Atrakcyjne stelle do wzięcia :(

Co w nim atrakcyjnego? Wynagrodzenie, całe 750 ojro i opiekunka młoda być ma :) i ten podopieczny jakoś tak muslimowato mi się kojarzy. Poszukiwana młoda opiekunka z językiem angielskim - 19/06/2017 Do opieki Pan Tahtaci urodzony w 1988, ma 178 cm wzrostu, waży 75 kg...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-06-01 23:53:36

ava
Member

Atrakcyjne stelle do wzięcia :(

Co w nim atrakcyjnego? Wynagrodzenie, całe 750 ojro i opiekunka młoda być ma smile i ten podopieczny jakoś tak muslimowato mi się kojarzy.

Poszukiwana młoda opiekunka z językiem angielskim - 19/06/2017

Do opieki Pan Tahtaci urodzony w 1988, ma 178 cm wzrostu, waży 75 kg. Pan od dziecka jest niepełnosprawny fizycznie. Psychicznie jest z nim wszystko w porządku. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się i ubieraniu. Je i pije samodzielnie. Mieszka w mieszkaniu, nie posiada zwierząt. Do pomocy przychodzi pielęgniarka. Poszukiwana opiekunka z podstawową znajomością niemieckiego i komunikatywną angielskiego.
Oferujemy:
wynagrodzenie - 750 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
znajmość języka angielskiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

http://www.opiekunki-forum.pl/oferty-pracy/11546/

#2 2017-06-02 00:00:00

ava
Member

Re: Atrakcyjne stelle do wzięcia :(

I kolejna atrakcja

OPIEKUNKA NA MIESIĄC DO SENIORA W OKOLICACH SIEGEN OD 11.06.2017R. PODSTAWY NIEMIECKIEGO! SPRAWDZONA OFERTA!
Ogłoszenie z 2017-05-31

Zaufany Partner
Nazwa: Caring Personnel ✓ zweryfikowano
Adres: 87-100 Toruń, Dominikańska 9 ✓ zweryfikowano
Telefon: 530843127 ? nie zweryfikowano
E-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl ✓ zweryfikowano
WWW: www.caringpersonnel.pl ✓ zweryfikowano
Certyfikat KRAZ: 13247 ✓ zweryfikowano

O naszej firmie
Jesteśmy agencją zatrudnienia rekrutującą do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Nasze standardy funkcjonowania zapewniają najwyższą satysfakcję zarówno klientom jak również pracownikom oraz osobom z nami współpracującym. Poza powyższym wyróżniamy się profesjonalną obsługą na każdym etapie współpracy, wyjątkową otwartością i elastycznym podejściem. Wykonując sumiennie i rzetelnie naszą pracę jesteśmy w stanie sprostać niemal każdym oczekiwaniom i wymaganiom klientów oraz zagwarantować, że osoba kierowana przez nas do pracy jest dobrze poinformowana i przygotowana do wykonywanych obowiązków.
Opis stanowiska
Poszukujemy serdecznej i ciepłej opiekunki dla 58-letniego Pana Davida, mieszkającego w miejscowości Hilchenbach (okolice Siegen). Pan David waży 103 kg i ma 178 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym. Podopieczny potrzebuje opiekuna/opiekunki od 11.06.2017 r.

STAN PODOPIECZNEGO:
•    Po wylewie
•    Hipertonia
•    Cukrzyca
•    Inkontynencja- cewnik
•    4 stopień niepełnosprawności
Wymagania
OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY:
•    Posiada  wystarczającą znajomość języka niemieckiego
•    posiada referencje
•    posiada doświadczenie w opiece osób starszych
•    jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•    pomoc w myciu
•    pomoc w higienie osobistej
•    opróżnianie worka cewnikowego
•    pomoc przy zmianie odzieży i obuwia
•    wsparcie/transfer podczas poruszania
•    pomoc podczas spożywania posiłku (krojenie)
•    prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie, zakupy
Nasza oferta
Miejscowość: Hilchenbach (okolice Siegen)
Termin rozpoczęcia: od 11.06.2017 r.
Czas trwania umowy:  1mc

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:
•    Osobny pokój
•    Internet
http://www.poloniusz.pl/o1-26i27h/

Czwarta sztufa, hipertonia i 103 kg wagi żywej.

#3 2017-06-02 09:38:34

barbara.b
Member

Ogloszenia te sa kierowane do pewnej grupy  ze tak  powiem nieskaplikowanych opiekunek, ktore jak sie cos ubierze w piekne slowa beda w to8 wierzyc tak dlugo jak dlugo beda Zyc. Nigdy nie zapomne tej kolezanki co robila bez przerwy obiadowej u dwoch osob i trojke zywila za 50 euro i myslala,ze pana boga za nogi zlapala.

#4 2017-06-02 10:19:30

mobilna
Member

Ten ostatni przypadek to generalnie kwalifikuje sie już do opieki stacjonarnej.

#5 2017-06-02 11:14:07

..?eto
Member

mobilna napisał:

Zaproponuj za tem swoją tę cudowną sthellę z dziadkiem.
Ach ! Przecież ona nie istnieje, zapomniałam, że  mam do czynienia z kłamczuchą i megalomanką.

#6 2017-06-02 11:45:42

barbara.b
Member

..?eto napisał:

mobilna napisał:

Ach ! Przecież ona nie istnieje, zapomniałam, że  mam do czynienia z kłamczuchą i megalomanką.

Zero a ty sie kurwa z choinki urwalas? Nie bylo cie nagle wpadasz i Pod kazdym postem atakujesz mobilna? Z tym podatkami niestety jest tak nasrane, ze nikt nie bedzie madry. Ja pracuje na niemieckich skladskladkach ale jednoczesnie oplacam ubezpieczenie w pl... Wiem Wiem podwojne ubezpieczenie... niestety stale ubezpieczenie jest dla mnie tak wazne, ze wbrew wszystkiemu je oplacam bo nie wiem ile bede na zleceniu i po przyjezdzie do domu musze byc ubezpieczona. W drodze do domu mus5e byc ubezpieczona a zjezdzam dopiero jak mi niemiecka umowa wygasa. Wiec Tetris sobie a Praktika sobie a na koniec nie bede wiedziala jak i gdzie sie rozlic5ac bo Jak mozna jednoczesnie pracowac 12 miesiecy w polsce i 10 w niemczech? Dlatego bede siedziala do upadlego na Tym zleceniu. W przyszlyn roku biore polska firme i tez siedze do upadlego a potem nigdy wiecej opieka. Nie ze wzgledu na niemieckie babki ale ze wzgledu na firmy, ktore tak konstuuluja umowy, czlowiek do ostatniej chwili nie wie na jakich warunkach bedzie pracowal a potem nie wiadomo co z tym zrobic. Jakby nie Fakt, ze stella mi odpowiada to bym juz dawno zjechala bo nie mam pojecia co ja na koniec zrobic z tym papierzyskami.
I odwal sie od mobilnej. Co innego jak sie ma powod, zeby kogos skrytykowac a co innego jak sie zu wpada i z jakis osobistych przyczyn robi sie na kogos nagonke. Mobilna napisala co wiedziala. Prawnicy i Radcy podatkowi moga lamac glowe nad naszymi podatkami a ty wpadlas i procz wyzwisk nie wnioslas nic do tematu.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-06-02 11:52:22)

#7 2017-06-02 12:33:38

mobilna
Member

160 euro i dyplomowany sztojeberater zrobi ci podatki , podbije pieczatke i objasni co i jak.

#8 2017-06-02 13:26:35

mobilna
Member

..?eto napisał:

mobilna napisał:

Jesli masz watpliwosci to zapraszam do weryfikacji , bez obaw .
Nie widzę powodu by proponowac to co sobie wypracowałam ciezką pracą i odpowiednim zachowaniem.
Dobra i uczciwa opiekunka bedzie tu polecana i nie musi sie martwic o pracę.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-06-02 13:28:58)

#9 2017-06-02 16:44:33

bozencina50
Member

barbara.b napisał:

Ja pracuje na niemieckich skladskladkach ale jednoczesnie oplacam ubezpieczenie w pl... Wiem Wiem podwojne ubezpieczenie... niestety stale ubezpieczenie jest dla mnie tak wazne, ze wbrew wszystkiemu je oplacam bo nie wiem ile bede na zleceniu i po przyjezdzie do domu musze byc ubezpieczona. W drodze do domu mus5e byc ubezpieczona a zjezdzam dopiero jak mi niemiecka umowa wygasa. Wiec Tetris sobie a Praktika sobie a na koniec nie bede wiedziala jak i gdzie sie rozlic5ac bo Jak mozna jednoczesnie pracowac 12 miesiecy w polsce i 10 w niemczech?
.

Baśka , mówiłam ci ,żebyś na ten czas jak jesteś na zleceniu brala sobie z polskiej firmy urlop bezpłatny.Ja tak robie.Wtedy nie ma podwojnego opodatkowania.

Dziewczyny trochę mi namieszałyscie w glowie.Jak ja pracuje jako pracownik oddelegowany , to rozliczam sie w Polsce ? Tak ?
Bo tak sie rozliczalam .Dostalam PIT z mojej polskiej firmy i PIT z agencji .To razem rozliczylam w Polsce.
Omco chodzi z tymi 183 dniami ? To też dotyczy pracownikow odelegowanych?

#10 2017-06-02 17:00:12

mobilna
Member

Pracowników oddelegowanych dotyczy czas 18 miesiecy po których musi wymienić  pacjenta .
Osoby na gewerbie powinny mieć minimum dwóch lub trzech klientów rocznie.

Tak , rozliczasz sie w Polsce.

#11 2017-06-02 17:18:01

bozencina50
Member

mobilna napisał:

Pracowników oddelegowanych dotyczy czas 18 miesiecy po których musi wymienić  pacjenta .
Osoby na gewerbie powinny mieć minimum dwóch lub trzech klientów rocznie.

Tak , rozliczasz sie w Polsce.

Acha .Dzięki smile

#12 2017-06-02 17:22:39

barbara.b
Member

bozencina50 napisał:

barbara.b napisał:

Ja pracuje na niemieckich skladskladkach ale jednoczesnie oplacam ubezpieczenie w pl... Wiem Wiem podwojne ubezpieczenie... niestety stale ubezpieczenie jest dla mnie tak wazne, ze wbrew wszystkiemu je oplacam bo nie wiem ile bede na zleceniu i po przyjezdzie do domu musze byc ubezpieczona. W drodze do domu mus5e byc ubezpieczona a zjezdzam dopiero jak mi niemiecka umowa wygasa. Wiec Tetris sobie a Praktika sobie a na koniec nie bede wiedziala jak i gdzie sie rozlic5ac bo Jak mozna jednoczesnie pracowac 12 miesiecy w polsce i 10 w niemczech?
.

Baśka , mówiłam ci ,żebyś na ten czas jak jesteś na zleceniu brala sobie z polskiej firmy urlop bezpłatny.Ja tak robie.Wtedy nie ma podwojnego opodatkowania.

Dziewczyny trochę mi namieszałyscie w glowie.Jak ja pracuje jako pracownik oddelegowany , to rozliczam sie w Polsce ? Tak ?

Bo tak sie rozliczalam .Dostalam PIT z mojej polskiej firmy i PIT z agencji .To razem rozliczylam w Polsce.
Omco chodzi z tymi 183 dniami ? To też dotyczy pracownikow odelegowanych?

Moja Sisters patrzyla na Tel urlopu bezplatny ale wtedy jej jakies totalnie glupoty wyszly. Ale juz chyba po Probleme. Chcialam przedluzyc ale Firma po tym jak sie czepilam, ze nie placa podatkow nie odbiera Telefonu. Tak wiec raczej zjade i po klopocie. Jak wyjade ponownie na polskich mowie zlecenie to mi nie przeszkadza, ze jestem zatrudniona tez u Sisters. I po klopocie. W sumie nie ma tu co kwitnac. Wygpda, ze ja pietdole ale dla mnie chyba za nudno. Nic na sile. Do tego hab ja miala bym sie w de rozluczs jak ja nie mam tu Meldung? Totalnie pojebpojebana sytuacji.

#13 2017-06-03 22:41:29

ava
Member

Centrum Językowe Konik24
www.pracadlaopiekunek24.pl
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
OPIS STANOWISKA
Miejsce pracy: Niemcy , Munchen 80637- nr oferty: 228/06
Termin wyjazdu: od 29.06.2017
Wynagrodzenie: 1000 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani, lat 90, o wadze 63 kg. Seniorka choruje na demencje, osteoporozę, zakłócenia układu krążenia, depresję, inkontynencję i wysokie ciśnienie. Pani miewa również częste biegunki. Podopieczna jest osobą leżącą. Jest cewnikowana i trzeba zmieniać jej pieluchy oraz wkładki. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz balkonik. Wymagana pomoc we wszystkich czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Pani cierpi również na zakłócenia podczas przełykania pokarmów. Spożywa pokarmy głównie w formie płynnej lub bardzo malutkich kawałkach. Trzeba wstawać w nocy ok.3x
WYMAGANIA
Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język komunikatywny/podstawowy +
doświadczenie

„Jest cewnikowana i trzeba zmieniać jej pieluchy oraz wkładki”. To może lepiej cewnik wymienić?
„Podopieczna jest osobą leżącą” „Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz balkonik.” Balkonik to dla opiekunki, bo jak się cyborg obrobi przy tych durchwalach, przeciekającym cewniku, karmieniu pojeniu, to na nocnej szychcie przy tym balkoniku drepce. A po co to spać chodzić, skoro w nocy „około 3 razy” wstawać trzeba?

#14 2017-06-04 07:31:42

barbara.b
Member

ava napisał:

Centrum Językowe Konik24
www.pracadlaopiekunek24.pl
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
OPIS STANOWISKA
Miejsce pracy: Niemcy , Munchen 80637- nr oferty: 228/06
Termin wyjazdu: od 29.06.2017
Wynagrodzenie: 1000 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani, lat 90, o wadze 63 kg. Seniorka choruje na demencje, osteoporozę, zakłócenia układu krążenia, depresję, inkontynencję i wysokie ciśnienie. Pani miewa również częste biegunki. Podopieczna jest osobą leżącą. Jest cewnikowana i trzeba zmieniać jej pieluchy oraz wkładki. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz balkonik. Wymagana pomoc we wszystkich czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Pani cierpi również na zakłócenia podczas przełykania pokarmów. Spożywa pokarmy głównie w formie płynnej lub bardzo malutkich kawałkach. Trzeba wstawać w nocy ok.3x
WYMAGANIA
Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język komunikatywny/podstawowy +
doświadczenie

„Jest cewnikowana i trzeba zmieniać jej pieluchy oraz wkładki”. To może lepiej cewnik wymienić?
„Podopieczna jest osobą leżącą” „Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz balkonik.” Balkonik to dla opiekunki, bo jak się cyborg obrobi przy tych durchwalach, przeciekającym cewniku, karmieniu pojeniu, to na nocnej szychcie przy tym balkoniku drepce. A po co to spać chodzić, skoro w nocy „około 3 razy” wstawać trzeba?

😂

#15 2017-06-08 23:22:01

ava
Member

Promocja, dwie babki w cenie jednej tongue

Do opieki Pani Erika w wieku 90 lat. Seniorka choruje na słabość starczą i parkinsona. Mimo to jest osobą dosyć mobilną, porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika. Na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka samodzielnie się kąpie i wykonuje higienę ciała, należy ją monitorować. Kobieta kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, asekuracyjnie nosi wkładki. Codziennie przychodzi do pani Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Druga seniorka jest po przebytym udarze, w skutek którego porusza się na wózku inwalidzkim. Kobieta potrzebuje pomocy w czynnościach higienicznych, ubieraniu i kąpielach. Sytuacja mieszkaniowa: dom jednorodzinny , zakupy do 30 min pieszo. Duże zakupy przejmuje rodzina. Na miejscu jest internet.

http://www.opiekunki-forum.pl/oferty-pracy/11609/

#16 2017-06-08 23:25:37

ava
Member

„legalna praca i godna płaca to MY smile

Legalnie i za godne 1000 ojro możesz ponosić na własnych rękach 80 kilo, w bonusiku koteczek big_smile

Do opieki podopieczna - 72lata, 166 cm, 80 kg - chorująca na demencję i inkontynencję. Pani ma cewnik. Dodatkowo podopieczna ma problemy z poruszaniem się, siedzi na wózku i wymagany jest transfer. Seniorka potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, higienie i czynnościach domowych. Je samodzielnie. Podopieczna posiada kotka.

http://www.opiekunki-forum.pl/oferty-pracy/11590/

#17 2017-06-08 23:39:02

ava
Member

Niejaka Mariola oferuje leżącą babuszkę z demencją i sondą, bardzo prostą w obsłudze big_smile w pakieciku opiekunkowym  pis, kury i paw big_smile

Opiekunka w Nettetal od zaraz
Nr. 226817 Nettetal dodane 7 czerwca 2017, 14:54

•    Rodzaj współpracy: Inny
•    Wymiar pracy: PełenInny
•    Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
Zakres obowiązków
•    opieka nad babcia lezaca. demencja
Wymagania
•    prawo jazdy albo jest rower do dyspozycji. Do sklepu 10 min na rowerze Breyell.
Oferujemy
•    parca w opiekunstwie
Wynagrodzenie
•    Od: 0€
•    Do: 0€
opieka nad babcia lezaca, sonda bardzo prosta obsluga, domek, pies, kury, paw, badzo ladnie, samochod do dyspozycji, zakupy tylko dla siebie, dobra praca od zaraz do 15 sierpnia. Wynagrodzenie bardzo dobre, Reszta informacji telefonicznie, osoba kontaktowa Mariola - odbiera telefon

https://www.mypolacy.de/niemcy,0/praca/ … z-2,226817

#18 2017-06-09 06:19:28

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać, przeglądając niektóre oferty........ Niech ciapatych wezmą do pomocy, i tak nic nie robią

#19 2017-06-09 06:45:23

barbara.b
Member

copyfield napisał:

Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać, przeglądając niektóre oferty........ Niech ciapatych wezmą do pomocy, i tak nic nie robią

Moze te kury i pawia ktos inny obrabia. Mialam babke z kurami to ziec przychodzil do kur tylko przez pare dni jak pojechal na urlop zbieralam jaja i musialam im czym sypnac. Juz sie boje chwili,gdy zaczne szukac nowego zlecenia.

#20 2017-06-09 07:54:25

copyfield
Member

barbara.b napisał:

Moze te kury i pawia ktos inny obrabia. Mialam babke z kurami to ziec przychodzil do kur tylko przez pare dni jak pojechal na urlop zbieralam jaja i musialam im czym sypnac. Juz sie boje chwili,gdy zaczne szukac nowego zlecenia.

Tak z ciekawości. Jak zbierałaś te jaja, to musiałaś się z nich rozliczać ???? smile. A gdyby ci kura padła to co ????? Z twojego OC straty by pokryto???
U mojej babki, kur nie mam. Ważniejsze jednak jest karmienie ptaszków. Cały rok kupuje ziarnka słonecznika i ja muszę rano sypać. Ona to robi po obiedzie. Prowadzić kontrolę ile Ziarek jeszcze mamy, co by nie zabrakło.
Na pierwszym miejscu jest apteka i wszelkie suplementy na drugim pokarm dla ptaków....jak coś zostanie to jedziemy kupować prowiant dla nas. Może trochę w krzywym zwierciadle - ale tak jest naprawdę

Ostatnio edytowany przez copyfield (2017-06-09 07:55:47)

#21 2017-06-11 22:39:04

ava
Member

copyfield napisał:

No wiesz, a kto by modły uskuteczniał gdyby oni pracować mieli ? tongue
Czytałam relację opiekunki, do której podopiecznego przychodził muzułmanin z pflegedienstu. Słyszy dziewczyna wrzaski z łazienki, biegnie na pomoc. Drzwi do łazienki zablokowane. Zebrała się w sobie i pcha, udało się big_smile Podopieczny w wannie siedzi i krzyczy a muzułmanin na rozłożonym dywaniku łbem o podłogę wali.
Gdzieś tam czytałam , że fabrykę zamknęli, bo cała linia musiała na ichnie modły stawać big_smile Albo bojówki islamskiej policji szariatu latają po ulicach, a sąd stwierdza że to jest zgodne z niemieckim prawem. Oni przyjechali dżizję brać a nie rączki sobie urabiać.

#22 2017-06-11 22:41:26

ava
Member

Gdyby ktoś nie wiedział co robić na urlopie, to można wypoczywać tak big_smile

Super Oferta na czas urlopu wypoczynkowego!

Seniorka ma na imię Erika i ma 76 lat. Porusza się na wózku. Podopieczną tranferuje się za pomocą Liftu. Pokój i łazienka są specjalnie dostosowane do seniorki. Pani Erika jest przyzwyczajona do współpracy z Opiekunem/ką, słucha się i wykonuje to, o co się ją prosi. Lubi spacery i wspólne oglądanie telewizji. Poza tym ma bardzo sympatyczne usposobienie. Seniorka mieszka wraz z córką i jej mężem.

http://www.opiekunki-forum.pl/oferty-pracy/11599/

#23 2017-06-11 22:43:12

ava
Member

A tutaj agenturka zapewnia „Darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika” i od razu wiadomo kto zacz i kogo poszukuje.

http://www.poloniusz.pl/o1-26iha0/

#24 2017-06-11 22:45:24

ava
Member

Ktoś niedawno pytał, jak się pracuje u arystokracji.
Zlecenie do grafini big_smile Lekkie się nazywa big_smile 

OPIEKUNKA Z DOBRYM NIEMIECKIM DO SENIORKI Z KOLONII OD 30.06.2017 -1300 EURO - LEKKA STELLA

Naszą Podopieczną jest 76 letnia Seniorka, która była lekarką. Pochodzi z rodziny szlacheckiej, lekarskiej. Jest osobą wysportowaną i spokojną. Mieszka sama w domu jednorodzinnym 160 m2. Seniorka cierpi na demencję przez co ma ograniczone umiejętności komunikacyjne. Nie jest agresywna, ani nie ucieka. Porusza się samodzielnie. Dobrze słyszy, nosi okulary.

•    Pflegestufe: 1
•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm
•    Interwencje nocne: nie
•    Zgłoszone schorzenia: demencja
Do obowiązków opiekunki będzie należało: jeżdżenie samochodem, pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu, wsparcie przy kąpielach (także przypominanie o kąpielach oraz konieczności zmiany ubrań), gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów,  ustalanie i pilnowanie terminów u lekarza, logopedy, ergoterapeuty i grupy sportowej. Codzienna stymulacja: granie w gry, czytanie, wspólne gotowanie i zakupy. Bardzo ważne jest aby aktywować Seniorkę i angażować Seniorkę we wszystkie wykonywane czynności.
Rodzina myśli o długofalowej współpracy z Opiekunką. Na miejsce nie przychodzi pielęgniarka.
Jest możliwość porozmawiania z opiekunką na miejscu.

http://www.poloniusz.pl/o1-26kf60/

#25 2017-06-12 06:21:27

copyfield
Member

ava napisał:

Zlecenie do grafini big_smile Lekkie się nazywa /

Ja pracowałem - To zależy od układu i od graffa. Jednego lekarza wspominam mile.
Mojego Grafa także - pisał i wydzwaniał, żebym powrócił, jednak nie mogę zdradzić "mojej  babki".
Tylko Grafa trzeba ustawić na samym początku.... Mój jak zaczął z parteru wołać do mnie "Ding" czy cośiik w tym stylu to nie reagowałem aż ochrypł.... Potem zszedłem z umową i ......pokazałem godziny i zakres obowiązków moich.....i było OK

#26 2017-06-12 06:54:47

barbara.b
Member

copyfield napisał:

barbara.b napisał:

Tak z ciekawości. Jak zbierałaś te jaja, to musiałaś się z nich rozliczać ???? smile. A gdyby ci kura padła to co ????? Z twojego OC straty by pokryto???
U mojej babki, kur nie mam. Ważniejsze jednak jest karmienie ptaszków. Cały rok kupuje ziarnka słonecznika i ja muszę rano sypać. Ona to robi po obiedzie. Prowadzić kontrolę ile Ziarek jeszcze mamy, co by nie zabrakło.
Na pierwszym miejscu jest apteka i wszelkie suplementy na drugim pokarm dla ptaków....jak coś zostanie to jedziemy kupować prowiant dla nas. Może trochę w krzywym zwierciadle - ale tak jest naprawdę

Copy to nie byla jakas chodowle tylko trzy czy cztery kurki 😁i dlaczego kura miala by zd3chnac 😂

#27 2017-06-12 07:42:11

copyfield
Member

barbara.b napisał:

copyfield napisał:

barbara.b napisał:

Copy to nie byla jakas chodowle tylko trzy czy cztery kurki 😁i dlaczego kura miala by zd3chnac 😂

Zawsze kura może zdechnąć, lis może porwać.....itd. Ja się z ptaków nie rozliczam. Babka mówi tylko, żę widzi np mniej sikorek czy innych ....tam.

#28 2017-06-12 07:46:55

mobilna
Member

ava napisał:

OPIEKUNKA Z DOBRYM NIEMIECKIM DO SENIORKI Z KOLONII OD 30.06.2017 -1300 EURO - LEKKA STELLA

Naszą Podopieczną jest 76 letnia Seniorka, która była lekarką. Pochodzi z rodziny szlacheckiej, lekarskiej. Jest osobą wysportowaną i spokojną. Mieszka sama w domu jednorodzinnym 160 m2. Seniorka cierpi na demencję przez co ma ograniczone umiejętności komunikacyjne. Nie jest agresywna, ani nie ucieka. Porusza się samodzielnie. Dobrze słyszy, nosi okulary.

•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm
Do obowiązków opiekunki będzie należało: jeżdżenie samochodem, pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu, wsparcie przy kąpielach (także przypominanie o kąpielach oraz konieczności zmiany ubrań), gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów,  ustalanie i pilnowanie terminów u lekarza, logopedy, ergoterapeuty i grupy sportowej. Codzienna stymulacja: granie w gry, czytanie, wspólne gotowanie i zakupy. Bardzo ważne jest aby aktywować Seniorkę i angażować Seniorkę we wszystkie wykonywane czynności.
Rodzina myśli o długofalowej współpracy z Opiekunką. Na miejsce nie przychodzi pielęgniarka.

Nie dopatrzyłam się niczego nienormalnego w tym ogłoszeniu.

#29 2017-06-12 07:56:34

mobilna
Member

ava napisał:

A tutaj agenturka zapewnia „Darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika” i od razu wiadomo kto zacz i kogo poszukuje.

Mnóstwo osób jest zadłuzonych.Prawie kazda agencja teraz pyta o zajęcia komornicze, bo nie chca miec problemu ze ściąganiem wierzytelnosci . Z drugiej strony agencje wykorzystuja ten fakt , wiadomo że osoba aplikujaca do pracy i stojaca przed widmem windykacji przyjmie kazdą ofertę  w myśl zasady " tonacy brzytwy sie chwyta "

#30 2017-06-15 23:04:28

ava
Member

mobilna napisał:

ava napisał:

•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm

Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia big_smile
Ja widzę to jako pracownik najemny, któremu płaci się za czas pracy. W umowach mamy po 40 godzin tygodniowo, a w tym ogłoszeniu to babkę mamy non stop na karku. Podobno w nocy jest spokój. Tylko jak długa jest ta noc?

Ja tutaj mam logopedkę 2 razy w tygodniu po 45 minut , ergoterapeutkę 2 razy po 45 minut i krankengimnastyczkę 2 razy po pół godziny. Towarzystwo z dostawą do domu. Młyn codziennie od rana. Każdej muszę lecieć otworzyć, z każdą parę słów zamienić i czas leci. Dobrze, że mam pflegedienst i betrojerki. Nie wyobrażam sobie, żeby 6 razy w tygodniu wozić pannę na terapie na tym moim zadopiu. Kolonia to więcej czasu na jazdę , uwzględnienie korków a na czas trzeba zdążyć. Gdzie jeszcze jakiś fryzjer, fusspflege, lekarze, zakupy i inne nieprzewidziane wyjazdy? A przecie jeszcze chałupkę ogarnąć trzeba, coś upichcić, coś zakupić, coś uprać, przeprasować. Aktywizacja tzw tysz big_smile A 40  godzin tygodniowo nie jest z gumy przecie i do 48 godzin na dobę rozciągnąć się nie da tongue
Wprawdzie nie napisali ile tych wyjazdów w tygodniu jest, ale z mojego doświadczenia przy demenciakach wynika, że ze 2 razy ergo i 2 razy logo w tygodniu, no tu  jeszcze  jakieś grupy sportowe.
Kiedyś miałam takiego artystę, z którym 4 razy w tygodniu na terapie jeździłam od 9-tej do 14, 30 plus droga. Tylko tam to mnie nic nie obchodziło, oprócz dziadka, obiady jedliśmy w klinice.
Innym razem miałam taką artystkę, co się pół kropelki kremu smarowała i smarowała. Te pól kropelki to jej wystarczyło na wykremowanie twarzy i rąk do łokci. W tym czasie to ja zdążyłam ogarnąć jej sypialnię, polecieć do piwnicy i pranie postawić, kible góra i dół oblecieć i jeszcze trochę poczekać. Jak skończyła śniadanie jeść to ja prawie obiad miałam gotowy. Kiedyś byłyśmy proszone na urodzinową kawę do synusia. Jak się zaczęła pindrzyć to 2 godziny spóźnienia. Telefonów z 5 od syneczka, bo czeka. Jak w końcu dotarłyśmy to solenizant musiał gdzieś lecieć. Weź tu taką pospiesz bo terminy big_smile

Chyba mamy  tu do czynienia z galopująca  demencją . Kobieta ma przecież dopiero  76 lat.  Rodzinka grafiowsko lekarska oczekuje, że pomoc domowa będzie włączać babuszkę we wszystkie czynności domowe, w ramach aktywizacji. No to chyba ta pomoc domowa 48 godzin na dobę będzie zasuwać, jak przy wszelakich czynnościach babkę aktywizować będzie, do tego gry, czytanie i insze atrakcje.
Gdyby ta grafiowsko lekarska rodzinka trochę zrozumienia dla tej biednej pomocy miała, to by kogoś do ogarnięcia 160 m domu zorganizowała, jakieś przedszkole, albo inne wspomożenie. A oni długofalowego robota poszukują a wymagań  od cholery, a jak te wymogi w czasie zmieścić to już nie pomyśleli, bo i po co, niech się pomoc domowa gimnastykuje. A to demencja i lepiej nie będzie, tylko gorzej.

I tak jeszcze, z życia wzięte. Ta opiekunka co mnie ostatnio zmieniała, uskarżała się że u ostatniej babki straciła na wadze 6 czy 8 kilo i anemię leczy. Podobno nie z pustek w lodówce ta anemia się wzięła, ale  właśnie był to skutek pracy jako kierowca od rana do nocy. Babka jakaś terminowa ponoć była, i tylko na telefonie wisiała i terminy robiła.  Wyjazd rano i powrót wieczorem. A jak już wróciły to jeszcze wróble czy insze wrony z dachu musiała zganiać, bo babce dach paskudziły big_smile I to się nazywa dobra opiekunka tongue

#31 2017-06-16 07:39:17

barbara.b
Member

copyfield napisał:

barbara.b napisał:

copyfield napisał:

Zawsze kura może zdechnąć, lis może porwać.....itd. Ja się z ptaków nie rozliczam. Babka mówi tylko, żę widzi np mniej sikorek czy innych ....tam.

No tak. Lis by porwal kure a oni by mnie posadzili, ze zjadlam 😂czasami jajek sie niemogli doliczyc. Wcuesniej zbierali i jak byla pelna lodowka brali po 10 jajek do siebie. A ja pieklam cista i nigdy nie bylo jajek.nawet czasami trzeba bylo dokupic 😂

#32 2017-06-16 07:44:16

barbara.b
Member

mobilna napisał:

ava napisał:

•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm

Haha ja sie dopatrzylam- wysportowana szlachta brrr boje sie takich ludzi jako gruba polska opiekunka 😂

#33 2017-06-16 07:47:04

barbara.b
Member

mobilna napisał:

ava napisał:

Mnóstwo osób jest zadłuzonych.Prawie kazda agencja teraz pyta o zajęcia komornicze, bo nie chca miec problemu ze ściąganiem wierzytelnosci . Z drugiej strony agencje wykorzystuja ten fakt , wiadomo że osoba aplikujaca do pracy i stojaca przed widmem windykacji przyjmie kazdą ofertę  w myśl zasady " tonacy brzytwy sie chwyta "

Dokladnie. Firma szukajaca opiekunek, ktore skusza sie na ta pomoc prawna to Firma, ktora liczyc na to, ze w zwiazku ze swoja sytuacja materialna i dodatkowe pomoc ktora oferuja bedzie siedziala na zleceniu Bez wzgledu na wszystko.

#34 2017-06-16 07:59:33

barbara.b
Member

ava napisał:

mobilna napisał:

ava napisał:

•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm

Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia big_smile
Ja widzę to jako pracownik najemny, któremu płaci się za czas pracy. W umowach mamy po 40 godzin tygodniowo, a w tym ogłoszeniu to babkę mamy non stop na karku. Podobno w nocy jest spokój. Tylko jak długa jest ta noc?

Ja tutaj mam logopedkę 2 razy w tygodniu po 45 minut , ergoterapeutkę 2 razy po 45 minut i krankengimnastyczkę 2 razy po pół godziny. Towarzystwo z dostawą do domu. Młyn codziennie od rana. Każdej muszę lecieć otworzyć, z każdą parę słów zamienić i czas leci. Dobrze, że mam pflegedienst i betrojerki. Nie wyobrażam sobie, żeby 6 razy w tygodniu wozić pannę na terapie na tym moim zadopiu. Kolonia to więcej czasu na jazdę , uwzględnienie korków a na czas trzeba zdążyć. Gdzie jeszcze jakiś fryzjer, fusspflege, lekarze, zakupy i inne nieprzewidziane wyjazdy? A przecie jeszcze chałupkę ogarnąć trzeba, coś upichcić, coś zakupić, coś uprać, przeprasować. Aktywizacja tzw tysz big_smile A 40  godzin tygodniowo nie jest z gumy przecie i do 48 godzin na dobę rozciągnąć się nie da tongue
Wprawdzie nie napisali ile tych wyjazdów w tygodniu jest, ale z mojego doświadczenia przy demenciakach wynika, że ze 2 razy ergo i 2 razy logo w tygodniu, no tu  jeszcze  jakieś grupy sportowe.
Kiedyś miałam takiego artystę, z którym 4 razy w tygodniu na terapie jeździłam od 9-tej do 14, 30 plus droga. Tylko tam to mnie nic nie obchodziło, oprócz dziadka, obiady jedliśmy w klinice.
Innym razem miałam taką artystkę, co się pół kropelki kremu smarowała i smarowała. Te pól kropelki to jej wystarczyło na wykremowanie twarzy i rąk do łokci. W tym czasie to ja zdążyłam ogarnąć jej sypialnię, polecieć do piwnicy i pranie postawić, kible góra i dół oblecieć i jeszcze trochę poczekać. Jak skończyła śniadanie jeść to ja prawie obiad miałam gotowy. Kiedyś byłyśmy proszone na urodzinową kawę do synusia. Jak się zaczęła pindrzyć to 2 godziny spóźnienia. Telefonów z 5 od syneczka, bo czeka. Jak w końcu dotarłyśmy to solenizant musiał gdzieś lecieć. Weź tu taką pospiesz bo terminy big_smile

Chyba mamy  tu do czynienia z galopująca  demencją . Kobieta ma przecież dopiero  76 lat.  Rodzinka grafiowsko lekarska oczekuje, że pomoc domowa będzie włączać babuszkę we wszystkie czynności domowe, w ramach aktywizacji. No to chyba ta pomoc domowa 48 godzin na dobę będzie zasuwać, jak przy wszelakich czynnościach babkę aktywizować będzie, do tego gry, czytanie i insze atrakcje.
Gdyby ta grafiowsko lekarska rodzinka trochę zrozumienia dla tej biednej pomocy miała, to by kogoś do ogarnięcia 160 m domu zorganizowała, jakieś przedszkole, albo inne wspomożenie. A oni długofalowego robota poszukują a wymagań  od cholery, a jak te wymogi w czasie zmieścić to już nie pomyśleli, bo i po co, niech się pomoc domowa gimnastykuje. A to demencja i lepiej nie będzie, tylko gorzej.

I tak jeszcze, z życia wzięte. Ta opiekunka co mnie ostatnio zmieniała, uskarżała się że u ostatniej babki straciła na wadze 6 czy 8 kilo i anemię leczy. Podobno nie z pustek w lodówce ta anemia się wzięła, ale  właśnie był to skutek pracy jako kierowca od rana do nocy. Babka jakaś terminowa ponoć była, i tylko na telefonie wisiała i terminy robiła.  Wyjazd rano i powrót wieczorem. A jak już wróciły to jeszcze wróble czy insze wrony z dachu musiała zganiać, bo babce dach paskudziły big_smile I to się nazywa dobra opiekunka tongue

Co Prada to prawda. Mialam babke co miala codziennie Termins. Na szczescie wyrabialysmy sie do obiadu. Po obiedzie tylko co drugi dzien wypad do dziadka do domu starcow, codziennie kawa i kolacja. Mi to odpowiadalo. Sprzatanie raz w tygodniu, wypadku wtedy nie bylo. Czas byl super zorganizowany. Mysle, te jak taka babka lubi wychodzic to na poczatku trzeba ustalic w jakich godzinach i Tyle. O ona sie do tego stosuje i opiekunka. T ta jedna kumata jaka mialam zawsze pytalpytalam Wieczorem co roboty nadtepnego dnia i nie jezdzilam Bez posilku. Jak wiedzialam, ze wrocimy w Porte obiadowej mialam jakis szybko posilek e zanadrzu, zeby obiad byl punktualnie i zebym miala przerwe. Organizacja czasu to nie chodzi o to ze jezdzisz z babka od Rama do nocy tylko ze z nia wspolpracujesz i wspomne sie ustala co i jak. No Ale jak juz pisalam- my slugi myslimy, ze musimy... sie kompletnie podporzadkowac jakbysmy wlasnego rozumu i wolnej woli nie mieli. Dodam jeszcze tylko tyle, ze z tego co widze to wiekszosc niemcow nawet tego od nad nie oczekuje. Woli istoty myslace.. no ale na polskich slugasow Bez wlasnego umysl nie ma sposobu. Moze dlatego, ze w pl tez wiekszosc osob sie pidporzafkowuje. Pierw rodzicom, mezowi, dziecdzieciom. Wyssane z mlekiem Matki.
No ale znosze sie z czasem jaki potrzebna jest do aktywizacji, czy mycia. Bo i babki pol godziny spacerze z demencyjny to godzina pracy- namawianie, dyskusja o cuuchach jakie trzeba ubrac, czekanie az babka w stanie, ubierze sie,  wyjdzie, kilka razy wroci sprawdzic, czy Sekretariat wlaczona, czy zaluje zaciagniete, po parasolke bo moze podac, sprawdzic czy drzwi napewno zamknuete bo nie Ufa opiekunce, ze zamknela..  A wspomne gotowanie zamiast pol godziny to nawet nie chce mysle ile by to zajelo z podopieczny. Nigdy ale to nigdy nie gotuje i sie sprzatam z podopieczna. Czasu by mi zabraklo.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-06-16 08:03:25)

#35 2017-06-16 08:14:11

mobilna
Member

Pacjentka z tego zlecenia ma dopiero 76 lat . Nie bede spekulowac o jej stanie , bo tego dowie sie z pewnoscią osoba aplikują na takie miejsce.Przed laty miałam w Kolonii podobny przypadek i spokojnie da się te terminy ogarnać.
Przy okazji ...nigdy w Kolonii nie stałam w korku , na autostradzie owszem ale w miescie nie.

#36 2017-06-16 23:18:38

ava
Member

mobilna napisał:

Pacjentka z tego zlecenia ma dopiero 76 lat . Nie bede spekulowac o jej stanie , bo tego dowie sie z pewnoscią osoba aplikują na takie miejsce.Przed laty miałam w Kolonii podobny przypadek i spokojnie da się te terminy ogarnać.
Przy okazji ...nigdy w Kolonii nie stałam w korku , na autostradzie owszem ale w miescie nie.

A po co spekulować, przecie fakty podali. Była lekarką, czyli mózgu cale życie używała. W wieku lat 76-ściu trzeba jej czytać, czyli degeneracja mózgu postępuje szybko. A o stanie zdrowia to się opiekunka dowie na miejscu big_smile
Nie tylko terminy , ale wszystko da się ogarnąć big_smile  Tylko dlaczego kosztem opiekunki?

#37 2017-06-16 23:48:05

ava
Member

To sobie chyba rozmowny senior nie pogada, bo opiekunka bez znajomości niemieckiego big_smile ale za 700 ojro będzie miał opiekunkę i ogrodnika w jednym big_smile Pytanie jeszcze, czy przy raku żołądka ma problem tylko z utrzymaniem moczu?

ZASTĘPSTWO DO SENIORA- OFERTA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD 29.06 NA 2 MIESIĄCE
OPIS STANOWISKA

Miejsce pracy: Niemcy , Pforzheim 75181; nr: 239/06
Termin wyjazdu: 29.06.2017
Wynagrodzenie: 700 EURO

Ogólny opis:
Do opieki Pan, który choruje na demencję i raka żołądka. Senior ma problemy z utrzymaniem moczu (nosi wkładki), ze słuchem (aparat słuchowy) oraz małe problemy z chodzeniem. Porusza się za pomocą balkonika. Sporadycznie wstaje w nocy. Podopieczny jest osobą bardzo komunikatywną; lubi dużo rozmawiać. Wymagana jest pomoc w czynnościach dnia codziennego, czynnościach pielęgnacyjnych oraz obowiązkach domowych. Opiekunka zobowiązana jest również do pracy w ogrodzie.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
WYMAGANIA
Wymagania:
kobieta (wiek do 40-50 lat)
bez znajomości języka
doświadczenie w opiece nad osobą starszą

http://www.poloniusz.pl/o1-26kgl4/

#38 2017-06-16 23:53:09

ava
Member

Nietypowe zlecenie komunikatywna opiekunka

numer oferty 000630
01.07.2017
2 Miesiące
41515, Grevenbroich
1500-1600 €

Danzige Pflege poszukuje opiekunki z
komunikatywnym zadawalającym niemieckim
do starszej Pani z 41515, Grevenbroich
Szczegóły zlecenia
Podopieczna ma 45 kg, 150 cm
Podopieczna ma Inkontynęcję, osteoporozę , problemy z sercem, czasami ma rozwolnienia . Podopieczna jest mocno niedosłysząca i niedowidząca , trzeba do niej powoli głośno mówić , demencja.
Podopieczna chodzi o rolatorze lub o lasce. Przychodzi do niej raz w tygodniu Pflegedienst.
Na ofercie nie ma nocnego wstawania, jeżeli się zdarzy to z przypadku.
Do obowiązków opiekunki należą: prowadzanie gospodarstwa domowego, zakupy, pomoc w pielęgnacji podopiecznej, organizowanie czasu wolnego pomoc w ubieraniu się .
Podopieczna mieszka z rodziną z mężem i 2 synami( nie wymagają opieki) , którzy są lekko niepełnosprawni ale pracują i mają osobne mieszkanie .
Opiekunka ma gotować i prowadzić gospodarstwo domowe dla całej rodziny .
dla opiekunki jest osobna toaleta, tv .
Czas wolny 2-3 h dziennie.
Lubię to!
Udostępnij

#39 2017-06-17 10:12:48

barbara.b
Member

ava napisał:

Nietypowe zlecenie komunikatywna opiekunka

numer oferty 000630
01.07.2017
2 Miesiące
41515, Grevenbroich
1500-1600 €

Danzige Pflege poszukuje opiekunki z
komunikatywnym zadawalającym niemieckim
do starszej Pani z 41515, Grevenbroich
Szczegóły zlecenia
Podopieczna ma 45 kg, 150 cm
Podopieczna ma Inkontynęcję, osteoporozę , problemy z sercem, czasami ma rozwolnienia . Podopieczna jest mocno niedosłysząca i niedowidząca , trzeba do niej powoli głośno mówić , demencja.
Podopieczna chodzi o rolatorze lub o lasce. Przychodzi do niej raz w tygodniu Pflegedienst.
Na ofercie nie ma nocnego wstawania, jeżeli się zdarzy to z przypadku.
Do obowiązków opiekunki należą: prowadzanie gospodarstwa domowego, zakupy, pomoc w pielęgnacji podopiecznej, organizowanie czasu wolnego pomoc w ubieraniu się .
Podopieczna mieszka z rodziną z mężem i 2 synami( nie wymagają opieki) , którzy są lekko niepełnosprawni ale pracują i mają osobne mieszkanie .
Opiekunka ma gotować i prowadzić gospodarstwo domowe dla całej rodziny .
dla opiekunki jest osobna toaleta, tv .
Czas wolny 2-3 h dziennie.
Lubię to!
Udostępnij

T tym Danzige Pflege kiedys rozmawialam. Oni tez jacys niehallo. Skoro mieszkaja osobno to po niego huja opiekunka ma dla synow gotowac. Wstydu Firma nie ma ze nie wynika im tego z glowe. Trafiajac na moja czarny Liste.

#40 2017-06-18 13:55:17

Stasia_
Member

barbara.b napisał:

mobilna napisał:

ava napisał:

•    Waga – 60 kg
•    Wzrost 156 cm

Haha ja sie dopatrzylam- wysportowana szlachta brrr boje sie takich ludzi jako gruba polska opiekunka 😂

hahaha, a ja jako wysportowana  szlachta i do tego opiekunka brałabym :-)  Ale tymczasem ja tu w kantrysajdzie angielskim robie. Ech, co za aktrakcje czlowieka omijają :-)

#41 2017-06-18 16:09:02

szakira
Member

ava napisał:

Co w nim atrakcyjnego? Wynagrodzenie, całe 750 ojro i opiekunka młoda być ma smile i ten podopieczny jakoś tak muslimowato mi się kojarzy.

Poszukiwana młoda opiekunka z językiem angielskim - 19/06/2017

Do opieki Pan Tahtaci urodzony w 1988, ma 178 cm wzrostu, waży 75 kg. Pan od dziecka jest niepełnosprawny fizycznie. Psychicznie jest z nim wszystko w porządku. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się i ubieraniu. Je i pije samodzielnie. Mieszka w mieszkaniu, nie posiada zwierząt. Do pomocy przychodzi pielęgniarka. Poszukiwana opiekunka z podstawową znajomością niemieckiego i komunikatywną angielskiego.

Oferujemy:
wynagrodzenie - 750 euro netto za miesiąc, składki rentowo-emerytalne odprowadzane od średniej krajowej, ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ), legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, organizację i opłacenie wyjazdu i powrotu, opiekę i wsparcie koordynatora; do dyspozycji opiekunki jest również Internet.
Wymagania:
znajmość języka angielskiego, doświadczenie w opiece, przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

http://www.opiekunki-forum.pl/oferty-pracy/11546/

Najlepiej to za darmo jechać! Tego jeszcze nie było,  a może było big_smile To nie koncert życzeń! big_smile

#42 2017-06-18 18:06:41

copyfield
Member

"Pan Tahtaci " zażyczył sobie opiekunki. Powinno być "Pani Opiekunki". Domyślam się, że Pan Tahtaci będzie wydawał polecenia, a ...ona ma je wypełniać - wszystkie.
Coś jest nie tak z tym ogłoszeniem. Wpiszcie w wyszukiwarkę "Pan Tahtaci" - wyskakuje mnóstwo z różnych firm oraz o dziwo z różnych miast. Od marca się to ogłoszenie przewija

Reklama