znacie jakiegos posrednika co zalatwi sztelle prywatnie?

Pomagam szukac sztelli mojej kolezance. Niestety nie ma dostepu do internetu. 55lat.Niemiecki : komunikatywny, dogada sie . Doswiadczenie z Demencja, Inktontynencja...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-04-19 15:09:25

Kasia31
Member

znacie jakiegos posrednika co zalatwi sztelle prywatnie?

Pomagam szukac sztelli mojej kolezance. Niestety nie ma dostepu do internetu.
55lat.Niemiecki : komunikatywny, dogada sie .
Doswiadczenie z Demencja, Inktontynencja. Palaca. Ma prawo jazdy. Dobrze gotuje. Na sztelli nie moze byc dzwigania (ma problemy z ramieniem). Praca moze byc tylko prywatnie. Do reki : 1 osoba 1500euro , malzenstwo 1700/1800 euro  . Kolezanka nie ma meza,syn dorosly, wiec moze wyjechac nawet na 6 miesiecy ciurkiem.

Reklama

Podobne tematy :

Affordable Live-in Homecare - czy znacie tą firmę ? - Witam, jestem zainteresowana współpracą z firmą Affordable Live-in Homecare w Irlandii i poszukuję opinii na temat tej firmy.

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

polcam prace w opiece przez posrednika - hej, jetem tutaj nowa, wiec wszystkich serdecznie pozdrawiam! ja chciałabym napisać tylko tyle, ze od lat jeżdżę z pośrednikiem i nie zamierzam zrezygnować...

praca w opiece prywatnie niemcy - Witam! Od 10 lat pracuje jako opiekunka w Niemczech,ale zawsze przez agencje. Po takim czasie wyzysku chciałabym wreszcie coś więcej zarobić...

Czym do Szwajcarii najszybciej znacie jakieś połączenia ? - Witam Do Szwajcarii znacie kochane jakieś BUSY ( nie autobusy ) by dojechać szybciej niż 24 H w normalnym ? Tanie linie może ?

Stopka forum