Odchudzanie się na wiosnę

Przeprowadzacie na wiosnę jakiś plan odchudzania? U mnie kończy się to tak, że jem tyle samo, tylko mam większe wyrzuty sumienia. Ale może tym razem będzie inaczej, już nawet zaczęłam motywację od zakupów...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-03-17 12:13:23

arias
Member

Odchudzanie się na wiosnę

Przeprowadzacie na wiosnę jakiś plan odchudzania? U mnie kończy się to tak, że jem tyle samo, tylko mam większe wyrzuty sumienia. Ale może tym razem będzie inaczej, już nawet zaczęłam motywację od zakupów. Kupiłam sobie trochę ciuchów . Ogóline muszę zrzucić te kilogramy aby się w nie wcisnąć tongue

#2 2017-03-17 12:39:59

LidiaSz
Member

Re: Odchudzanie się na wiosnę

arias napisał:

Przeprowadzacie na wiosnę jakiś plan odchudzania? U mnie kończy się to tak, że jem tyle samo, tylko mam większe wyrzuty sumienia. Ale może tym razem będzie inaczej, już nawet zaczęłam motywację od zakupów. Kupiłam sobie trochę ciuchów . Ogóline muszę zrzucić te kilogramy aby się w nie wcisnąć tongue

Moja akcja "odchudzanie na wiosnę" trwa od października big_smile  I nie jest zbyt skuteczna. Niby dużo nie muszę schudnąć, jakieś 2-4 kg. Ale tak jest najtrudniej. Kto ma dużą nadwagę to organizm szybciej się tego pozbywa, z mniejszym wysiłkiem. I od razu widać efekty smile
U mnie je mało widać. Ale teraz przez okres postu nie jem zupełnie mięsa, wędlin i słodkiego. Jem owoce, warzywa, trochę nabiału. Pestki ziarna, duzo piję wody. I nawet mnie do innego jedzenia nie ciagnie. Więc obym wytrzymała, może będą tego widoczne skutki wink

#3 2017-03-17 18:14:50

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

arias napisał:

Ja muszę deko przytyć. Jak chcesz schudnąć zapraszam na wikt do "mojej" babki

#4 2017-03-18 10:13:17

izkas1
Member

Ja mam ogromną nadzieję, że uda mi się schudnąć na wyjeździe. Jadę pierwszy raz, więc jest stres i może wyjątkowo zamiast go zajadać, właśnie ograniczę jedzonko ( chociaż tak prawdę mówiąc, to ja dużo nie jem, tylko raczej niezdrowo ) big_smile - tym bardziej, że motywacja jest, bo jak zjadę, to zostaje miesiąc przygotowań i ślub i wesele siostrzyczki, której będę świadkowała smile

#5 2017-03-18 10:26:40

Eliza
Member

arias napisał:

Oj powiem Ci,że sama ostatnio postanowiłam również wziąć się trochę za siebie. W zeszłych latach również obiecywałam się że schudnę ale nic z tego nie wychdoziłam. Nie miałam motywacji. W tym roku mam ponieważ w rodzinie szykuja mi się dwa wazne wydarzenia oraz chcę na obu wyglądać i czuć się dobrze a nie jak jakiś wieloryb
Początkowo chocdziłam na silownie. Obecnie chodzę na basen co bardzo lubię. Łącze przyjemne z pożytecznym. Diete oczywiście równiez mam. Sugeruje poczytać sobie o tym jak mozna sie odchudzić na blogach:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-zrzucic … ed-wiosna/

#6 2017-03-18 11:37:10

izkas1
Member

Eliza napisał:

arias napisał:

Oj powiem Ci,że sama ostatnio postanowiłam również wziąć się trochę za siebie. W zeszłych latach również obiecywałam się że schudnę ale nic z tego nie wychdoziłam. Nie miałam motywacji. W tym roku mam ponieważ w rodzinie szykuja mi się dwa wazne wydarzenia oraz chcę na obu wyglądać i czuć się dobrze a nie jak jakiś wieloryb
Początkowo chocdziłam na silownie. Obecnie chodzę na basen co bardzo lubię. Łącze przyjemne z pożytecznym. Diete oczywiście równiez mam. Sugeruje poczytać sobie o tym jak mozna sie odchudzić na blogach:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-zrzucic … ed-wiosna/

Eliza, czyli jak u mnie smile Ważne wydarzenie rodzinne zawsze motywuje wink

#7 2017-03-24 06:50:11

jagnak
Member

Oj mam tak samo. Tyle,ze motywacji brak smile  Ale staram się ogólnie zabrać za siebie oraz ćwiczyć bo wiem, ze jest to równiez dobre dla zdrowia smile
Ogólnie jakiś czas temu zainteresowałam się treningiem pylometrycznym.

Może ktoś kiedyś trenował w taki sposób?

Sporo interesujących artykułów w tej tematyce można znaleźć też tutaj: http://urodaporady.pl/

Ostatnio edytowany przez jagnak (2017-05-31 11:31:57)

#8 2017-03-25 13:04:02

festynka
Member

Witajcie dziewczyny i chłopaki! Jak ja zobaczyłam swoje fotki sprzed 2 miesięcy i ten brzuch jakbym w ciązy 3 miesiąc była,,to od razu powiedziałam ,że tak nie może być,,jesc ale mniejsze ilości ,,idzie wiosna ,lato chodz trochę tylko brzucha zgubić,,już nigdy się nie wróci do sylwetki lat młodości i człowiek musi się cieszyć nawet lekką karykaturką-swoją-hahhaha ale aby widzieć ,zobaczyć efekty trzeba czekać miesiąc a potem po miesiącu stopniowo spada waga,, ale jem mniejsze ilości,dośc obżarstwa,, znowu chudym byc w starszym wieku to lekkie nieporozumienie,,fatalnie się wygląda,jakby kostucha już za rogiem czekała,także jesc dużo jabłek na dobrą przemianę i efekty są i nawet bez uciążliwych ćwiczeń,

#9 2017-03-25 20:44:06

mama5536
Member

festynka napisał:

Witajcie dziewczyny i chłopaki! Jak ja zobaczyłam swoje fotki sprzed 2 miesięcy i ten brzuch jakbym w ciązy 3 miesiąc była,,to od razu powiedziałam ,że tak nie może być,,jesc ale mniejsze ilości ,,idzie wiosna ,lato chodz trochę tylko brzucha zgubić,,już nigdy się nie wróci do sylwetki lat młodości i człowiek musi się cieszyć nawet lekką karykaturką-swoją-hahhaha ale aby widzieć ,zobaczyć efekty trzeba czekać miesiąc a potem po miesiącu stopniowo spada waga,, ale jem mniejsze ilości,dośc obżarstwa,, znowu chudym byc w starszym wieku to lekkie nieporozumienie,,fatalnie się wygląda,jakby kostucha już za rogiem czekała,także jesc dużo jabłek na dobrą przemianę i efekty są i nawet bez uciążliwych ćwiczeń,

Był czas że wchodziłam na stronę Smak Zdrowia -i od Madzi która prowadzi tego bloga podbierałam przepisy i gotowałam ,efekt mój mąż schudł 4 kg w ciągu miesiąca a ja tylko 2 ,wtedy się podlamałam .Teraz zapisalam się na zajęcia fittnes ,no i zobaczymy ,tylko że jak człowiek ma miesiąc czasu ,bo potem wyjazd to niewiele mozna zdziałać ,ale chcieć to móc smile

#10 2017-03-25 21:05:51

Dalia
Member

Ja gruba nie jestem, szczupła raczej,ale nie chuda. Tak już mam. Nigdy w życiu nie przytyłam - no może jak karmiłam piersią syna, bo mi się wciąż żreć chciało. Ale zaraz potem wróciłam do swojej wagi.
Ja myślę, że ludzie jedzą nie tyle niezdrowo - co to w ogóle znaczy zdrowo - tylko po prostu żrą za dużo i za często. Czasami jak patrzę na te gigantyczne porcje na talerzu to słabo mi się robi. Mój były tak ma, jak mnie nie ma, to córka się skarżyła, że jak ojciec jej nałoży obiad to jak dla słonia. Teraz sama sobie nakłada i ma spokój. Spójrzcie ile programów kulinarnych w tv, ile w gazetach piszą i podają wciąż nowe przepisy. To wszystko działa na naszą podświadomość i mimo woli próbujemy i żremy za często.  Reklamują w tv tabletki na apetyt dla dzieci i dla starych - to przecież jest chore. A wszystko po to, żeby nakręcić machinę spożywczą i napełnić kieszenie handlowcom i restauratorom. Marnotrawstwo i tyle. Ludzie nie muszą tyle jeść.  Nie dajcie się. Ale wiem po sobie, że to niełatwe. Bo tutaj jak jestem u babki to jem z nudów cholernych, bo tu zdechnąć można. Z babką żadnej interakcji. Demencja jak diabli. I nie umiem sobie odmówić. Ale tylko tutaj. Staram się pić zamiast jeść, to jest jakieś wyjście. Kupiłam sobie parę batonów i wszystkie zjadłam przez 2 dni. Normalnie tego nie robię. Jem batona,albo czekoladę raz na ruski rok. A tutaj ledwo wejdę do mieszkania już mi się chce jeść.
Gimnastykuję się i spaceruję dużo i w pracy i jak jestem w PL.
Trzymajcie się dziewczyny i nie przejmujcie się za bardzo. Jeśli czujecie się dobrze we własnej skórze to olać odchudzanie. smile

Ostatnio edytowany przez Dalia (2017-03-25 21:07:23)

#11 2017-04-20 08:23:37

klers
Member

Oj wiele razy zabierałam się za odchudzanie. Jednak ostatnio staram się regularnie ćwiczyć i zmieniłam praktycznize całkowicie swoje nawyki żywieniowe. Wszystko to procentuje ponieważ zrzuciłam już ponad 3 kilgoramy smile

Zastanawiam się nad jakimś zbaiegiem wyszczuplającym . Czy polecicie jakieś skuteczne masaże?

#12 2017-05-18 07:57:53

latinka
Member

Zabiegów jest sporo chocaiż jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy wydałabm tyle kasy na to. Zabiegi nie są jednak tanie ( szczególnie te w profesjonalnych gabinetach).....

Proponuję:
dietę
bieganie
pilates
warto jest rówiez zapisać się na jogę ( wbrew pozorom takie ćwiczenia również mogą dać w kość).
Z suplementów polecam te z zieloną herbatą. Mają dobre działanie odchudzające.
http://www.pracowniapiekna.pl/

Ostatnio edytowany przez latinka (2017-05-25 10:06:42)

#13 2017-06-19 10:22:34

mijam
Member

Sama miałam największy problem z cellulitem. No po prostu dramat, nie potrafiłam się go pozbyć pomimo tego,że wcale tak dużo kilogramów ogólnie nie mam.

Co pomogło:
regularne bieganie
pływanie
no i kupiłam sobie serum na cellulit. Pierwsze tanie drogeryjne ( niewypał niestety). Potem przerzuciłam się już na profesjonalne Vialise przeciwcellulitowe oraz róznica znaczna.

#14 2017-06-19 17:38:00

krymas48
Member

Ja mimo, że biegam, cellulit na udach mam, nie tragiczny, ale jest. I denerwuje mnie on, szczególnie ostatnio, bo już lato. smile Tak, powinnam włączyć dobry kosmetyk. Dzięki dziewczyny. smile

#15 2017-06-19 20:42:17

bozencina50
Member

krymas48 napisał:

Ja mimo, że biegam, cellulit na udach mam, nie tragiczny, ale jest. I denerwuje mnie on, szczególnie ostatnio, bo już lato. smile Tak, powinnam włączyć dobry kosmetyk. Dzięki dziewczyny. smile

Załóż leginsy , nie będzie widać wink
A cycki masz?
Jak masz, to wystarczy wink

#16 2017-06-19 22:07:22

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

bozencina50 napisał:

krymas48 napisał:

A cycki masz?

Co tu podyskutować w tym temacie ????...........nic nie wymyślę - dobranoc

#17 2017-06-20 10:26:12

barbara.b
Member

Cale zycie jestem gruba i nigdy mi to nie przeszkadzalo dopoki lekarze nie stwierdzili, ze wszystkie Moje dolegliwosci wynikaja z nadwagi. Jelopy pierdolone. No i od mojego pierwszego ataku nerwicy mecze sie i glowie jak tu schudnac. I tak zamiast liczyc moja nerwice dano mi tabletki na zneutralizowanie zoladka. I od tego wszystko sie zaczelo. Posypalo sie wszystko. W tej chwili przestalam sie koncentrowac na odchudzaniu a skoncentrowalam sie na doprowadzeniu mojego zoladka i watroby do porzadku. Nigdy nie mialam tak wysadzonego brzucha dopiero po tych tabletkach na zoladek. Mam nadzieje, ze wszystko wrocku do normy. A nerwica no cos. Nigdy wiecej nie pozwole zadne j wariatce an7 firmie dopeowadzic sie do takiego stanu. Odnosnie diety- jeden jest Gruby drugi chudy i taki jest urok zycie ze nie jestesm wszyscy tacy sami. Wazne by byc zdrowym. Natomiast Jak slysze, ze ktos Place nad swoim celuliti to wlos mi sie na cipce jezy . Tyle nieszczesc, kalectw, chorob, biedy, problemow ze celuliti to jest nic. Jak ubogim duchowo trzeba byc czlowiekowi, zeby pierdolic takie glupoty. Czlowiek to nie tylko to co widac golyk okiem. Przykro mi, ze ktos redukuje sie do swoich celulitowych babelkow na udach. Pewnie to wlasnie od takich ludzi pochodziöa krytyka, z ktora sie spotyspotykalam cale zycie- ich wlasnym swiat byl na Tyle ubogi, ze Bez wygladu byli by Niki i Tak samo oceniaja innych. Da jednak ludzie co maja osobowosc i to sie liczy a nie celuliti.

#18 2017-06-20 10:47:27

krymas48
Member

barbara.b napisał:

Cale zycie jestem gruba i nigdy mi to nie przeszkadzalo dopoki lekarze nie stwierdzili, ze wszystkie Moje dolegliwosci wynikaja z nadwagi. Jelopy pierdolone. No i od mojego pierwszego ataku nerwicy mecze sie i glowie jak tu schudnac. I tak zamiast liczyc moja nerwice dano mi tabletki na zneutralizowanie zoladka. I od tego wszystko sie zaczelo. Posypalo sie wszystko. W tej chwili przestalam sie koncentrowac na odchudzaniu a skoncentrowalam sie na doprowadzeniu mojego zoladka i watroby do porzadku. Nigdy nie mialam tak wysadzonego brzucha dopiero po tych tabletkach na zoladek. Mam nadzieje, ze wszystko wrocku do normy. A nerwica no cos. Nigdy wiecej nie pozwole zadne j wariatce an7 firmie dopeowadzic sie do takiego stanu. Odnosnie diety- jeden jest Gruby drugi chudy i taki jest urok zycie ze nie jestesm wszyscy tacy sami. Wazne by byc zdrowym. Natomiast Jak slysze, ze ktos Place nad swoim celuliti to wlos mi sie na cipce jezy . Tyle nieszczesc, kalectw, chorob, biedy, problemow ze celuliti to jest nic. Jak ubogim duchowo trzeba byc czlowiekowi, zeby pierdolic takie glupoty. Czlowiek to nie tylko to co widac golyk okiem. Przykro mi, ze ktos redukuje sie do swoich celulitowych babelkow na udach. Pewnie to wlasnie od takich ludzi pochodziöa krytyka, z ktora sie spotyspotykalam cale zycie- ich wlasnym swiat byl na Tyle ubogi, ze Bez wygladu byli by Niki i Tak samo oceniaja innych. Da jednak ludzie co maja osobowosc i to sie liczy a nie celuliti.

Akurat ode mnie krytyki byś nie usłyszała. Szanuję ludzi. Mam inne, też większe problemy, ale był taki temat na forum, więc też napisałam, by pogadać. Ot tak. Po prostu.

#19 2017-06-20 10:49:17

krymas48
Member

bozencina50 napisał:

krymas48 napisał:

A cycki masz?

Cycki mam, bom kobitka smile I już się nie żalę. smile

#20 2017-06-20 15:43:50

barbara.b
Member

Moze teraz cos palne bo to naprawde nie moj temat i nie moja Sorge ale celuliti to chyba nawet nie jest tluszcz tylko woda. Proponuje wiec masaz Pod prysznicem mieszanka z lozko Soli, dwoch lyzek kawy mielone i oliwy w takich ilosciach by zrobila sie papka. Ciao namozyc, wypilingowac taka mieszanka i oplukac. Ewentualnie herbatek moczopedne. Zabieg podwarzac.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-06-20 15:44:26)

#21 2017-06-20 17:58:41

andrea
Member

cycki mam i to jakie i to jest mój problem, niestety

#22 2017-06-20 19:36:37

bozencina50
Member

andrea napisał:

cycki mam i to jakie i to jest mój problem, niestety

Witaj w klubie smile
Rozumiem.Też mam ale to już nie jest moj problem.Polubilam je i zrobiłam z nich atut big_smile big_smile big_smile
Cycki , to u nas dziedziczne.To znczy ja odziedziczylam je po mojej babci a moja corka po mnie.W przypadku mojej córki już w momencie dorastania zadbalam o to , by nie był to problem.Przede wszystkim odpowiedni biustonosz.Nie żałować. Dalia - polska, chyba jeszcze,  firma bieliżniarska  ma świetne. Zwlaszcza jeżeli obwód pod biustem jest mały a miseczka duza.A ich stroje kompielowe to rewela .
Z tanszych to -Big , czy cos w tym stylu.Też polska firma.

#23 2017-06-20 23:37:26

mobilna
Member

Mam dla was idealny eliksir na celulit mózgu
https://www.youtube.com/watch?v=6ZLvaPGfa0c
https://www.youtube.com/watch?v=YLKp4A7gLnE

To sa idolki madrej młodzieży , a wy sie jakimis mazidłami przejmujecie

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-06-20 23:45:54)

#24 2017-06-21 01:11:03

bozencina50
Member

mobilna napisał:

Mam dla was idealny eliksir na celulit mózgu
https://www.youtube.com/watch?v=6ZLvaPGfa0c
https://www.youtube.com/watch?v=YLKp4A7gLnE

To sa idolki madrej młodzieży , a wy sie jakimis mazidłami przejmujecie

Mobilna ,chyba w jakimś sensie jesteś moją pokrewną duszą smile Jeszcze powiedz ,że lubisz Karolcie i jej niebieski koralik  .Super , uwielbiam Dorotę a panią Marię wręcz po 100 kroć.Strasznie żałuję , że nie ma jej wśród nas sad
Uśmiałam się do łez smile

#25 2017-06-23 12:42:43

krymas48
Member

barbara.b napisał:

Moze teraz cos palne bo to naprawde nie moj temat i nie moja Sorge ale celuliti to chyba nawet nie jest tluszcz tylko woda. Proponuje wiec masaz Pod prysznicem mieszanka z lozko Soli, dwoch lyzek kawy mielone i oliwy w takich ilosciach by zrobila sie papka. Ciao namozyc, wypilingowac taka mieszanka i oplukac. Ewentualnie herbatek moczopedne. Zabieg podwarzac.

W ogóle pilling z kawy, nawet tylko z odrobiną mydła w płynie i masaż  jest dobry na skórę. Dzięki, że mi przypomniałaś. smile

#26 2017-07-10 17:48:31

perka
New member

#27 2017-07-19 12:54:54

pik
New member

Jak macie możliwość, polecam wykupić sobie jakiś karnet np. na siłownię - bo chociaż mi się nie chcę, to jednak świadomość, że wydałam już na karnet pieniądze, zmusza do tego, żeby jednak się wybrać wink

Reklama

Stopka forum