img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Oferty do opieki W DE

Agencja pracy Diwa Personalservice z Opola proponuje pracę w opiece. Jest to oczywiście praca legalna na umowę zlecenie. 1. Hamburg od 23...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-04-18 09:33:39

diwa
New member
Od: Opole
Zarejestrowany: 2017-04-18
Posty: 4

Oferty do opieki W DE

Agencja  pracy Diwa Personalservice z Opola proponuje pracę w opiece. Jest to oczywiście praca legalna na umowę zlecenie.   

1.        Hamburg od 23.04. Starszy pan  (68 lat), który ma Parkinsona, lekką depresję, przy chodzeniu potrzebuje wsparcia, nosi pieluchomajtki ponieważ częściowo nie trzyma moczu.
Wymagania: prawo jazdy, wyjście na spacery, pomoc w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, zmiana pieluchomajtek), palenie możliwe tylko na zewnątrz. Komunikatywny niemiecki. Podopieczny życzy sobie Pana do opieki
Do dyspozycji: pokój z łazienką, TV, internet.
Ważne: OPIEKA POTRZEBNA TYLKO W DZIEŃ, w nocy jest zapewniona
Podopieczny mieszka z żoną nie wymagającą żadnej opieki.

2.       Winterlingen (Badenia Wirtembergia) od 28.04. Starsza pani (88 lat). Pani jest prawie samodzielna, sama gotuje, pierze itp. Przed rokiem zmarł mąż, od tego czasu lekko depresyjna,
Wymagania: wsparcie i motywowanie do aktywności w domu, pomoc przy higienie osobistej, komunikatywny niemiecki
Do dyspozycji: pokój z łazienką, telefon, od końca kwietnia internet

3.       Fröndenberg koło Dortmundu od 18.04. Starszy Pan (84 lata). Pan z demencją, spędza czas tylko w łóżku. Ma cewnik. 
Wymagania: pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, pomoc przy ubieraniu, przy przyjmowaniu posiłków, komunikatywny niemiecki
Do dyspozycji: urządzony pokój  oraz łazienka osobno, TV, internet

4.       Berlin (Hellersdorf) od 24.04. Starsza pani, mieszkająca w domu, z lekką depresją i demencją i wysokim ciśnieniem, porusza się za pomocą rolatora.
Wymagania: dbanie o dom, prasowanie, zakupy. Podopieczna potrzebuje bardzo znikomej pomocy. Język podstawowy

5.       Herzbrock (koło Gütersloh) od początku maja. Mężczyzna (wzrost 193, waga 60 kg) mieszkający w mieszkaniu (70m2)w wieku 56 lat, sparaliżowany, porusza jedynie ręką i głową. Rano trzeba go posadzić na wózku, wieczorem wraca do łóżka.
Wymaganie: duże doświadczenie, wyczucie, potrzebuje wsparcia we wszystkich czynnościach dnia codziennego

6.       Gudensberg (koło Kassel) od 15.04, lat 78.  Kobieta leżąca. Mieszka z mężem w domu jednorodzinnym.  Dochodzi Pflegedienst  (4 razy dziennie)- duże wsparcie.
Wymagania: Osoba wymagająca pomocy we wszystkich czynnościach, ma cewnik, stomię, 2 razy w nocy zmiana ułożenia ciała. Język komunikatywny

7.       Monachium od 14.04 PILNIE. Mężczyzna lat (wzrost 180 cm, waga 90). Mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Parkinson, lekka demencja, nosi wkładki higieniczne, cukrzyca. Ozywa wózka inwalidzkiego.
Wymagania: pomoc w transferze (podopieczny pomaga), konieczna pomoc przy myciu, ubieraniu, bardzo rzadko budzi się w nocy (raz na tydzien).
Ważne: komunikatywny język i umiejętność  prostego pisania po niemiecku ponieważ zona bardzo słabo słyszy

W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSZĘ O KONTAKT

Marcin Tumulka
Project Manager Pflegepersonal
kom. 0048 662 126 355
tel. 0048 77 454 85 66
e-mail: tumulka@diwa-personalservice.pl

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

odrzucenie oferty zaproponowanej przez agencje - Witam :)) jakoś ostatnio nie mam szczęścia co do zleceń oferowanych przez agencje. Proponują mi podopiecznych z chorobami, z którymi nie miałam styczności...

Czy wyjeżdżając pierwszy raz do opieki trafię do lekkiego przypadku ? - Jak już wspominałam w innym wątku, jestem osobą młodą. Czytając Wasze posty, nakręciłam się do pracy opiekunki i chyba spróbuję swoich sił :) Martwi mnie jeszcze jedna rzecz- ze wzgledu na to, że zajmowałam się tylko dziadkiem i babcią i byli oni sprawni, chciałabym więc zaopiekować się osobą sprawną, której nie będzie trzeba przenosic, zmieniać cewnika, leczyć odleżyn itd...

Niespodziewane sytuacje podczas opieki - Drogie Panie, czy spotkała Was kiedyś taka sytuacja, w której nie miałyście pojęcia, jak się zachowac, co zrobić? Chodzi mi tutaj o sytuacje typu: pacjent dostaje ataku, a opiekunką jest osoba z małym bagażem doświadczeń i najzwyczajniej w świecie zaczyna panikować...

Jak wygląda dom starców / dom opieki w Polsce - Kiedyś pracowałam rok w domu starców. Było tam na prawdę komfortowo dla podopiecznych więc napiszę wam jak to tam wygląda od środka...

opiekunka w Anglii live-in czy domy opieki - Witam wszystkich ciepło Jakie sa wasze doświadczenia jesli chodzi o opiekunkę live-in osoby starszej ? Czy jest dużo obowiązków w takiej pracy? Jak wygląda kwestia sprzątania w domu takiej osoby ? Czy na umowie jest coś o tym? Czy jest to praca cięzka fizycznie, chodzi mi o podnoszenie osoby( z łóżka, itp...

Stopka forum