszukują, płacą co do dnia, pomagają. I bardzo mi pomogli o czym pisać już nie chcę. Polecam ich swoim znajomym i to najlepsza rekomendacja. A wy tu dalej bijcie pianę i straszcie ludzi. Z drugiej strony im mniej opiekunek tym lepiej. Oczywiście i na Helpera znajdzie się negatyw. Naciskają na kolejne wyjazdy, co mnie osobiście drażni.

Pozdrawiam wszystkie optymistyczne i pracowite opiekunki.

#10 2013-12-11 00:33:49

agawron
New member

elka19692 napisał:

nie wierzysz?no to uwazasz ze klamie tak?nie oklamuje innych,nie wymyslam i nie mam powodu do tego.chodzi tylko o to by inne osoby sie nie sparzyly tak jak ja kiedys.ja bylam z innej firmy i to co przezylam to nie zycze zadnej innej opiekunce.jestesmy tez ludzmi i kazdej z nas nalezy sie szacunek i powazne traktowanie.chcesz moze tel do osoby ktorej Firma nie zaplacila?

elka19692 podeślij mi dane tej pani. Będę w przyszłym tygodniu w siedzibie Helpera i zapytam o jej sytuację, bo nie wierzę. Moja znajoma opiekunka została wyrzucona przez rodzinę i za kazdy przepracowany dzień dostala wynagrodzenie. Czy ta pani była w sądzie jeżeli to prawda to co piszesz? Przecież ma umowę. Nie da się nie zapłacić za wykonaną pracę. Czekam na dane. Chętnie jej pomogę, a przynajmniej zapytam o nią u koordynatorki.

#11 2013-12-11 14:59:06

amelia
Przyjaciel Forum

agawron napisał:

amelia napisał:

Dzień dobry. Z tej strony anna gawron. Amelio, nie rozumiem, czytam wiele for od dawna bez rejestracji, tutaj tez jestem często i zazwyczaj czytam jak tu ganisz nowych użytkowników, że w swoim pierwszym wpisie pozytywnie oceniają jakąś agencję. Czy to oznacza, że mam zacząć od wpisu negatywnego? A co jeżeli nie mam w zwyczaju wyrzucać swoich żali i czasu na rozmowy? Jesteś tu moderatorką czy reprezentujesz interesy wybranej agencji?

Zarejestrowałam się przed chwilą. Zacznę zatem od oczekiwanych negatywów: pracowałam dokładnie w 4 rożnych agencjach. Jeżdżę do Niemiec od 7 lat, w tym 1 rok na czarno. 3 agencje dały mi tak popalić, że wyjechałam bez nich. Oszukiwali na premiach, wysyłali do nowych rodzin, gdzie objawy były niezgodne z profilem podopiecznego, nie pomagali, utrudniali, trzymali stronę rodziny.

Wyjazd na czarno okazał się błędem. I tak trafiłam do Helper 24 (jestem też ze Śląska). Jestem z nimi od 2 lat. I tak jak chmurka bardzo ich sobie chwalę. Nie oszukują, płacą co do dnia, pomagają. I bardzo mi pomogli o czym pisać już nie chcę. Polecam ich swoim znajomym i to najlepsza rekomendacja. A wy tu dalej bijcie pianę i straszcie ludzi. Z drugiej strony im mniej opiekunek tym lepiej. Oczywiście i na Helpera znajdzie się negatyw. Naciskają na kolejne wyjazdy, co mnie osobiście drażni.

Pozdrawiam wszystkie optymistyczne i pracowite opiekunki.

Dzień dobry. W dalszym ciągu wydajesz mi się "podejrzana". Skoro od dawna czytasz nasze forum i od dawna wiesz o panujących tutaj zasadach, to dlaczego  nie przywitałaś się  i nie przedstawiłaś się.
Tak robi się zazwyczaj wszędzie i w każdym gronie.  Czy to w necie czy w rzeczywistości.
Nie będę ci robiła wykładu z zakresu zasad "savoir vivre", gdyż mniemam, że takowe znasz a to był po prostu zwykły "wypadek przy pracy".

Zaczęłaś od pierwszego posta chwalić firmę. (jakakolwiek by ona nie była) .  Jeśli jesteś choć trochę inteligentna i czytasz długo to forum to powinnaś wiedzieć, że 99% takich wpisów to firmy, które w próbują " ubijać" w ten sposób interes, niejednokrotnie okłamując lub nie mówiąc prawdy.

Większość autorów takich tekstów kończy swoją działalność na kilku postach.

Jeśli jesteś opiekunką, to nie powinnaś się dziwić, że zostałaś potraktowana tak, a nie inaczej. Zresztą to się jeszcze okaże.
Pozdrawiam również.

Ostatnio edytowany przez amelia (2013-12-11 14:59:51)

#12 2013-12-17 01:21:55

agawron
New member

Amelio, odpowiedziałam na Twoje pytanie wcześniej. Przywitałam się po zarejestrowaniu się w serwisie. Wcześniej byłam tylko czytelniczką, do czego mam prawo. Zmartwię Cię. Pochwaliłam Helpera, ale wczoraj po drodze do nich (Elko nie doczekałam się odpowiedzi i danych osoby, o której wspominałaś!) wstąpiłam do innej agencji, w której okazało się, że odprowadzają ZUS od 3713 złotych! Z bólem serca Helperowi podziękowałam za współpracę. Mam nadzieję, że nowa agencja będzie działała podobnie i że dobrze zrobiłam. Składki są jednak dla mnie bardzo ważne. I zawsze będę broniła swojego pracodawcy, jeżeli działa fair. A tak było z Helperem. Trochę z nimi przezyłam i nadal ich polecam tym, którzy szukają uczciwego traktowania i dużego wyboru ofert. Ale u nich składki ZUS są niższe, niestety. Pozdrowienia. Będę tu wpadała. I mam nadzieję, żę dobrze pisała o nowym pracodawcy.

#13 2013-12-17 10:36:51

kasia63
Member

Amelia - Ty masz naprawdę jakaś obsesję!!!Forum to nie jest Twój prywatny folwark ,żebyś uzurpowała sobie prawo do pouczania każdego  nowego uzytkownika.Od tego sa administratorzy i moderatorzy forum.Jesteś takim samym uzytkownikiem jak my wszyscy.Lubiłam to forum, ale bywam tu coraz rzadziej i coraz rzadziej sie udzielam.Twoje chorobliwe,wszechobecne "kierownikowanie" i "szkolenie" nowych i ta nieustąjaca podejrzliwość wobec każdego zniechęca nawet do przeglądania wątków.Nikt słowa dobrego napisac nie może bo "pani kierownik" zaraz wyskakuje z oskarżeniami.Nawet jak to prawda jest.Nie każdy nowy forumowicz to podszywająca sie firma -daj na luz ,kobieto.

#14 2013-12-17 12:46:00

amelia
Przyjaciel Forum

kasia63 napisał:

Amelia - Ty masz naprawdę jakaś obsesję!!!Forum to nie jest Twój prywatny folwark ,żebyś uzurpowała sobie prawo do pouczania każdego  nowego uzytkownika.Od tego sa administratorzy i moderatorzy forum.Jesteś takim samym uzytkownikiem jak my wszyscy.Lubiłam to forum, ale bywam tu coraz rzadziej i coraz rzadziej sie udzielam.Twoje chorobliwe,wszechobecne "kierownikowanie" i "szkolenie" nowych i ta nieustąjaca podejrzliwość wobec każdego zniechęca nawet do przeglądania wątków.Nikt słowa dobrego napisac nie może bo "pani kierownik" zaraz wyskakuje z oskarżeniami.Nawet jak to prawda jest.Nie każdy nowy forumowicz to podszywająca sie firma -daj na luz ,kobieto.

big_smile............

#15 2013-12-17 17:07:28

Yagga66
Member

Helper24? Dobrze wiedziec, a ta firma rekrutuje do UK czy do Niemiec?
Piszmy, dziewczyny wszystko co nam lezy na sercu, koniec z wyzyskiem i kretactwem twz agencji pracy

#16 2019-11-14 22:43:18

mia
New member

Nie polecam tej masakrycznej agencji zadnej opiekunce. Pieniadze na chorych i opiekunkach, bezczelność i kiczowatość, zero wsparcia, przejrzystosci i uczciwosci. Trzymajcie się z daleka od tej agencji, naprawdę. W Austrii kobieta blondyna także okropna. Już na wstępie chcą kilkadziesiąt euro do opiekunek, wywierając na nich presje. Warunki pracy okropne a w razie problemów opiekunki sa odsyłane do szefa…zalosne karygodne.

Reklama