img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Pozdrowienia z okolic Tomaszowa Mazowieckiego

Dzień dobry! Jestem pracownikiem Dom Seniora Comfort Life w Ujeździe k. Tomaszowa Maz. (30 minut jazdy samochodem od Łodzi i 60 minut jazdy samochodem od Warszawy)...

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-03-06 17:25:50

ComfortLife
New member
Zarejestrowany: 2017-03-06
Posty: 1

Pozdrowienia z okolic Tomaszowa Mazowieckiego

Dzień dobry!
Jestem pracownikiem Dom Seniora Comfort Life w Ujeździe k. Tomaszowa Maz. (30 minut jazdy samochodem od Łodzi i 60 minut jazdy samochodem od Warszawy).
Planujemy rozpoczęcie działalności w ciągu najbliższych kilku tygodniu.

Chętnie nawiążę współpracę z osobami poszukującymi pracy na stanowisku Opiekun Seniora, a także z osobami zainteresowanymi kierowaniem do naszego Domu Seniora Pensjonariuszy z
kraju i zagranicy.  Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną www

Serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby związane z opieką senioralną!

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Wyjazdy ze Szczecina i okolic - Dzień dobry wszystkim Właśnie otrzymałam oferte pracy od jednej z firm, wyjazd jest pod granice czeską...

Język niemiecki dla Łodzi i okolic ! - Od 28.04.2016 ruszamy z cyklem DARMOWYCH zajęć otwartych z języka niemieckiego. Masz problem z gramatyką? A może znasz słowa, ale nie wiesz jak ułożyć je w zdanie? Potrzebujesz poćwiczyć rozmówki? Przyjdź – chętnie pomożemy! Pierwsze spotkanie z lektorem odbędzie się 28...

Język niemiecki dla Łodzi i okolic ! - Od 28.04.2016 ruszamy z cyklem DARMOWYCH zajęć otwartych z języka niemieckiego. Masz problem z gramatyką? A może znasz słowa, ale nie wiesz jak ułożyć je w zdanie? Potrzebujesz poćwiczyć rozmówki? Przyjdź – chętnie pomożemy! Pierwsze spotkanie z lektorem odbędzie się 28...

Język niemiecki dla Łodzi i okolic ! - Od 28.04.2016 ruszamy z cyklem DARMOWYCH zajęć otwartych z języka niemieckiego. Masz problem z gramatyką? A może znasz słowa, ale nie wiesz jak ułożyć je w zdanie? Potrzebujesz poćwiczyć rozmówki? Przyjdź – chętnie pomożemy! Pierwsze spotkanie z lektorem odbędzie się 28...

Pozdrowienia... - Witam wszystkie panie opiekunki oraz opiekunów na forum...jestem pierwszy raz w Niemczech jako opiekun...

Stopka forum