Prosanitas.24

Poszukujemy niepalącej opiekunki z DOBRYM lub BARDZO DOBRYM j. niemieckim do 85-letniej seniorki (waga: 90 kg, wzrost: 180 cm). Podopieczna ma osteoporozę, inkontynencję, demencję i zaburzenie krążenia...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-04-06 13:09:00

krycha62
Member

Prosanitas.24

Poszukujemy niepalącej opiekunki z DOBRYM lub BARDZO DOBRYM j. niemieckim do 85-letniej seniorki (waga: 90 kg, wzrost: 180 cm). Podopieczna ma osteoporozę, inkontynencję, demencję i zaburzenie krążenia. Obecnie pani ubiega się o Pflegestufe 4.

Pani ma mieszkanie w bloku i dostęp do małego ogródka. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu i prowadzeniu domu. Pani miewa czasami spotkania rodzinne, w związku z tym potrzebuje pomocy w przygotowaniu imprezy i obsłudze gości.

Do zadań opiekunki należy: pomoc we wstawaniu i poruszaniu się, ubieraniu i rozbieraniu, dbanie o podopieczną i jej higienę, jak również towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.  Najważniejsze czynności związane z prowadzeniem domu to: robienie zakupów, planowanie posiłków, gotowanie, dbanie o porządek w domu i podlewanie kwiatów w mieszkaniu, czyszczenie srebrnej zastawy.

Seniorka 3 x w tygodniu ma w domu zajęcia z fizjoterapeutą. Dodatkowo korzysta ze specjalistycznych usług pielęgnacyjnych rąk i stóp.

Hobby podopiecznej to czytanie książek i gazet oraz gotowanie.

Opiekunka ma na miejscu do dyspozycji:

-  samodzielny pokój i toaletę

- wspólną łazienkę,

- dostęp do Internetu,

- rower (będzie dostępny).

POCZĄTEK OFERTY: od zaraz

STAWKA: 1300-1400 EUR + dodatek świąteczny

CZAS TRWANIA: 6 tygodni

NR OFERTY: HA/14/2017

GWARANTUJEMY:

- legalne, stałe zatrudnienie,
- pokrycie kosztów podróży,
- składki odprowadzane do ZUS od 4263 PLN,
- ubezpieczenie od zdarzeń cywilno-prawnych,
- możliwość dalszego kształcenia się i rozwoju (np. kursy języka niemieckiego, kursy doszkalające
z zakresu opieki osόb starszych),
- osobisty kontakt (24h na dobę) z koordynatorem firmy ProSanitas24, dokładnie w miejscu pracy
w Niemczech,
- możliwość porady prawnej u prawnika, współpracującego z ProSanitas24 sp. z o.o.

Naszym celem są zadowoleni Klienci oraz usatysfakcjonowani Pracownicy!

573 473 008      573 124 008    info@prosanitas24.pl

#2 2017-04-07 02:53:47

ava
Member

Re: Prosanitas.24

Coś mi się wydaje, że cyborga szukacie tongue
Coś się Tobie informacja o wkładkach zawieruszyła. Jak inkontynentna babka wkładek używa to znaczy, że marszruty do klo dniem i nocą tongue Taka informacja jest w ogłoszeniu na stronie firmy tongue a babce trzeba przecie pomóc w wstawaniu i poruszaniu się. Jeszcze przygotowywanie imprezek rodzinnych, obsługa gości i pucowanie srebrnej zastawy big_smile

Zwala z nóg „możliwość porady prawnej u prawnika, współpracującego z ProSanitas24 sp. z o.o.”    czyli samego prezesa ? big_smile

A „ osobisty kontakt (24h na dobę) z koordynatorem firmy ProSanitas24, dokładnie w miejscu pracy w Niemczech” to osobisty konakt z wspólwłaścicicielem firmy, rezydującym w firmie niemieckiej ?

#3 2017-04-07 06:15:35

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Polecam zatrudnić, czyli podpisać umowę z firmą cateringową ....to będzie do tych spotkań
Ponadto w okolicy zapewne funkcjonują znakomite Diakone Schwester czy inne Pflegediensty
Należy zadać pytanie firmie - jak zakres obowiązków ma się do obowiązującego w DE tygodniowego czasu pracu????
Niech się nie zasłaniają tylko, że umowa zlecenie nie dotyczy.....dotyczy, dotyczy

#4 2017-04-07 14:09:39

mobilna
Member

Dementka przy kuchni....hahahah powodzenia i numer 112 na wierzchu.

#5 2017-04-07 19:33:40

krycha62
Member

Hej,
ja jestem na tym zleceniu. I przez cholerne srebra i szykowanie dla rodziny sie z nimi skłociłam. Bo kim ja tu jestem????
Babka jest mało demencyjna tylko wredna bo wydaje jej się ze służba przyjechała i pucowac bedzie wszystko i fartuszek ubierze....
Ciesze sie ze to nie tylko moje takie zdanie odnosnie tych sreber i gotowania.

Reklama

Stopka forum