img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca w Getyndze od 1 kwietnia - 1.500 EURO na rękę.

Potrzebujemy panią do legalnej pracy do opieki w Getyndze od 1 kwietnia do 83 letniej, chodzącej z pomocą pani za 1.500€. Pani mieszka z mężem któremu trzeba również ugotować i uprać...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-03-25 18:02:21

bm-work
Member
Zarejestrowany: 2013-12-05
Posty: 24

Praca w Getyndze od 1 kwietnia - 1.500 EURO na rękę.

Potrzebujemy panią do legalnej pracy do opieki w Getyndze od 1 kwietnia do 83 letniej, chodzącej z pomocą pani za 1.500€.
Pani mieszka z mężem któremu trzeba również ugotować i uprać.
Wymagany dobry - komunikatywny język niemiecki.

W przypadku akceptacji proszę o kontakt  :
004833 821 6433 lub
515 29 19 19
W Niemczech :
+49 69 40592430
+49 174 5433331
Pozdrawiam
Grzegorz Blachura

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Praca opiekunki w Austrii - Niestety nigdy nie pracowałam jako opiekunka w Austrii- do tej pory tylko w Polsce i w Niemczech, ale zastanawiam sie nad tym, żeby wyjechać tam do pracy od maja...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

Dobra firma, polecam - zarobek 1800 euro - HausEngel na prawde jest OK kasa, dziadek, warunki - wszystko ok!!! O Gewerbe troszczy sie firma, nie trzeba sie znac na przepisach...

praca opiekunki u prywatnej rodziny w polsce - witam, ofert pracy w opiece jest dużo - jednakże te najczęściej dotyczą pracy w opiece socjalnej. a jak sądzicie, jak popularne są oferty pracy prywatne? tzn aby u jakiejś polskiej rodziny prcować? ja niby nie słyszałam o ty, jednaże widziałąm, jak ostatnio mężczyzna przyprowadził babunię do kościoła - 100% pewności, że to jej opiekun był...

Stopka forum