Wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie

Nie wiedzialam w którym dziale założyć pytanie. Jeśli założyłam w nieodpowiednim to wybaczcie. Czy mozecie mi podpowiedzieć w jakiej wypozyczalni można w maire niedrogo wynająć samochód w Krakowie? Z góry dziękuję za info.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formy pracy: pośrednik, własna działalność, gewerbe - aktualne tematy :

#1 2017-03-17 12:27:13

arias
Member

Wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie

Nie wiedzialam w którym dziale założyć pytanie. Jeśli założyłam w nieodpowiednim to wybaczcie. Czy mozecie mi podpowiedzieć w jakiej wypozyczalni  można w maire niedrogo wynająć samochód w Krakowie?  Z góry dziękuję za info.

#2 2017-03-17 21:11:18

Olina
New member

Re: Wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie

Sama też czegoś więcej dowiedziałabym się na ten temat, bo często tam ląduję i potem nie mam jak dostać się do domu.

#3 2017-03-31 12:17:04

jagnak
Member

arias napisał:

Nie wiedzialam w którym dziale założyć pytanie. Jeśli założyłam w nieodpowiednim to wybaczcie. Czy mozecie mi podpowiedzieć w jakiej wypozyczalni  można w maire niedrogo wynająć samochód w Krakowie?  Z góry dziękuję za info.

Zobacz sobie jakie auta są do wynajęcia w wypożyczalni samochodów Rent a Car: http://krakow-rentacar.pl/ - wynajmowałam tam samochód jakiś czas temu bo dość już miałam proszenia rodziny o pożyczenie samochodu na weekend czy zawiezienie mnie gdzieś. Dostarczyli mi auto wprost pod lotnisko. I było zdecydowanie taniej niż u pośredników bezpośrednio na lotnisku ( pobierają sobie sporą marżę za swoje pośrednictwo....).
Samochód był oczywiście ubezpieczony.

#4 2017-05-31 11:36:53

Tadek90
Member

W razie co ja mogę polecić wypożyczalnie z warszawy. Sam jakiś czas temu musiałem skorzystać z ich oferty. Przedstawiona jest ona na http://www.best-rent.pl/wypozyczalnia-aut-warszawa . A wypożyczałem dlatego, że przyjechałem na komunię chrześniaka. A pracuje na południu Niemiec. Są to obszary Bawarskie. Piękne miejsce. Ale wracając do samochodu to cena nie była jakaś wygórowana. A dostałem jednoroczne auto. Faktycznie Polacy trochę inaczej podchodzą do wypożyczania aut niż Niemcy. Mimo, że cała obsługa jest równie profesjonalna. Dostałem samochód zatankowany do pełna i taki też zwróciłem. Samochód był czysty z doskonale działającymi sprzętami w środku. Bardzo odpowiadało mi, że nie musiałem brać swojego GPS, bo samochód miał wbudowany komputer wraz z GPS. A mimo, że jestem Polakiem to w Warszawie jestem bardzo rzadko i niestety nie umiem się po niej płynnie poruszać.  Więc takie urządzenie było mi wręcz niezbędne. Już też dawno nie spotkałem się z tak miłą obsługą. Pani, która wydawała mi samochód była bardzo uprzejma i pomocna. Na wszystkie moje pytania odpowiadała w bardzo wyczerpujący sposób. Do tego potrafiła przekazać mi tak informacje, że wszystko było dla mnie jasne. Naprawdę polecam tą wypożyczalnie.

Reklama