Praca szuka Człowieka! Poszukujemy Opiekunki z zamieszkaniem do pracy

Witam, Poszukujemy Opiekunek do pracy w Anglii z zamieszkaniem. Koniecznie dobra znajomość języka angielskiego i koniecznie prawo jazdy. Pensja od 7500 zł...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2017-03-26 23:52:54

EuropeanStaff
New member

Praca szuka Człowieka! Poszukujemy Opiekunki z zamieszkaniem do pracy

Witam,
Poszukujemy Opiekunek do pracy w Anglii z zamieszkaniem.
Koniecznie dobra znajomość języka angielskiego i koniecznie prawo jazdy.
Pensja od 7500 zł. w wzwyż.
Pełne i legalne zatrudnienie.
Mile widziane posiadanie numeru NIN oraz doświadczenie w opiece.
Czas wyjazdu minimum 3 miesiące.
Zapraszamy do współpracy!
Tel. 570808787
Pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

Poszukuję oferty pracy dla Mamy - Dobry wieczór, Poszukuję pracy dla Mamy. Zna język niemiecki komunikatywnie. Obecnie przebywa na terenie Niemiec, jednak oferta pracy na która się zgodziła jest bardzo zła, dlatego szuka innej oferty...

Opiekunki UK - Witam, "nowa" na forum - wybaczcie ewentualne uchybienia "miejscowej" etykiecie :) Myślę poważnie o wyjeździe jako opiekunka (UK ze względu na język)...

praca promedica 24 - witam praca w Promnice to porażka przed wyjazdem zaproponowano nam ze otrzymamy wypłatę za przepracowane 2 miesiące to 6440 zl do reki ze będą premie i zaliczki ,wydzwanianie do ordynatora ze nie ma co jeść bo zona podopiecznego przez 2 tyg nie kupowała nic do lodówki tylko stare przeterminowane jedzenie w rezultacie choroba i szybki powrót do polski i na zwolnienie i leczenie ostrego zatrucia pokarmowego do dnia dzisiejszego nie zapłacone zwolnienie uważam ze firma naciąga i oszukuje

Praca za granicą a opodatkowanie w Polsce - Jak to jest z tymi podatkami. To co zarobię legalnie w Niemczech muszę zgłaszać do US? Czy mogę w 100% legalnie obracać zarobionymi w ten sposób pieniędzmi?

Stopka forum