CO się teraz kupuje na 18 urodziny

Chciałabym sprezentować coś chrześnicy. Budżet do 500 zł maksymalnie

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2017-03-02 10:18:03

klers
Member

CO się teraz kupuje na 18 urodziny

#2 2017-03-02 10:31:36

barbara.b
Member

Re: CO się teraz kupuje na 18 urodziny

Hmmm slaby budżet. Najlepiej dać w zwiaky z tym gotówkę i bukiet kwiatów za kolejne 50 zl. Dziewczyna może np. Dorzucić do skarbonki na prawo jazdy lub na samochód 😊 500 zl to za duzo, zeby kupic cos nie trafionego a za malo, zeby spelnic presents za taka kwote oczekiwania 18 latki. Mysle ze najbardziej ucirszy ja gotowka, ktora dolozy do czegos co potrzebuje I sama sobie wybierze. Ja mam siostrzenca I bratabice troche powyzej 10 lat I jesli chce sie I'm cos dac to drobiazgi a rwszte w gotowce. To nie Te czasy, ze dzieci nie maja Nic do powiedzenua I ciesza sie ze wszystkiego tylko doradtajacwielkie indywidualnosci, ktore cgca same decydowac. A 18 to juz nawet nie dziecko. Wiec napewno ucieszy sie z kasy I wolnisci zdecydowania samej na co ja wyda. A z bukietu pieknych kwiatow ucieszy sie chyba kazda kobieta.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2017-03-02 11:14:53)

#3 2017-03-02 12:12:44

oszukana14
Member

Zgadzam sie z Barbara. Tez wreczyłabym gotowke.

#4 2017-03-02 13:29:04

Eliza
Member

Nie wiem czym dziewczynka się interesuje. Co lubi. Możesz kupić jej jakiś łądny łancuszek albo kolczyki jeśli lubi biżuterię

Ewentualnie elegancki zegarek jeśli nie ma takiego. Ciekawe są na przykład zegarki od Skagena ( nie są przesadzone tak wiec może je nosić nawet taka młoda dziewczyna, przy tym są klasyczne i eleganckie tak więc zegarek bezie jej służył latami):
O taki na przykład:
http://www.zegarmistrz.com/image_func.php?img=gfx/f4edafa1c25130cc93b33218da9e848c.jpg&maxwidth=150

#5 2017-03-02 14:03:36

oszukana14
Member

Dziewczyny noszą teraz duże złote zegarki modowych marek typu kors, fossil, guess. Do 500zł jedynie Fossil ewentualnie Swatch.

Eliza napisał:

Nie wiem czym dziewczynka się interesuje. Co lubi. Możesz kupić jej jakiś łądny łancuszek albo kolczyki jeśli lubi biżuterię

Ewentualnie elegancki zegarek jeśli nie ma takiego. Ciekawe są na przykład zegarki od Skagena ( nie są przesadzone tak wiec może je nosić nawet taka młoda dziewczyna, przy tym są klasyczne i eleganckie tak więc zegarek bezie jej służył latami):
O taki na przykład:
http://www.zegarmistrz.com/image_func.p … xwidth=150

#6 2017-03-02 15:01:00

barbara.b
Member

oszukana14 napisał:

Dziewczyny noszą teraz duże złote zegarki modowych marek typu kors, fossil, guess. Do 500zł jedynie Fossil ewentualnie Swatch.

Eliza napisał:

O taki na przykład:
http://www.zegarmistrz.com/image_func.p … xwidth=150

Dokladnie oszukana. Jak cos kupowac to na pewno dobrej marki i dobre jakości. A jak za malo gotówki, żeby kupić cos porzadnego to lepiej dać gotówkę. Miec dziwny zegarek dziwnej firmy to wiekszy obciach niż nie miec wogole. Zwłaszcza wśród młodzieży.

#7 2017-03-02 16:58:34

kasia63
Member

klers napisał:

Jak nie chcesz dawać kasy to na karnet do SPA czy kupon podarunkowy do markowego,młodzieżowego sklepu/np.Bershka/ wystarczy,albo do drogerii np.Douglasa.Młoda sobie sama coś wybierze :)Musisz tylko wywiad przeprowadzić co by ja ucieszyło:)

#8 2017-03-02 18:56:20

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Daj "stówę" Euro oczywiście i niech zadysponuje sobie. Ogólnie jestem przeciwny drogim prezentom, może to wpływ niemiaszków...sam nie wiem

#9 2017-03-02 19:34:46

barbara.b
Member

copyfield napisał:

Daj "stówę" Euro oczywiście i niech zadysponuje sobie. Ogólnie jestem przeciwny drogim prezentom, może to wpływ niemiaszków...sam nie wiem

Copy tez sie zrobiłam chytra. Ale Niemcy chyba niewiele maja z tym wspólnego. Jak człowiek cale życie dla wszystkich wszystko a dla siebie nic i od innych tez nic to w koncu szlag trafiani robi sie chytry. Moja bratowa robi prezenty siostrzeńcowi według zasady- jak drogo prezent będzie od noego tak samo drogi prezent on dostanie. Nie drozszy i nie tańszy. To nie handel wymienny tylko prezent i albo ktos daje od serca albo lepiej niech sam nie daje. Według tej zasady to powinnam lać na wszystkich i przestac robic prezenty bo sama nie mam dzieci i w związku z tym jak mam ocenić jakiej wysokość prezent mam robic?

#10 2017-03-02 20:32:40

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

barbara.b napisał:

copyfield napisał:

Copy tez sie zrobiłam chytra. Ale Niemcy chyba niewiele maja z tym wspólnego. Jak człowiek cale życie dla wszystkich wszystko a dla siebie nic i od innych tez nic to w koncu szlag trafiani robi sie chytry. Moja bratowa robi prezenty siostrzeńcowi według zasady- jak drogo prezent będzie od noego tak samo drogi prezent on dostanie. Nie drozszy i nie tańszy. To nie handel wymienny tylko prezent i albo ktos daje od serca albo lepiej niech sam nie daje. Według tej zasady to powinnam lać na wszystkich i przestac robic prezenty bo sama nie mam dzieci i w związku z tym jak mam ocenić jakiej wysokość prezent mam robic?

No tak...ale nie szalejmy. Ja od swojej babci dostałem "obrazek święty" na 18 - tkę, a teraz to w dupach się poprzewracało. Na komunie laptopy. Ja swojej chrześnicy na ślub dałem 100 Euro. Na imieniny czy urodziny ślę SMS z życzeniami.
To co mam - to sam się dorobiłem

#11 2017-03-02 20:48:21

barbara.b
Member

copyfield napisał:

barbara.b napisał:

copyfield napisał:

No tak...ale nie szalejmy. Ja od swojej babci dostałem "obrazek święty" na 18 - tkę, a teraz to w dupach się poprzewracało. Na komunie laptopy. Ja swojej chrześnicy na ślub dałem 100 Euro. Na imieniny czy urodziny ślę SMS z życzeniami.
To co mam - to sam się dorobiłem

u mnie na 18 to wszyscy mieli w dupie, ze mam 18 urodziny. Nikt nie zauważył 😅

#12 2017-03-02 20:55:54

barbara.b
Member

Bratowa na komunie to właśnie telewizor tablet sobie zazyczyla komórkę... A do komu i nie kupowala i twierdzila, ze dziecku takie rzeczy niepotrzebne... No i wszystko dostala pplus gotówkę. Bo mnie takie prezenty na życzenie wkurwiaja. Im droższe tym mniejsza mam ochotę nawet kasę dawać. A co jak ludzie nie maja pieniędzy? Prezent to powonien być prezent a na rzeczy, które sie potrzebuje dla dziecka należy samemu zapracować.

#13 2017-06-19 10:27:01

mijam
Member

Ten Skagen jest cudowny smile Chociaż proponowałabym firmę szwajcarską. Wydaje mi sie jednak, że zegarki takich firm są o wiele lepszej jakości jeśli chodzi o wykonanie.

Piekne zegarki ma Adriatica. Kupiłabym coś takiego dla dziewczyny:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adri … 13060.html

I taki dla chłopaka
http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A1 … -6218.html

#14 2017-06-19 17:27:39

krymas48
Member

Wydaje mi się też, że dobry zegarek (firmy jak wyżej) jest dobrym prezentem na 18 - tkę i w budżecie się zmieścisz. Lub naszyjnik "celebrytki", modny teraz z bransoletką lub bez. https://www.marko.pl/celebrytki.html . Otworzyłam tę stroną, pierwszą z brzegu, nie znam tej firmy, ale ceny złotego łańcuszka tego typu są przystępne. Pozdrawiam.

#15 2017-06-19 17:42:32

mobilna
Member

Naszyjnik " celebrytki ", czyli naszyjnik pustaka.
Dobrze że nie mam juz 18-tu lat i nikt mnie nie skara czyms co sie tak szajsowato nazywa.

#16 2017-06-19 19:16:26

bozencina50
Member

mobilna napisał:

Dobrze że nie mam juz 18-tu lat i nikt mnie nie skara czyms co sie tak szajsowato nazywa.

Ojjojooj , mobilna,  to ja jestem pustak big_smilebig_smile  hmmm hmm,
Zainspirowana Dorotą Szelongowską , którą uwielbiam , tak samo jak jej matkę, kupiłam sobie taką celebrytkę.Kużwa, nawet nie wiedziałam , że tak się nazywa hmm Krzyżyk i z boku dwa kamyczki. Cudo!
Kocham go! Nawet pod choinkę coś podobnego ( kamyczki i serduszko ) kupiłam mojej córce.Kuźwa,
żałuję ,że nie kupilam takiego łańcuszka mojej " synowej" .Ale nic to, będzie pomysł na nastepny prezent pod choinkę albo urodziny.
Noooo ale teraz jestem w kropce , hmmm jeżeli to jest pustak hmm

#17 2017-06-20 10:54:49

krymas48
Member

mobilna napisał:

Cóż, też nie wiedziałam, że to naszyjnik pustaka. Jakkolwiek się nazywa, mnie się podoba, bo od dawna nic nie było nowego w złotej biżuterii.

#18 2017-06-20 17:29:12

andrea
Member

nie wiedziałam, że się tak nazywają, ale bardzo mi się podobają, ach ja kocham biżżuterię

#19 2017-07-20 09:48:50

rozza
New member

Kilka propozycji ode mnie:
sportowe buty , ewentualnie jakaś sportowa bluza ( dopytaj się rodziców jaki ma rozmiar, dziewczyna na pewno ucieszy się z czegoś od firmy Nike czy Reebok).
zegarek
biżuteria
ewentualnie pieniadze. Niech sobie kupi to co jej się konkretnie podoba.
https://www.7store.pl/nike-sportswear

O tutaj na przykład

Ostatnio edytowany przez rozza (2017-07-24 13:03:41)

Reklama