Czy u ktores z Was na sztelli sa zamawiane obiady?

Nie mowie o jakis cateringach gdzie obiad kosztuje tyle co w dobrej restauracji. Chodzi mi raczej o obiady z Sozialdienstu lub Essen auf Radl nie wiem jak to dokladnie sie nazywa...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2017-03-12 11:29:52

Kasia31
Member

Czy u ktores z Was na sztelli sa zamawiane obiady?

Nie mowie o jakis cateringach  gdzie obiad kosztuje tyle co w dobrej restauracji. Chodzi mi raczej o obiady z Sozialdienstu lub Essen auf Radl nie wiem jak to dokladnie sie nazywa.
Czy ktoras z Was korzysta i powie mi cos o cenach i czy ogolnie Wy i Wasi pdp zadowolone jestescie ?

#2 2017-03-12 14:08:29

barbara.b
Member

Re: Czy u ktores z Was na sztelli sa zamawiane obiady?

Kasia31 napisał:

Nie mowie o jakis cateringach  gdzie obiad kosztuje tyle co w dobrej restauracji. Chodzi mi raczej o obiady z Sozialdienstu lub Essen auf Radl nie wiem jak to dokladnie sie nazywa.
Czy ktoras z Was korzysta i powie mi cos o cenach i czy ogolnie Wy i Wasi pdp zadowolone jestescie ?

Jedna podopieczna dostawala jedzenie na kolkach zanim przyjechalam. Widzualam jedna porche ( udko z kurczaka w jakims pomidorowym sosie ziembiaki I niw pamiwtam Jamie warzywo) . Jedzenie niby jedzenie na kolkach czyli socjalne ale pochodzilo z normal ej restauracji. Oprocz Dania bym do wyboru deser. Budyń owoc czy inna pierdola. W menu widziałam naleśniki mięsa zupy. O ile się nie mylę w cenie okolo 5 euro za obiad. Codziennie do wyboru miedzy dwoma zestawami. Ustalane dużo wcześniej. Jedzenie raczej powinno być dobre ale jes jeden minus. Dla mnie dwa bo lubię wiedzieć co jen. No ale główny minus to taki, ze takie jedzenie może np. Przyjechać juz o 10. 30. Jest to wiec odgrzewany obiad.chyba ze ktos je obiad o 10. 30 to wtedy nie musi odgrzrwac. Osobiście wole sama gotowac. Pozatym 10 euro za dwie osoby na sam obiad... Ale jak komuś wszystko jedno co je to na pewno jws to wygodne.

Nazywa się to dokladnie essen auf raedern czyli jedzenie na kolkach.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-03-12 14:10:51)

#3 2017-04-19 16:13:10

Kasia31
Member

barbara.b napisał:

Kasia31 napisał:

Jedna podopieczna dostawala jedzenie na kolkach zanim przyjechalam. Widzualam jedna porche ( udko z kurczaka w jakims pomidorowym sosie ziembiaki I niw pamiwtam Jamie warzywo) . Jedzenie niby jedzenie na kolkach czyli socjalne ale pochodzilo z normal ej restauracji. Oprocz Dania bym do wyboru deser. Budyń owoc czy inna pierdola. W menu widziałam naleśniki mięsa zupy. O ile się nie mylę w cenie okolo 5 euro za obiad. Codziennie do wyboru miedzy dwoma zestawami. Ustalane dużo wcześniej. Jedzenie raczej powinno być dobre ale jes jeden minus. Dla mnie dwa bo lubię wiedzieć co jen. No ale główny minus to taki, ze takie jedzenie może np. Przyjechać juz o 10. 30. Jest to wiec odgrzewany obiad.chyba ze ktos je obiad o 10. 30 to wtedy nie musi odgrzrwac. Osobiście wole sama gotowac. Pozatym 10 euro za dwie osoby na sam obiad... Ale jak komuś wszystko jedno co je to na pewno jws to wygodne.

Nazywa się to dokladnie essen auf raedern czyli jedzenie na kolkach.

5euro na osobe wg mnie dobra cena. Tym bardziej ze dowioza do domu. Ja skorzystalabym jesli mialabym babcie,ktora lubi jakies bajerowskie jedzenie. Gdyz sama potrafie ugotowac tylko proste posilki.  Zapewne w kazdej miejscowosci jest mozliwosc zamowienia takiego serwisu.

#4 2017-04-19 16:52:30

mobilna
Member

To jedzenie jest beznadziejne. Kompletnie niesmaczne jak w domach starców .

#5 2017-04-19 16:55:28

LidiaSz
Member

mobilna napisał:

To jedzenie jest beznadziejne. Kompletnie niesmaczne jak w domach starców .

Ja bym też nie miała do niego zaufania. Lubie wiedzieć co jem, sama doprawiać. Ogólnie nie jadam chemii, konserwantów i innej trucizny. No, na tyle ile się da wink

Reklama