szukam pracy na zastępstwo wakacje

Dzień dobry , szukam pracy na wakacyjne zastępstwo w okresie od 25.06. 2017 do 27.07.2017. Pracuję jako nauczyciel oligofrenopedagog. Dwukrotnie w ostatnim czasie okresie wakacyjnym pracowałam w Niemczech na Bawarii ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-03-18 16:15:42

bisiunia
New member

szukam pracy na zastępstwo wakacje

Dzień dobry ,  szukam pracy na wakacyjne zastępstwo w okresie od 25.06. 2017 do 27.07.2017.
Pracuję jako nauczyciel oligofrenopedagog.  Dwukrotnie w ostatnim czasie okresie wakacyjnym pracowałam w Niemczech na Bawarii . Opiekowałam się  starszą  panią w wieku 96 lat , prowadziłam dom oraz dbałam o ogród. Rodzina była bardzo zadowolona ( posiadam  referencje).  Jestem osobą odpowiedzialną, empatyczną, bardzo dobrze gotuję, posiadam zmysł estetyczny, jestem dobrze zorganizowana. Język niemiecki komunikatywny.
Bardzo chętnie wyjadę w/w okresie.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o kontakt.
Gabriela

#2 2017-03-19 18:47:17

Kasia31
Member

Re: szukam pracy na zastępstwo wakacje

Jeszcze nie ma ogloszen na wakacje.

#3 2017-03-20 06:26:37

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

bisiunia napisał:

Dzień dobry ,  szukam pracy na wakacyjne zastępstwo w okresie od 25.06. 2017 do 27.07.2017.
Pracuję jako nauczyciel oligofrenopedagog.  Dwukrotnie w ostatnim czasie okresie wakacyjnym pracowałam w Niemczech na Bawarii . Opiekowałam się  starszą  panią w wieku 96 lat , prowadziłam dom oraz dbałam o ogród. Rodzina była bardzo zadowolona ( posiadam  referencje).  Jestem osobą odpowiedzialną, empatyczną, bardzo dobrze gotuję, posiadam zmysł estetyczny, jestem dobrze zorganizowana. Język niemiecki komunikatywny.
Bardzo chętnie wyjadę w/w okresie.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o kontakt.
Gabriela

Masz referencje to rzuć do sieci swoje CV a firmy same będą się pchały ....fakt wakacji nie ma, teraz jest łapanka na Wielkanoc

#4 2017-03-26 20:27:52

bisiunia
New member

Dziękuję za wszystkie  dobre  porady.
pozdrawiam

#5 2017-03-27 15:49:43

nowa1963
Member

bisiunia, a to dbanie o ogród to dobrowolnie, bez przymusu? bo takich lizusów raczej bym nie chciała na mojej szteli:(((

#6 2017-03-27 16:11:58

bisiunia
New member

Witaj " nowa 1963", lubię pracę w ogrodzie, sprawia mi to przyjemność. pozdrawiam Cię serdecznie

#7 2017-03-27 16:17:27

bisiunia
New member

nowa1963 napisał:

bisiunia, a to dbanie o ogród to dobrowolnie, bez przymusu? bo takich lizusów raczej bym nie chciała na mojej szteli:(((

Oczywiście potrafię się dostosować  i dogadać i na siłę nie być lepsza od zmienniczki. Ja tylko na jeden miesiąc .

#8 2017-03-28 16:28:47

nowa1963
Member

Witaj bisiunia, tak sie sklada, ze ja akurat 25.06. koncze turnus i o ile moja zmienniczka(jednorazowa) nie nie zechce tu wrocic, to w tym akurat czasie bede szukac kogos, ale na dzien dzisiejszy nie potrafie powiedziec na 100%, mam stala sztele od roku, ale od kwietnia bede sie wymieniac co 4, 5, lub 6 tygodni, do tej pory bylam tylko ja z jedno-lub dwutygodniowymi zjazdami do Polski, wiec jak się coś "urodzi" to dam znać, pozdrawiam cieplutko z Nurnberg:)

#9 2017-03-28 16:46:21

bisiunia
New member

nowa1963 napisał:

Witaj bisiunia, tak sie sklada, ze ja akurat 25.06. koncze turnus i o ile moja zmienniczka(jednorazowa) nie nie zechce tu wrocic, to w tym akurat czasie bede szukac kogos, ale na dzien dzisiejszy nie potrafie powiedziec na 100%, mam stala sztele od roku, ale od kwietnia bede sie wymieniac co 4, 5, lub 6 tygodni, do tej pory bylam tylko ja z jedno-lub dwutygodniowymi zjazdami do Polski, wiec jak się coś "urodzi" to dam znać, pozdrawiam cieplutko z Nurnberg:)

Dziękuję Tobie serdecznie za odpowiedź, nie ukrywam ,  że bardzo mi zależy na pracy.  Do  kiedy mogłabym ewentualnie  mogłabym oczekiwać odpowiedzi?
pozdrawiam serdecznie z wiosennej dziś Polski , konkretnie z Tczewa smile

#10 2017-03-29 09:51:54

nowa1963
Member

Witaj bisiunia, zmienniczka przyjedzie 10 kwietnia, wówczas z nią porozmawiam czy zechce tu wracać, z tego co wiem to ona tylko dorywczo wyjezdza w czasie urlopu, ponieważ pracuje w Polsce na etacie, ale mówiła że od czerwca chce się zwolnić i wyjeżdżać regularnie, ale czy tu czy gdzie indziej tego się dowiem, zatem myślę że w połowie kwietnia wszystko będzie jasne, dam znać, napiszę do Ciebie na priv, a ja mieszkam w okolicach Gdańska, czyli niedaleko od Tczewa, pozdrawiam.

Reklama