Egzekwowanie alimentów a praca na czarno za granicę

Dodam, że nie chodzi o mnie, tylko o znajoma, a właściwie jej męża który wyjechał a granicę, pracuje tam na czarno i nie wykazuje żadnego dochodu. Jedyna opcja to fundusz alimentacyjny w Polsce? Czy jak?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2017-02-11 16:14:07

jagnak
Member

Egzekwowanie alimentów a praca na czarno za granicę

Dodam, że nie chodzi o mnie, tylko o znajoma, a właściwie jej męża który wyjechał a granicę, pracuje tam na czarno i nie wykazuje żadnego dochodu. Jedyna opcja to fundusz alimentacyjny w Polsce? Czy jak?

Reklama

Podobne tematy :

PRACA ZA GRANICĄ EUROPA ZACHODNIA - Poszukujemy pracowników do pracy za granicą. Różne oferty pracy. Link do ofert : kierowcazadzwoni.pl/oferty-pracy

Praca dla OPIEKUNA lub OPIEKUNKI do pana w Braunschweig, 1370 euro - Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko: OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA Miejsce pracy: Niemcy/ Klein Vahlberg koło Braunschweig Termin rozpoczęcia pracy: kwiecień 2018 – dokładna data do uzgodnienia (wyjazd na min...

Czy kary za prace na czarno w opiece w ogole maja miejsce czy toBajki? - Zapotrzebowanie na opiekunki jest ogromne,wiec nawet jak sasiad doniesie to Zoll nic nie robi. A moze nie mam racji, i znacie jakies przypadki ze faktycznie rodzina i/lub opiekunka dostala kare za nielegalna prace?

praca na czarno - pisze z prosba do was troche trudna sytuacja i wogule chodzi mi o namiary na pania ktora jest czlowiekiem i rozumie drugirgo czlowieka z powodu naiwnosci ludzkiej nie moge pracowac w niemczech legalnie wiec prosila bym namiary na jakas pania ktora jest w stanie zalatwic prace na czarno do opieki z gory dziekuje za pamoc

Z jaką firmą najlepiej wyjechać za granicę? - Witajcie :) Chciałam się zapytać jaką firmę polecacie do wyjazdu do pracy? Tyle jest różnych firm, i nie wiem na którą się zdecydować...

Stopka forum