porąbane

Faktycznie porąbane jeśli chodzi o nawigację tej strony. Żadnego Helpu, info, kontaktu z moderatorem

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2017-05-27 20:46:31

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

porąbane

Faktycznie porąbane jeśli chodzi o nawigację tej strony. Żadnego Helpu, info, kontaktu z moderatorem

#2 2017-05-28 09:31:50

barbara.b
Member

Re: porąbane

No. Nie Wiem jak ktos wpadl na to jak zalozyc ten temat. Tez kiedys nie moglam zalozyc i pytalam a jak ktos mi odpowiedzial to pomyslalam "porabana"ale wyszlo.

#3 2017-05-28 22:59:09

ava
Member

Re: porąbane

Coby nie było, że nikt pisać nie chce, pierwsza zacznę big_smile
Ale czy to dość porąbane, to nie wiem big_smile

Barbara odebrałaś te Maciory? Były w paczkach , czy luzem, na sztuki czy na wagę big_smile Pytam bo musi cuś się w tych Niemcach pozmieniało. Ja zawsze dostawałam pieluchy i majciory w paczkach. Tym razem zastałam połowę pannowej sypialni założonej pieluchami i maciorami luzem. Cholery dostawałam jak mi się przyszło doliczyć ile tego szczęścia mam i ile muszę zamówić. Zamówiłam na przyszły miesiąc, ale nie wiem czy to może teraz na wagę jest big_smile Jak mi jaka wywrotka podjedzie i przed chałupą to zwali, to będę musiała znowu liczyć i na kupki układać i nie daj Boże ważyć ? sad

Reklama

Stopka forum