Szukam pracy jako opiekunka ze znajomością języka- oferty prywatne

Witam poszukuję pracy jako opiekunka do osób starszych w Niemczech. Potrafię porozumiewać się w języku niemieckim w dobrym stopniu. Pracuję w Niemczech od 5 lat, ale teraz interesuje mnie praca prywatnie, bez żadnych pośredników i firm...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2017-02-21 19:19:51

jolanda-1965
New member

Szukam pracy jako opiekunka ze znajomością języka- oferty prywatne

Witam poszukuję pracy jako opiekunka do osób starszych w Niemczech. Potrafię porozumiewać się w języku niemieckim w dobrym stopniu. Pracuję w Niemczech od 5 lat, ale teraz interesuje mnie praca prywatnie, bez żadnych pośredników i firm. Jestem osobą wesołą, sumienną, lubiącą gotować i piec. Nie palę. W razie kontaktu proszę pisać na e-maila.      jolanda-1965@o2.pl

#2 2017-02-21 19:53:22

LidiaSz
Member

Re: Szukam pracy jako opiekunka ze znajomością języka- oferty prywatne

No to ja też się dopiszę. Szukam lekkiej pracy na kilka tygodni(czekam na sanatorium). Bez firm, tylko prywatnie. Nie będę wymieniać tu swoich zalet, po prostu jestem w tym dobra wink Kontakt na email smile

#3 2017-02-22 09:48:55

iza46
Member

Zobacz na pajeczynie jeszcze wisi ogloszenie z 17.02 podany numer stacjonarny.Babcia odbiera ,ja zreygnowalam bo ona chce towarzystwa do 22 giej a w sezonie kosic trawniki trzeba :-)  ta co tam siedzi daje se rade :-)  tu na forum nie ma dziewczyn pracujacych prywatnie ,wykruszyly sie dawno stelle ,nawet nikt nie chce pisac bo to grozi kara niestety do 5000 euro.

Ostatnio edytowany przez iza46 (2017-02-22 09:51:55)

#4 2017-02-22 11:01:12

barbara.b
Member

iza46 napisał:

Zobacz na pajeczynie jeszcze wisi ogloszenie z 17.02 podany numer stacjonarny.Babcia odbiera ,ja zreygnowalam bo ona chce towarzystwa do 22 giej a w sezonie kosic trawniki trzeba :-)  ta co tam siedzi daje se rade :-)  tu na forum nie ma dziewczyn pracujacych prywatnie ,wykruszyly sie dawno stelle ,nawet nikt nie chce pisac bo to grozi kara niestety do 5000 euro.

Zgadza sie. Jak Ktos pracuje prywatnie nawet sie nie przyznaje. Poznalam Tu opiekunke. Twierdzi, ze pracuje przez firms ale nie potrafi podac nazwy. Za jwdna osobe dostaje sie w tej firmie 1500 ale ona ma na doczepke dziadka Bo cos mu sie stali I ealczy zwby miala placone za drugs osobe czylu 1800. Tam Ta "firma " placi. Kase dostaje do reki. Na zakupy na 3 osoby 50 euro.

#5 2017-03-28 17:00:40

sqyliv
New member

jolanda-1965 napisał:

Witam poszukuję pracy jako opiekunka do osób starszych w Niemczech. Potrafię porozumiewać się w języku niemieckim w dobrym stopniu. Pracuję w Niemczech od 5 lat, ale teraz interesuje mnie praca prywatnie, bez żadnych pośredników i firm. Jestem osobą wesołą, sumienną, lubiącą gotować i piec. Nie palę. W razie kontaktu proszę pisać na e-maila.      jolanda-1965@o2.pl

Dzien Dobry, czy Pani ogloszenie jest jeszcze aktualne?
Mam pilna propozycje na wyjazd od razu.
Jesli jest Pani zainteresowana, to prosze o Kontakt przez Mail z podaniem Pani numeru telefonu.
Dziekuje i pozdrawiam.

Reklama